Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

evet canım çok haklısın mesela ben parmak egzersizinden sonra yön konusunda yanlış yaptığımızı farkettim dümdüz itmemek gerekiyormuş o yüzden bi şeye çarpıyor.
parmak egzersizini yapabildim ama sadece 3 kere yaptım daha önce de eşim iki kez içeri girmişti ama tamamen değil benim canım çok yandığı için durmasını istiyorum
tekrar başarısız olmaktan korkuyorum o yüzden eşim denemek istemesine rağmen ben geri çeviriyorum başarılı olacağımdan emin olup yapmak istiyorum ama bunun garantisi yok ki :KK69:

sen kendini hazırlarsan ve psikolojik olarakta hazır hissedersen olacaktır Allahın izni ile. evet dümdüz olmuyor gerçekten parmakla farkediliyor yaparken.. bencede egzersizlerini tamamla iyice alıştığında ve hazır olduğunda zaten olacaktır .. egzersizleri tamamlamadan denemekte hayal kırıklığına sebeb oluyor . tamamladıktan sonrada bi kere olmasa ikincide olur ama illaki olur yeterki peşini bırakma inan olacağına vve kendini o an eşine bırak acı olacak ağrı olacak diye hiç düşünme sürekli kendine çok güzel ve rahat olacağına dair telkin ver inan işe yarıyor..

menbeta arkadaşın dediği gibi de bi müddet sonra eşinle eşli egzersiz de deneyebilirsin bu şekilde ona güveninde gelir ..

sen kendini hazırlarsan ve psikolojik olarakta hazır hissedersen olacaktır Allahın izni ile. evet dümdüz olmuyor gerçekten parmakla farkediliyor yaparken.. bencede egzersizlerini tamamla iyice alıştığında ve hazır olduğunda zaten olacaktır .. egzersizleri tamamlamadan denemekte hayal kırıklığına sebeb oluyor . tamamladıktan sonrada bi kere olmasa ikincide olur ama illaki olur yeterki peşini bırakma inan olacağına vve kendini o an eşine bırak acı olacak ağrı olacak diye hiç düşünme sürekli kendine çok güzel ve rahat olacağına dair telkin ver inan işe yarıyor..

menbeta arkadaşın dediği gibi de bi müddet sonra eşinle eşli egzersiz de deneyebilirsin bu şekilde ona güveninde gelir ..

eşimden bunu istedim ama hemen deneyelim sonra da hemen yapalım gibi bi moda girdi ben de vazgeçtim
inşallah canım inşallah atlatacağım inanıyorum
hiç kimseye anlatamadığım anlattıklarımın da anlamadığı hatta benim bile anlayamadığım bu konuda sizlerle konuşabiliyor olmak sizlerin bunu aşmış olduğunuzu görmek inanın bana umut oldu çokçok mutlu oldum
hepinize teşekkürler:KK9::90:

Son düzenleme:

eşimden bunu istedim ama hemen deneyelim sonra da hemen yapalım gibi bi moda girdi ben de vazgeçtim
inşallah canım inşallah atlatacağım inanıyorum
hiç kimseye anlatamadığım anlattıklarımın da anlamadığı hatta benim bile anlayamadığım bu konuda sizlerle konuşabiliyor olmak sizlerin bunu aşmış olduğunuzu görmek inanın bana umut oldu çokçok mutlu oldum
hepinize teşekkürler:KK9::90:

anladım canım sende kendini iyice hazırlarsın ilişki denemesine geçmeden yaparsınız zaten ilişkiden önce egzersizinde çok faydası oluyor hem..

ne demek canım ya inşaallah sende kurtulacaksın bu sorundann .. taze gelinliğine tazelik katıcan :)
burada seninde halayını çekecez :KK64:

anladım canım sende kendini iyice hazırlarsın ilişki denemesine geçmeden yaparsınız zaten ilişkiden önce egzersizinde çok faydası oluyor hem..

ne demek canım ya inşaallah sende kurtulacaksın bu sorundann .. taze gelinliğine tazelik katıcan :)
burada seninde halayını çekecez :KK64:

inşallah jas_mincimm inşallah çoook istiyorum hele de yeni yetme liselilerin bile bu işi kıyıda köşede yapıverdiklerini düşündükçe kendime daha çok kızıyorum milyarlarca yıldır bu düzen böyle milyonlarca kadın arasından bi sen misin diye ama geçecek inşallah

inşallah jas_mincimm inşallah çoook istiyorum hele de yeni yetme liselilerin bile bu işi kıyıda köşede yapıverdiklerini düşündükçe kendime daha çok kızıyorum milyarlarca yıldır bu düzen böyle milyonlarca kadın arasından bi sen misin diye ama geçecek inşallah

geçecek canın inan yeterki sen.. bizimde sınavımız bu çok şükür ki çaresiz değil çaresi var..

canım benim çıkmam lazım sahur hazırlayacam inşallah.. rabbim ramazanınızı mübarek etsin. hayırlı ramazanlar ..
bu üç aylar hürmetine dualarımızı tez zamanda kabul etsin .. tez zamanda bu sıkıntıyı çeken herkes kurtulsun inşallah..:KK70:

geçecek canın inan yeterki sen.. bizimde sınavımız bu çok şükür ki çaresiz değil çaresi var..

canım benim çıkmam lazım sahur hazırlayacam inşallah.. rabbim ramazanınızı mübarek etsin. hayırlı ramazanlar ..
bu üç aylar hürmetine dualarımızı tez zamanda kabul etsin .. tez zamanda bu sıkıntıyı çeken herkes kurtulsun inşallah..:KK70:

amiinn inşallah ben hem forumdA takıldım hem soframı hazırladım :KK56: bir gün böyle bi konuya dua edeceğim ve bu kadar içtenlikle aminnnn diyeceğim hiç aklıma gelmezdi :KK69:
herkese hayırlı sahurlar hayırlı iftarlar hayırlı ramazanlar...:79:

Günaydın kızlarr,
Hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum, inşallah Allah hepimizin dualarını ibadetlerini kabul etsin. Haftasonu ne kadar cok sey birikmiş forumda. Be nevden giremiyorum, eşim farketmesin diye, sonra nickimi vs. öğrenip kurcalar mesajlarımı vs. neme lazım:KK1::KK1::KK1:

Nasıl gidiyo egzersizlerinizi bakalım:))?

Aynisini bende yasiyorum. Acagimi azcik bile kaldiramiyorum agridan. Dr a soyledim alttan bakti bise yok dedi. Bu aylarda normal olur dedi.

inşallah hemen geçer bu ağrılarda Rabbim şifa versin hepimize ben bide dikkat etmedim sürekli soğuk suyla duş aldım tatilde havuzda da üşüttüm şimdi çekiyorum:KK59::KK59:

Hayırlı Ramazanlar Kızlar Rabbim oruçlarınızı dualarınızı Kabul eylesin bol bol dua edin bu hastalıktan kurtulmak için Rabbim geri çevirmeyecektir...

X