vajinal akıntı

zxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2024
8
-1
21
Kızlar, benim yaklaşık 6 gündür fazlaca akıntım oluyor, rengi de sarı gibi. Gece hiç olmuyor ama gün içinde özellikle de dışardayken eve geldiğimde fazlaca akıntıyla karşılaşıyorum. Akıntının yanında ara sıra kaşıntı da var. Evli değilim ve bakireyim. travazol krem aldım, kaşıntıyı alıyor ama akıntıya pek etkisi yok gibi. Bu durumu yaşayan var mı, nasıl kurtulabilirim, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim🙏🏼🙏🏼

Kızlar, benim yaklaşık 6 gündür fazlaca akıntım oluyor, rengi de sarı gibi. Gece hiç olmuyor ama gün içinde özellikle de dışardayken eve geldiğimde fazlaca akıntıyla karşılaşıyorum. Akıntının yanında ara sıra kaşıntı da var. Evli değilim ve bakireyim. travazol krem aldım, kaşıntıyı alıyor ama akıntıya pek etkisi yok gibi. Bu durumu yaşayan var mı, nasıl kurtulabilirim, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim🙏🏼🙏🏼
Enfeksiyon yada mantar olabilir

Sarı koyumsumu renktemi

mantarda süt kesiği gibi oluyor demişler akıntı benimki pek öyle değil daha sarı renkli ama enfeksiyon benim de aklıma geldi. peki kendiliğinden geçer mi ilaç lazım mı sizce.
Yani eyer çok kalın mukusumsu ise ilaç gerebilir

istersen elinle silip resim atabilirsin damarımsı görüntü varmı içinde varsa enfeksiyonel mantardır

sirkeli su karışımını nasıl yaptınız peki üzüm veya elma sirkesi fark eder mi ve ne kadar suya ne kadar sirke katıyorsunuz
Bir yemek kaşığı sirkeye yarım çay bardağı su ile yıka sirke fark etmez

• Beğen
Reactions: zxx
mantarda süt kesiği gibi oluyor demişler akıntı benimki pek öyle değil daha sarı renkli ama enfeksiyon benim de aklıma geldi. peki kendiliğinden geçer mi ilaç lazım mı sizce.
Anneme de dün oldu iki çay kaşığı tuzu pamuğa sürüp ıslatıp iki dudak arasına koydu baya yandı ama daha kaşınmadı sonra doktora gitti krem verdi

• Beğen
Reactions: zxx
İdrar yol enfeksiyonu. Antibiyotik yazarlar,sen kendini durularken elma sirkeli suyla durula kasintiyi durdurur mantar varsa ona da iyi gelir

X