vajinal sivilceler

yalnizkadin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
14
0
kızlar vajinamın dışında kıl köklerinin olmadığı popo ile arasında kalan yerlerde sivilce çıkıyor ama normal sivilce gibi değil sert akne gibi 6 7 tane çıkmış ne yapacağımı şaşırdım vajina dudaklarından uzakta hatta tam yattığımızda popo ile ara olan kısımda ne yapsam bilemedim veya neden çıkıyor olabilir et beni gibi değil beyaz ucu gözüküyor ama çok sert

Son düzenleme:
sivilceler bu şekilde 6 7 tane

Eklentiler

• A01B818B-8FAD-4DFA-93B1-179C88BB8117.jpeg
    A01B818B-8FAD-4DFA-93B1-179C88BB8117.jpeg
    46,2 KB · Görüntüleme: 107
Merhaba belki molloscum olabilir korkmayın çaresi var. Doktora gösterin mutlaka, sanırım kendiliğinden de geçebiliyor ama en iyi bilgiyi o verir, normal sivilce de olabilir dokunmayın bence yine de yayılırsa diye. Şifalar diliyorum.

Merhaba belki molloscum olabilir korkmayın çaresi var. Doktora gösterin mutlaka, sanırım kendiliğinden de geçebiliyor ama en iyi bilgiyi o verir, normal sivilce de olabilir dokunmayın bence yine de yayılırsa diye. Şifalar diliyorum.
randevu aldım cuma gününe hemen göstericem hpvden şüphelendim ama en son ilişkimin üzerinden de yıl geçti korktum yinede

Hpv sanırım uykuda kalıp bağışıklık düştüğü anda siğil yapabiliyormuş ama ben benzetemedim pek hpv siğiline, internettiklere nazaran en azından. İnşallah basit bir sivilce çıkar sadece, kafanıza takmayın molloscumsa dondurabiliyorlar diye biliyorum.

kızlar vajinamın dışında kıl köklerinin olmadığı popo ile arasında kalan yerlerde sivilce çıkıyor ama normal sivilce gibi değil sert akne gibi 6 7 tane çıkmış ne yapacağımı şaşırdım vajina dudaklarından uzakta hatta tam yattığımızda popo ile ara olan kısımda ne yapsam bilemedim veya neden çıkıyor olabilir et beni gibi değil beyaz ucu gözüküyor ama çok sert
Siğile benziyor ama en iyi teşhisi doktorun koyacaktır. Sakın kaşıma ve dokunma. Traş olma yayılmasın. Hpv uykuda kalıp bağışıklığın düştüğü anda kendini gösteriyor. İstersen 10 yıl cinsellik olmasın bağışıklık düştüğü anda hastalık olarak karşımıza çıkıyor. Ben böyle söyledim diye hemen panik yapma. Tedavisi olan bişey merak etme.

Bende de var sivilce ama herzaman değil dönem dönem çıkıyor. Mesela bugün çıktı diyelim sepsert bir bakıyorum iki gün olmadan sönmeye başlamış benim doktorum ciddi birşey değil dedi. Bide kilonuz nasıl ben kilo almaya başladıktan sonra olmaya başladı ben kiloya bağlı sürtünmeden olduğunu da düşünüyorum

Bakayım derken elim değdi sapık gibi indirdim resmi 😅
Siğile benzemiyor ama sivilceye de benzemiyor. En iyisi doktora göstermek. Oynamayın.

Merhaba aynısı bende de var Hemde aynı yerde aynı şekilde bende sabahtan beri burda araştıra araştıra kafayı yedim doktor ne dedi acaba acayip merak ettim suandaEki Görüntüle 3392110
birebir aynısı sizinki ile doktora gittim ancak tam dört asistan muayeneye giriyor acayip sinirlendim zaten doktor ve sekreteri görüyor ekstra 4 asistan erkek doktor istemedim açıkçası gösteremedim biraz sönmeye başlıyor ama bende bu ikinci çıkışı korkuyorum açıkçası

X