V160 kullanan oldu mu?

Benim kızımda 11 yaşında kullanmak istiyorum da merak ettim doktora danıştınız mı peki?
Bize kendi doktorumuz önermişti zaten bağışıkları çok düşünce, zeytin yaprağı özütü zaten birçokm hastalığa ii geliyormuş

Bize kendi doktorumuz önermişti zaten bağışıkları çok düşünce, zeytin yaprağı özütü zaten birçokm hastalığa ii geliyormuş
Aynı dertten muzdaribiz.. peki faydası oldu mu benimki sürekli hastalanıyo kışı zaten hep hasta geçiriyoruz sinüsleri dolu hep

Aynı dertten muzdaribiz.. peki faydası oldu mu benimki sürekli hastalanıyo kışı zaten hep hasta geçiriyoruz sinüsleri dolu hep
Benimkilerde öyleydi uçuk çıkarcak dereceye gelmişlerdi v160 iyi geldi gerçekten kışın sadece kızım 1 kere grip oldu onu da çok hafif atlattı. sinüzite de iyi geldiğini biliyorum.

Valla şöyle söyliyim ben evden eksik etmiyorum zaten artık sık hastalanmıyoruz ama öyle bi durum olursa da çok iyi toparlıyo vücudu
Bizim evde de öyle olcak gibi duruyo 🙏 aktardan şuruplar falan denedim bu zamana kadar ama öyle aman aman bi fark olmadı bi de bunu deneyelim bakalım

X