Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

uyuşturucu krem falan kullanmadım ama hiç acıma olmadı sizce bozuldumu ya eşimle birlikte olunca tekrar kanarmı ben bunu nasıl açıklarım eşime küçük yerlerde çok önemli böyle şeyler[/

canım sakin ol öncelikle eşine egzersiz yaptığını söyleseydin keşke?
neyse o zaman eşini al karşına konuşsan güveni varsa zaten sorun olacağını sanmıyorum ama önce sen kendine gel sakin olmaya çalış canım

reyyan pozisyon değiştirmeyi ve emla gibi anestezik kremleri denemiş miydin? xylocaine dene bi de istersen ben onla yenmiştim, bol kayganlaştırıcı öncesinde bayaa sicak bi banyo tabi

he bu arada parmagi bir bogumdan az fazla aliyorum demişsin ya demek ki emlayi iyice yayamiyosun.ayrica yaysan da vajinin derinine kadar inemiyodur, sen benim dediğim spreyi al, onun uzun incecik bi borusu var. ben önce emla sürdüm sonra bu spreyin borusunu içeri ittim, hiçbişey hissetmiyosun kalinliği 1mm falan azicik tedirgin olabilirsin bende öyle oldu ama kesinlikle acısız sızısız içeri itiyosun ve iyice pıst pıst yap bi iki kere zaten çok etkili. emladan iki kat fazla uyuşturuyo. ondan sonra gittim kaynara yakin bi banyo yaptim, kendimi gevşettim iyice rahatladim. banyodan çiktim ayni şeyi bi daha yaptim. aslinda gerek yok tabi zaten bu spreyin etkisi 1 saat falan sürüyo. ama işte kendimi rahatlattim biraz. ondan sonra rahat rahat seviş koklaş artik fantazi dünyana birakiyorum:KK70: sonra da boool booool jelle dene. hatta ve hatta gleitgelenin iki türlüsü var biliyo musun bilmiyorum bi tanesi vajinanin içine sıkmak için 5 li plastik tüpler halinde satiliyo. istersen bu spreyden sonra içeri bu jelden boca et. eşinin penise de sürersiniz sonra ıkınabildiğin kadar ıkın. bence böyle yaparsin ben de aynı senin gibi bi yerden sonra ilerlemiyodu. hatta git gel yapiyoduk yarisi içerdeyken yine de bana misin demiyodu. böyle denediğimde tamamini yapabilmiştim. inşallah bunlari uygularsan sen de yaparsin. eşini de hiiiç takma. inan ki aynılarını ben de yaşadim. yok efendim benden bişey olmazmiş da ben bu korkaklikla bi ömür bişey yapamaz mişim da o olmasaymiş bunlari bile yapamaz mişim daaaa ohooooo neler neler. böye konuşuyolar iki gün sonra pişman oluyolar. boşver şekerim üzme kendini inan ki olcak Allahin izniyle. yani aşilmicak bi problem değil. bak vajinismus hastaliğinin yüzde 95 oraninda başarısı var. ve emin ol hepsi senle tamamen aynı şeyi yaşadi. yani ben çok az gördüm hoopp bu gece oluverdi diyen. hepimiz burda zorluk yaşadik anlattik sen de okudun. yok tamami olmadi, yok tamami oldu git gel olmadi, yok ucu girdi ayyyyy valla anlattikça afakanlar basti.:KK70: yani gördüğün gibi sen şu anda yolun sonuna geldin birazcik daha sabret. üzme kendini. ilerde bunlkarin intikamini almak için başim ağriyo dersin kocisine :KK70:

son olarak: xylocaine emladan az biraz fazla yanma yapiyo. popişine viks sürmüşün gibi. yanma olursa telaş yapma g eçiyo bi kaç dakkaya

ece1 merhaba öncelikle bu jeli deniycem en kısa zamanda yalnız sana bir soru sormak istiyorum... xylocaine in borusu varsa emladan daha ileri gidebilir uyuşukluk hissi... çünkü emlayı parmağımızla süreceğimiz için çok ileri gidemez... sana sorum şu ne kadar bölgeyi uyuşturuyor ve ben uyuştuktan sonra eşimin prezervatif kullanması gerekir mi? ayrıca fiyatı da daha uygun emladan... eğer oluyorsa bu akşam denerim hemen... inşaallah olur...:Saruboceq:

ece1 merhaba öncelikle bu jeli deniycem en kısa zamanda yalnız sana bir soru sormak istiyorum... xylocaine in borusu varsa emladan daha ileri gidebilir uyuşukluk hissi... çünkü emlayı parmağımızla süreceğimiz için çok ileri gidemez... sana sorum şu ne kadar bölgeyi uyuşturuyor ve ben uyuştuktan sonra eşimin prezervatif kullanması gerekir mi? ayrıca fiyatı da daha uygun emladan... eğer oluyorsa bu akşam denerim hemen... inşaallah olur...:Saruboceq:

ben tavsiye uymak size kalmış...

xylocaine spreyi doktor tavsiye etmiyo bende kullanıyodum eşimde yanma yapıyo o zaman hiçbir işe yaramıyo emla kullanmak daha mantıklı eğer parmağınızı sokabiliyorsanız emlayı kullanın z aten biraz içeri sürdünüzmü aynı şeye geliyo spreyle aynı şekilde uyuşturuyo
ayrıca sprey bende 1 saat değil 15 dk. felan uyşukluk yaptu ön ssev..meyi uzun tutacak olursanız bu süre yetmez ama emla kullnaırsanız tam giriş esnasında sürseniz yeter

benim nacizane fikrim uymak kullanmak size kalmış...ben böyle yendim..

xylocaine spreyi doktor tavsiye etmiyo bende kullanıyodum eşimde yanma yapıyo o zaman hiçbir işe yaramıyo emla kullanmak daha mantıklı eğer parmağınızı sokabiliyorsanız emlayı kullanın z aten biraz içeri sürdünüzmü aynı şeye geliyo spreyle aynı şekilde uyuşturuyo
ayrıca sprey bende 1 saat değil 15 dk. felan uyşukluk yaptu ön ssev..meyi uzun tutacak olursanız bu süre yetmez ama emla kullnaırsanız tam giriş esnasında sürseniz yeter

peki emla hemen uyuşuyor mu? tam giriş esnasında emlayı sürersem henüz uyuşmamış olur ve yine başa dönerim bir de eşiniz prezervatif kullanıyor mu bu durumda? yoksa onda da uyuşma olmaz mı?

peki emla hemen uyuşuyor mu? tam giriş esnasında emlayı sürersem henüz uyuşmamış olur ve yine başa dönerim bir de eşiniz prezervatif kullanıyor mu bu durumda? yoksa onda da uyuşma olmaz mı?

valla emla ile uyuşuyor bende öle oldu
yok canım ben doğum kontrol kullandığım için eşim kullanmıyo

yaa sende en azından biraz içeri alma gibi bir durum varmı?yani p..ste ne aşamadasınız?ona göre yardımcı olayım
egzersiz yapabiliyomusun?mum parmak felan?

valla emla ile uyuşuyor bende öle oldu
yok canım ben doğum kontrol kullandığım için eşim kullanmıyo

yaa sende en azından biraz içeri alma gibi bir durum varmı?yani p..ste ne aşamadasınız?ona göre yardımcı olayım
egzersiz yapabiliyomusun?mum parmak felan?

ben sadece p..sin başını alabiliyorum.. parmakta ise ilk denememde işaret parmağımın 1,5 boğumunu sokmuştum... ben prezervatifi emla sürünce kullanıyor mu eşin diye sormuştum.. onunki de uyuşmasın :) kaş yapayım derken göz çıkarmayalım bir de :eek:

ben sadece p..sin başını alabiliyorum.. parmakta ise ilk denememde işaret parmağımın 1,5 boğumunu sokmuştum... ben prezervatifi emla sürünce kullanıyor mu eşin diye sormuştum.. onunki de uyuşmasın :) kaş yapayım derken göz çıkarmayalım bir de :eek:

yok yok canım emla eşimde hiçbir etki yaratmıyo ama sprey çok feci yaptı onu doktora sordum kesinlikle önermedi ama sitede bazı kullanan arkadaşlarda etki yapmamış eşlerinde bilemem..

ee işte sen baş kısmını alıyosun parmakta süper o zaman şöle yap bence
bak emlayı al kendine sür önce egzersiz yap olabildiğinde içe ve dış kısımlarına sür sonra parmak egzersizi yap emlayı sürdükten sonra zaten uyuştuğu için 2 parmak bile yapıyosun dene sakın korkma yapabilirsen eğer ki yaparsan süper olur bakkal mumlarında al ve onunla dene akşamına eşinle denemeye geçin uç kısmını aldıktan sonrada derin derin nefes alarak biraz ıkınki açılsın orası ve git gel yap sürekli bak o kadar yararlı oluyoki bu sölediklerim ben böyle böyle yendim kendini sıkmazsan emin ol başarabilrsin belki bu söylediklerimle hepsi birdden olmasa bile yarısı oluyo zaten yarısı yarısı derken gün geliyo hepsi oluyo :)))

bu dediklerimi 2 günde bir dene bence yararlı olur..vereliniortak

yok yok canım emla eşimde hiçbir etki yaratmıyo ama sprey çok feci yaptı onu doktora sordum kesinlikle önermedi ama sitede bazı kullanan arkadaşlarda etki yapmamış eşlerinde bilemem..

ee işte sen baş kısmını alıyosun parmakta süper o zaman şöle yap bence
bak emlayı al kendine sür önce egzersiz yap olabildiğinde içe ve dış kısımlarına sür sonra parmak egzersizi yap emlayı sürdükten sonra zaten uyuştuğu için 2 parmak bile yapıyosun dene sakın korkma yapabilirsen eğer ki yaparsan süper olur bakkal mumlarında al ve onunla dene akşamına eşinle denemeye geçin uç kısmını aldıktan sonrada derin derin nefes alarak biraz ıkınki açılsın orası ve git gel yap sürekli bak o kadar yararlı oluyoki bu sölediklerim ben böyle böyle yendim kendini sıkmazsan emin ol başarabilrsin belki bu söylediklerimle hepsi birdden olmasa bile yarısı oluyo zaten yarısı yarısı derken gün geliyo hepsi oluyo :)))

bu dediklerimi 2 günde bir dene bence yararlı olur..vereliniortak

ben emlaya hep karşydım ama artık 7 ay geçti kullanıcam başka çarem kalmadı... ya başı girince birden panik oluyorum ve bacaklarım ister istemez kapanıyor kalbim çok hızlı çarpıyor ve haliyle p...s de çıkyor yoldan... sonra da eşim küsüyor :KK43:(

ben emlaya hep karşydım ama artık 7 ay geçti kullanıcam başka çarem kalmadı... ya başı girince birden panik oluyorum ve bacaklarım ister istemez kapanıyor kalbim çok hızlı çarpıyor ve haliyle p...s de çıkyor yoldan... sonra da eşim küsüyor :KK43:(

canım aynıları bizdede oldu bende 5 ayın sonunda yendim
en güzel senin üstte olman ve yavaş yavaş git gele yaparak içe ittirmen bak görceksin zamanla uç derken hepsi olcak
ama p...s denemesinden önce mutlaka ama mutlaka egzersiz yap bak benim kaçıncı oldu pazar günü egzersiz yaptım sonra eşimle denedik o kadar rahat olduki ama dün gece egzersiz yapmadan denedim çok zorlandım ama oldu
sakın pes etme derin nefes al uç girdikten sonra ve ıkın git gel yap iyice gevşedikten sonra emlayı sür çabucak uyuşuyo zaten ama mutlaka üstte sen ol herşey ve ayakların eşinin bacağının altında kalsın yani kendini ittir öle anladınmı?

biraz açık oldu kızlar ayy utandım valla :kedi:

canım aynıları bizdede oldu bende 5 ayın sonunda yendim
en güzel senin üstte olman ve yavaş yavaş git gele yaparak içe ittirmen bak görceksin zamanla uç derken hepsi olcak
ama p...s denemesinden önce mutlaka ama mutlaka egzersiz yap bak benim kaçıncı oldu pazar günü egzersiz yaptım sonra eşimle denedik o kadar rahat olduki ama dün gece egzersiz yapmadan denedim çok zorlandım ama oldu
sakın pes etme derin nefes al uç girdikten sonra ve ıkın git gel yap iyice gevşedikten sonra emlayı sür çabucak uyuşuyo zaten ama mutlaka üstte sen ol herşey ve ayakların eşinin bacağının altında kalsın yani kendini ittir öle anladınmı?

biraz açık oldu kızlar ayy utandım valla :kedi:

teşekkür ederim tavsiyelerin için inş uygulayacağım... yalnız ben üstte hiç rahat hissetmiyorum kendimi kesinlikle itemiyorum... zaten doktor da rahat ettiğin pozisyonda dene demişti... gerçi benim üstte olmam aslında çok daha iyi olur ağırlığımı vereceğim için ama bu beni daha çok korkutuyor :KK43:

teşekkür ederim tavsiyelerin için inş uygulayacağım... yalnız ben üstte hiç rahat hissetmiyorum kendimi kesinlikle itemiyorum... zaten doktor da rahat ettiğin pozisyonda dene demişti... gerçi benim üstte olmam aslında çok daha iyi olur ağırlığımı vereceğim için ama bu beni daha çok korkutuyor :KK43:

korkma canbım korkma ben korkuyodun dün akşam farklı denemek istedim yapamadım ama altta sen olursanda OLABİLİR S EN NASIL RAHAT EDERSEN..

neyse ben şimdi kaçıyorum sormak istedğin olursa yardımcı olurum kolay gelsin bol şanslar...

korkma canbım korkma ben korkuyodun dün akşam farklı denemek istedim yapamadım ama altta sen olursanda OLABİLİR S EN NASIL RAHAT EDERSEN..

neyse ben şimdi kaçıyorum sormak istedğin olursa yardımcı olurum kolay gelsin bol şanslar...

çok teşekkür ederim baya cesaretlendim sayende aslında korkulacak bişey yoktur eminim bunu bir anlayabilsem herşey daha güzel olacak ümitliyim emlayla bu işi çözeceğimi düşünüyorum... tekrar teşekkürler hoşçakal...

ece1 merhaba öncelikle bu jeli deniycem en kısa zamanda yalnız sana bir soru sormak istiyorum... xylocaine in borusu varsa emladan daha ileri gidebilir uyuşukluk hissi... çünkü emlayı parmağımızla süreceğimiz için çok ileri gidemez... sana sorum şu ne kadar bölgeyi uyuşturuyor ve ben uyuştuktan sonra eşimin prezervatif kullanması gerekir mi? ayrıca fiyatı da daha uygun emladan... eğer oluyorsa bu akşam denerim hemen... inşaallah olur...

valla emlayi parmakla yayiyoruz ya benim parmagimi iceri soktugumda sanki iceri emla girmiyodu parmagimda kaliyodu krem. gerci o da etkili oluyodu ama bu sprey sivi oldugu icin ve oruyla 1 2 cm icine bile siksan sonucta akiyo icerde kendiliginden giriyodur iyice. fiyati cok pahali degildi hatirladigim kadariyla eczaneden bi kac sey aldigim icin onun fiyatini bilmiyorum

ben xluoadine i penis denemesi icin onderdim ama egzersizde hic gerek yok emla bile bi iki kere sur. penis deniyceksen esin evet prezervatif kullansin yoksa inmiyo ama zevk almiyomus. valla uyusmasi gereken zaten giris kismi girdikten sonra arka kismi hissetmiyosun zaten girisi de uyusturuyo arkayi hissetmedigim icin anlayamadim

Son düzenleyen: Moderatör:
ya kızlar ben mahvoldum iki parmak bir boğumu tam yaptımki kanamam oldu ben ne yapacam şimdi. kızlık zarım yırtıldı galiba eşim egzersiz yaptığımı bile bilmiyor bana bir akıl verin nolur

ben senin yerinde olsam esime egzersize basliucam derdim egzersizde zarari olmuyomus kizlik zarina derdim sonra da egzersiz yaparken kanamam oldu dersin hem yalan soylememis olursun. ama hic soylemesen de olur yani herkesin kanamasi olmuyo cok istiyosa doktora gidersiniz o da ayni seyi soyler yani

canim yan etkisi var mi bilmiyorum belki tahris falan yapabilir bende yapmadi ama herkeste yapmicak diye bisey yok. zaten reeyyan emlayi denemis olmamissa eger diye soyledim; denizcek bu spreyle yapabilmsti ben de oyle yaptim. tabi eger emla denememis arkadaslar varsa emla kullansin penis denemesinde etki suresine gelince bende uzun suruyo kisiden kisiye degisiyo demek ki

merhabalar tam 2 sene vajinusmus neddeniyle essimle iliskiye giremedim cok zor gunler gecirdim tessaduf eseri mucize gibi bir sekilde elime gecen bir receteyle 2 ssenenin sonunda bu problemimi 1 gecede halletim o ankii mutlulugumu anlatamam.benim gibi kabus dolu gunler yassayan birileri varsa yardimci olurum.sizdende hayir dualari alirsam ne mutlu bana

merhaba o receteyi analtırmısın ne olur bnde aynı sorunla uğrasıyorum lütfen

betumutlu kullanıcısından alıntı
merhabalar tam 2 sene vajinusmus neddeniyle essimle iliskiye giremedim cok zor gunler gecirdim tessaduf eseri mucize gibi bir sekilde elime gecen bir receteyle 2 ssenenin sonunda bu problemimi 1 gecede halletim o ankii mutlulugumu anlatamam.benim gibi kabus dolu gunler yassayan birileri varsa yardimci olurum.sizdende hayir dualari alirsam ne mutlu bana

lütfen bu reçeteyi burdan yazar mısınız?? biz de uygulayalım...

kızlar S'Xtiva kayganlastırıcısını bıde deneyın doktor bana yazmıstı.
zaten jelin üstünde cınsel ılıskıyı kolaylastıran kayganlastırıcı dıye yazıyor vajına ıcıne sıkıyosun
bende ise yarıyo kayganlasıyo google'ye S'Xtiva Yazın cıkıyor zaten bende daha bıkac gün önce basardım yenı gelen arkadaslar bılgınıze..

X