Vajinada kaşıntı ve akıntı aşırı derecede

Birinsann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2021
1.239
744
Kızlar 1 haftadır aşırı derecede vajinal kasintim var ama aşırı derecede yani sürekli kaşınıyor ve açıyor artık tahriş oldu bugünde akıntı başladı ne yapcam bn ya 1 sene oldu doğum yapalı doğumdan sonra hiç kadın doğum doktoruna gitmedim istemiyorum gitmek evde ne yapabilirim dayanamaz oldum

Yani gitmeden evde surulebilecek krem vs yokmu ki gitmek istemiyorum ya burda hastaneler çok kalabalik bide alttan muayene istemiyorum yanu

Bence ihmal etme enfeksiyon var çünkü şuan bir krem bile kullansan içerideki enfeksiyonu oldurmedigi için yine devam edecek kaşıntı en iyisi en kısa sürede Dr. Git ve fitil ve krem versin yoksa ilerler ve içeri doğru yayılma ihtimali var bende çok çektim kaşıntı akintidan ama şuan iyim geçen ay bı fitil ve krem kullandım gerçekten işe yaradi

Bence ihmal etme enfeksiyon var çünkü şuan bir krem bile kullansan içerideki enfeksiyonu oldurmedigi için yine devam edecek kaşıntı en iyisi en kısa sürede Dr. Git ve fitil ve krem versin yoksa ilerler ve içeri doğru yayılma ihtimali var bende çok çektim kaşıntı akintidan ama şuan iyim geçen ay bı fitil ve krem kullandım gerçekten işe yaradi
Ya gidemem depremden sonra ztn altüst oldu heryer gidip bebekle o kadar sıra bekleyemem fitil eczane verir mi ki

Doktor daha önce mantar enfeksiyonu için karbonatlı su ile taharetlenmemi söylemişti. Pamuklu sıkmayan çamaşır giyin, sık sık değiştirin, çamaşırları kuruduktan sonra ütüleyin. Bol bol su için ve şekerli gıdaları azaltın. Ama sizinki ağır büyük ihtimalle krem fitil ve hatta eşli tedavi önerebilir. Alttan baktırmak istemezseniz bakmıyor doktor zaten. Ama örnek alsa daha iyi.

Doktor daha önce mantar enfeksiyonu için karbonatlı su ile taharetlenmemi söylemişti. Pamuklu sıkmayan çamaşır giyin, sık sık değiştirin, çamaşırları kuruduktan sonra ütüleyin. Bol bol su için ve şekerli gıdaları azaltın. Ama sizinki ağır büyük ihtimalle krem fitil ve hatta eşli tedavi önerebilir. Alttan baktırmak istemezseniz bakmıyor doktor zaten. Ama örnek alsa daha iyi.
Yani çok kötü halde ya normal gün içinde eşofman üzerinden bile kaşınıyor ve elim değse açıyor ya napacam gerçekten sinirim bozuldu

Baya kıpkırmızı o bölgem ya

Sizinki anlaşılan ilerlemiş kremle vs geçecek gibi değil. Fitil verebilir. Ben hamileyken doktor sirkeli suyla yikama önerdi.fayda eder mi bilmem

Sizinki anlaşılan ilerlemiş kremle vs geçecek gibi değil. Fitil verebilir. Ben hamileyken doktor sirkeli suyla yikama önerdi.fayda eder mi bilmem
Bende onu deniycem bide umarım fauda eder

Ütülü ve pamuk camasirda giyin. Ama DoktorA gitmenizde fayda var sonra cok uğraşırsınız

X