Vajinismus değilmişim ve mutlu son 👊

birkedilianne

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
2.988
3.818
Merhaba kızlar
Daha önce buraya vajinismus sanıyordum ama kızlık zarı ile alakalı olduğunu öğrendiğim anlattığım bir konu açmıştım. Kızlık zarım perdeli ve kalındı hymenektomi ameliyatı oldum. Doktor 1 hafta iyileşme sürecinden sonra ilişkiye girebilirsiniz demişti. Ameliyat olalı dün tam 1 hafta oldu ve ilk deneme dün çok rahat ve acısız bir şekilde gerçekleşti. 🤭Keşke 1.5 ay kendi kendine olmasını beklemeden doktora gitseymişim. 🤭 Özellikle yeni evliler eğer ilk ilişkinizde aynı şekilde duvar hissi ve acı hissediyorsanız kendinize "vajinismus" demeden önce mutlaka muayene olun. Boşuna sıkıntı çekmeyin. Herkese eşiyle mutluluklar. 🥰

pamuk musun nesin pamuk musun nesin hanımefendi "Ameliyattan sonra ilişkiye giremeyip gelip bize ağlayacaksınız. Bu ameliyatlar yalan.Laf dinlemeyin siz daha en iyi ben bilirim." diyordunuz. Buyurun sonuç :KK52:Demekki insan her konuya "Ben bilirim" dememeli ve insanlara kendi negatifliğini empoze etmemeliymiş. Sizi dinleseydim ben hala kendi kendine yırtılmasını bekliyor olacaktım ki acısından devam dahi edemezken süreç ne kadar uzardı kim bilir. :kahve:

X