Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

sağol denizcek.ben okudum çok da cesaretlendim tam egzersizlere başlıycaktım ama adetim geldi.onun geçmesini bekliycem mecbur.cesaretlendim diyorum ama korkuyorum yine de birazcık
korktukça ertelersin erteledikçe hiç cesaret edemessin zamanla,
regl döneminden sonra hemen başla parmak egzersizlerine,
başlarda itici gelebilir ama 2 3 denedikten sonra çok kolay, istersen çok kısa bi zamanda yol alabilirsin ve kurtulursun inşallah canım...

korktukça ertelersin erteledikçe hiç cesaret edemessin zamanla,
regl döneminden sonra hemen başla parmak egzersizlerine,
başlarda itici gelebilir ama 2 3 denedikten sonra çok kolay, istersen çok kısa bi zamanda yol alabilirsin ve kurtulursun inşallah canım...

sağol canım.bu siteyi okumadan önce ufacık bi cesaretim bile yoktu,ama artık korkumun üzerine gidebilicem sayenizde.

selam arkadaslar sımdı uye oldum buraya benımde sorunum vajınusmus 5 yıllık evlıyım banada yardımcı olurmusunuz dogru yere yazıyorumdur umarım

bütün yazılaananları oku ve hemen parmak v ekegel egzersizine başla bende 1.5 yıllık evliydim 2 ay oldu yenel, sormak istediğin soruları cevaplarım geçicek önce buna alıştır kendini

başaran herkesi ktluyorum darısı tüm vajililere biticek bu sormak istediğiniz soru varsa cevaplarım bende bunu 1.5 yıl çektim ama başardım

selma kızlar ... surmelı oncelıkle tebrık edıyorum canım benım ya ıste bu kadar nıttı sukur zemuszemus veee kızlar aksam ben uste olarak hepsını alabıldım sukur ALLAHıma ama alt pozısyonda olmuyo ya nıye anlamıyorum fisfisfiscanım yanıyor ve olmuyor dar gıbı ama aksma ben uste olarak hepsı oldu :sm_cool: umarım otekındede rahat yapabılrım ama hala rahat degılım offffffffffffffff pes etmıyorum kızlar olucak bu kadar yapmıısm heytttttttt kım tutar benı ıhsaalh ya

bahar merak etme önce üstteyken alıyosun daha sonra alışıyosun.biz bebiş yapmay karar verdik darısı sizin başınızaopuyorumnanaktan

bahar merak etme önce üstteyken alıyosun daha sonra alışıyosun.biz bebiş yapmay karar verdik darısı sizin başınızaopuyorumnanaktan
canım hayırlııs olsun saglıklı bır evlat nasıp etsın rabbım ıhsaalh... umarım dedıgın gıbıdır ama hala rahat degılım canım acıyor normalmı sence en son bebe yagı kullandım ıyıydı ama dedgım gıbı hala rahat degılıms ence ne zamn tamamen bıter

benim 1 ay önce bitmişti.korkmadan kendini bırak derin nefes al.alttayken daha rahat oluyor insan.bebek yağının hiç bi zararı yok onu kullanmaya devam et bence.eğer sorucağın sorular varda sorabilirsin

SÜRMELİ ve BAHAR tebriklerrrrrr......inanın çokkk sevindimmmmmm .......yaşasınnnnnnn....
cokkkkkkkk sagol canım ya ınanın sızler olmasanız hıc bır sekılde yapamazdık sukurler olsun ama dedıgım gıbı hala rahat degılım tam olmadan sankı yenememıısm gıbı gelıyor ama artık ıcerı alabılıyorum en azından kokrkmuyorum belkıde hala ınanamıyourm yıllar sonra bunun olmasına vajınısmıs ıletınden kurtulmak ıcın ben sunu anladım sabır ınac ve cesaret gerekıyor ıhsallh tamammen yapabılırım

Bende başardım :) zemuszemus Nasıl oldu ben bile anlamadan, bilmiyorum ama oldu işte. İlaç yok krem yok hatta kayganlaştırıcı bile yok ama oldu. :lepi:
Bunu yazıp yazmamak konusunda biraz supheliyim ama yazmadan edemeyecem. Ön sevişmemnın uzun olması gerek snaırım. Yani eşinizin sizi hazırlaması lazım. Doğru nefes almakda önemli.
Darısı herkesin başına.. :teytey:

benim 1 ay önce bitmişti.korkmadan kendini bırak derin nefes al.alttayken daha rahat oluyor insan.bebek yağının hiç bi zararı yok onu kullanmaya devam et bence.eğer sorucağın sorular varda sorabilirsin
ya dedıgım gıbı ben ustte daha gecen tam hepsını yapabıldım ama ben altta hıc olmuyor ck basınc oluyor ve yapamıyorum ne kadra rahat olmaya calıssamda belkıde kasıyorum kendımı ondan daha ck acıyo offffff yaaaaa ne zor ısmıs bu ıs :gitme:

Bende başardım :) zemuszemus Nasıl oldu ben bile anlamadan, bilmiyorum ama oldu işte. İlaç yok krem yok hatta kayganlaştırıcı bile yok ama oldu. :lepi:
Bunu yazıp yazmamak konusunda biraz supheliyim ama yazmadan edemeyecem. Ön sevişmemnın uzun olması gerek snaırım. Yani eşinizin sizi hazırlaması lazım. Doğru nefes almakda önemli.
tebrıklarrrrrrrrrrr ck guzel ve buuyk basarı hıc bır sey kullanamdan kaydirigubbakcemile2 ıhsalah bızlerde yapabılırız hıc bır sey kullanamdan :Saruboceq::Saruboceq:

Cok tesekkur ederim kizlar... artik cok rahatim.. ne zaman olacak diye bir dusunce kalmadi artik zihnimde zemuszemus

Tebrikler canim:1hug:

ya dedıgım gıbı ben ustte daha gecen tam hepsını yapabıldım ama ben altta hıc olmuyor ck basınc oluyor ve yapamıyorum ne kadra rahat olmaya calıssamda belkıde kasıyorum kendımı ondan daha ck acıyo offffff yaaaaa ne zor ısmıs bu ıs :gitme:

hep kendini kastığında oluyor altayken kalçanı tut iki elinle ve nefes egzersizi yap.en ileri geri yapamıyodum onada alıştım allahın izniyle.acıyo die kendini hiç şartlandırma ileri geri yapmaya başlayınca hiç acı falan kalmıyor.yerini mutluluk alır.işin büyük bi kısmını halletmişsin ara vermeden hep deneyin

başaran bütün arkadaşları tebrik ediyorum..darısı başımıza diyorum..bu arada bende cumartesi günü terapiye başladım..bakalım faydası olacakmı:KK43:(ama bi yerden başlamakk gerekiyor diye düşündüm..madem parmak egzersizi yapamıyorum ..doktora gideyim barii değilmi:))

başaran arkadaşlrı canı gönülden kutluorum . . .
ben hafta sonu doktora gttm .anestezi altnda yapılması lazımm.başka yol yokmş.psikolojik değil diyorlar. bu durumda olması zaten imkanszmş:KK43: kızlıkzarm kalınmş .psikolğmlada görüşücem çarşmba günü ondan snra karar vericz ne yapacağımza

X