Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

artık botoksu vajinismustada kullanıyorlarmış bende netten gördüm ve şansımı denemk istedim.iğneyle yapılıyor ama zara değil kenarlara botoks ordaki kasları geçiçi felç ediyor ve acı duymayı engelliyormuş doktora gittiğimde çok gergindim ama hiçde sandığım kadar zor olmadı

Bende başardım :) zemuszemus Nasıl oldu ben bile anlamadan, bilmiyorum ama oldu işte. İlaç yok krem yok hatta kayganlaştırıcı bile yok ama oldu. :lepi:
Bunu yazıp yazmamak konusunda biraz supheliyim ama yazmadan edemeyecem. Ön sevişmemnın uzun olması gerek snaırım. Yani eşinizin sizi hazırlaması lazım. Doğru nefes almakda önemli.
Darısı herkesin başına.. :teytey:

Tebrikler canımmmm....ay ne güzel yaaa :dance: bu gün güzel haberler çok...Darısı tüm başarmak için sırada olan arkadaşların başınaaaa:kedi:

canlarım benim kıyamam size biraz okudumda insanların türlü türlü dertleri var sizin derdinizde umarım kısa zamanda geçer bizde hamile kalamıyoruz gebe kalamayanlar topiğindeyim sizleri okuyana kadar bu hastalığın bu kadar ileri olacağını düşünmemiştim çok üzüldüm hepinize geçmiş olsun öpüyorum sizleri

canlarım benim kıyamam size biraz okudumda insanların türlü türlü dertleri var sizin derdinizde umarım kısa zamanda geçer bizde hamile kalamıyoruz gebe kalamayanlar topiğindeyim sizleri okuyana kadar bu hastalığın bu kadar ileri olacağını düşünmemiştim çok üzüldüm hepinize geçmiş olsun öpüyorum sizleri

sağol canım biz burada bi aile gibiyiz el birliğiyle moral bulmaya çalışıyoruz.kimilerimiz üstesinden geldik bu problemin.umarım sizlerde bebiş sahibi olabilirsiniz.

arkadaşlar bugün 2. denemeyi yaparız gibime geliyo.şimdiden stres sardı beni yaa.... umarım kasmam kendimi o an...:Saruboceq:
canım benım normal olarak ınsan tabıykı rahat olamıyor benım 4. denemem olucak ıhsaalh ama hala rahat degılım zamanla asıcaz ıhsaalh sabır gerekıyor demı:Saruboceq::Saruboceq: bırbırımıze dua edelım kızlarrrrrrr

Kızlar kasmayın kendinizi artık oldu ..Şimdi sadece alışma süresindesiniz , ara vermeyin ki biraz alışsın , mecburiyet gibi geliyor ama kendi mutluluğunuz için bi süre daha sabredebilrsiniz..Ondan sonra herşey çoook daha kolay olacak ...

Kızlar kasmayın kendinizi artık oldu ..Şimdi sadece alışma süresindesiniz , ara vermeyin ki biraz alışsın , mecburiyet gibi geliyor ama kendi mutluluğunuz için bi süre daha sabredebilrsiniz..Ondan sonra herşey çoook daha kolay olacak ...
ya canım bır sey sorucam ılıskı bıtıtkten sonra oturup kalkarken oramda acı hıssedıyorum bu normalmı sen yasadınmısenağlamagecermı

BENDE 2 AYLIK EVLİYİM.BU İLLET BENDEDE VARDI.GEÇEN HAFTA YARISINA KADAR BAŞARDIK.DÜNDE TAM OLDU.O KADAR MUTLU OLDUMKİ ANLATAMAM.TABİ EŞİMDE.NE KADAR KÖTÜ BİŞEYMİŞ BU BÖYLE.İNSANIN HAYATINI ALT ÜST EDİYOR.EVDE KEDİ KÖPEK GİBİYDİK EŞİMLE.SÜREKLİ EN UFAK ŞEYLERDEN TARTIŞIR OLMUŞTUK.YANLIZ ÇOK ACIYOR.UMARIM İLTİHAP KİST VS.KÖTÜ BİŞEY YOKTUR.BU ACIMANIN ALTINDA.BİLGİSİ OLANLARDAN YARDIM BEKLİYORUM.SANIYORUM DOĞRU NEFES ALIP VERMEKTE ÖNEMLİ DAHA BUNU BAŞARAMIYORUM AMA.kaydirigubbakcemile5

BENDE 2 AYLIK EVLİYİM.BU İLLET BENDEDE VARDI.GEÇEN HAFTA YARISINA KADAR BAŞARDIK.DÜNDE TAM OLDU.O KADAR MUTLU OLDUMKİ ANLATAMAM.TABİ EŞİMDE.NE KADAR KÖTÜ BİŞEYMİŞ BU BÖYLE.İNSANIN HAYATINI ALT ÜST EDİYOR.EVDE KEDİ KÖPEK GİBİYDİK EŞİMLE.SÜREKLİ EN UFAK ŞEYLERDEN TARTIŞIR OLMUŞTUK.YANLIZ ÇOK ACIYOR.UMARIM İLTİHAP KİST VS.KÖTÜ BİŞEY YOKTUR.BU ACIMANIN ALTINDA.BİLGİSİ OLANLARDAN YARDIM BEKLİYORUM.SANIYORUM DOĞRU NEFES ALIP VERMEKTE ÖNEMLİ DAHA BUNU BAŞARAMIYORUM AMA.kaydirigubbakcemile5
BİRDE OLDUKTAN SONRA KAN GELDİ.ZAR İŞİ DAHA ÖNCEDEN OLMUŞTU ZAR ZOR.:gitme:

canım tebrıklerrrrrrrr:lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkis ZOR OLAN KISMI ASMISSIN GOZUN AYDIN GERISI YAVAS YVAS GELICEK BENIMDE 4 DENEMEM AMA HALA ACIYOR BU ACI OLAYI ZAMANLA ASILCAK DIYORLAR YANI ALISICAZ ZAMN ALIYORMUS BIRAZ RAHAT OLMAYA CALIS KASARSAN ACIYOR HEMDE DAHA CK ACIYOR AMA DEDIIGN GIBI DERIN NEFES AL VE GZL SEYLER DUUSN KONSANTRE OL ZAMNALA DUZELICEK VE BEBE YAGINI TAVSIYE EDERIM GAYET IYI OLUYOR VE BIRDE YAVAS YAPIN BIRDEN YUKLENIRSENIZ ACIR TEKRARDAN TEBRIK EDERIMMMMM:nazar:

ya canım bır sey sorucam ılıskı bıtıtkten sonra oturup kalkarken oramda acı hıssedıyorum bu normalmı sen yasadınmısenağlamagecermı

Canım bittikten sonra ben acı hissetmedim hiç.Kendini çok kasmış olmandan kaynaklı olabilir.Ama devam edecek olursa mutlaka bi doktora görün.İçin rahat eder hem .

oy oyyy kizlar dun iliskiye girdik yine nedense aci yerine bu sefer agri oldu.. sanirim kendimi kastim :gitme:cumartesi gununden beri 4 kez beraber olduk acaba diyorum cokmu olduki agir gelmis olabilirmiki ufff..suanda bile agriyo

Son düzenleme:

canım Acı var derken iç kısımda yanmamı kasdettiğin ? birde ilişkiden sonra az bi miktar k..n olması ( kısa bir süre sonra kesiliyor ise ) normalmiş.Ama devam edecek yada uzun süreli olursa doktora görün derim.

canım acı var derken iç kısımda yanmamı kasdettiğin ? Birde ilişkiden sonra az bi miktar k..n olması ( kısa bir süre sonra kesiliyor ise ) normalmiş.ama devam edecek yada uzun süreli olursa doktora görün derim.

yanma değil acı sadece.kan da bir süre sonra kesildi.kendi birazda sıktım herhalde biraz karnımın alt kısmı acıyor.halk dilinde et kesilmiş gibi.

yanma değil acı sadece.kan da bir süre sonra kesildi.kendi birazda sıktım herhalde biraz karnımın alt kısmı acıyor.halk dilinde et kesilmiş gibi.

Birde günde iki kez değilde 1 kez deneyin olmazsa.bak bakalım devam edecekmi.Sağlık bu bekle diyemiyorum :eek:lmaz: eğer o denemelerde de ağrın olursa mutlaka görün doktora..

oy oyyy kizlar dun iliskiye girdik yine nedense aci yerine bu sefer agri oldu.. sanirim kendimi kastim :gitme:cumartesi gununden beri 4 kez beraber olduk acaba diyorum cokmu olduki agir gelmis olabilirmiki ufff..suanda bile agriyo
oluyor bendede aynı dert var ne yazıkkı ... kendımıız kasıyoruz belkı ondandır

Canlarım kendinizi kasmayın ilk zamanlar bende de korku vardı.Ben kendi kendime şartlandırma yaptım." aman acımayacak ,acımayacak,acımayacak...artık herşey normal aştım ben " diyerek kendimi motive ettim .Hatta kastığımı hissettiğim an hemen kegel yapıyorum ( o esnada :) ve derin nefes alıyorum.Acı yok diye şartlanıyorum başka şeyler düşünüyorum kafamda...Böyle böyle rahatladı çok şükür...Sizde başardınız artık rahat olun ..Acı yokkkk

X