Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ilk önce kim hamile kalacak yarışması:):) şaka yaptım canım ama böyle bi yarışma başlatırsak egzersizciler de çalışmalara hız verip hamile kalmak isteyebilirler:):) veeeeee bu hastalığı daha çabuk yenerler:):):)

bben reglimi bekliyorum.olsun bitsin hemen çalışmalara başlicamm :KK1:

çok saolun arkadaşlar iyi dilekleriniz için pati22 önerini dikkate alıcam yenen arkadaslardan öğrenmek istediğim bişey war yendikten snr vajinal muane olmamızmı gerekıo

çok saolun arkadaşlar iyi dilekleriniz için pati22 önerini dikkate alıcam yenen arkadaslardan öğrenmek istediğim bişey war yendikten snr vajinal muane olmamızmı gerekıo

cnm kendı saglıgın ıcın muayene olsan ii olur bebiş dusunuyorsan kesınlıkle muayene ol derım korktugumuz gıbı degıl muayene...

kızlar merhaba biraz önce eve geldim tekrar kulak çubuğundan başlayıp tek tek hepsini aldım içime ama doğum günü mumunu peçete ile sarmıştım dün çok rahat aldım onu ama bugün tam alırken aniden bir sızı oldu acayip bi yanma hissi.panikle çıkardım ama hala çok sızlıyo bacağım uyuştu resmen off egzersizim yarım kaldı çok üzüldüm ya..

kızlar merhaba biraz önce eve geldim tekrar kulak çubuğundan başlayıp tek tek hepsini aldım içime ama doğum günü mumunu peçete ile sarmıştım dün çok rahat aldım onu ama bugün tam alırken aniden bir sızı oldu acayip bi yanma hissi.panikle çıkardım ama hala çok sızlıyo bacağım uyuştu resmen off egzersizim yarım kaldı çok üzüldüm ya..

üzülme canım kendini çok kasmışsındır.ondar olabilir.

çok sıkmışsın kendini farkına varmadan
ben de ilk yendiğimde kendimi o kadar çok kasmışım ki bi hafta boyunca baldırlarım yandı sızım sızım
olabiliyo bunlar, biraz dinlen devam et
bugünlük bu kadar deyip pes etme

canım hiç sıkma canını normaldir panikle kasmışsn ondan olmuştur yanman rahatla sonra yaparsın egzersizini..

canım bravovalla tebrik ederim.en gzlini sen yaptın hiç beklemeden 3 gün içinde hallettin tebrik ederim.işlh allah başka dert vermez.darısı diğer ark olsun biran önce çabalayıp atlatsınlar.

üzülme canım kendini çok kasmışsındır.ondar olabilir.
Ama hala aciyo ya vücudum kaskatı oldu:KK43:yönü bi ayarlayamadim yamuk biraz ya yönü bulunca sorunsuz gidiyo ama bulamayınca gitmiyo ve aciyo birde bişey sormak istiyorum her yaptığım egzersizde en baştan yani kulak çubuğundanmi başlamalıyım:)

benimde 2gün sonra bitiyo:KK23: avatarın çok cix olmuş kuzu begendimm:KK16: geçer bebişim iş yogunlugundan sanırım büyük derdi atlattın çok şükür..cnm aparat kullanynmu jel anestol naptn bıraktınmı..

teşekkür ederimm bebişim.:KK16:bu aralar hiç olmadı ya.regli olacam diye bi gerginlik, bide iş yerim çok stresli bu ara yorgun çıkıyorum.ama öncekilerde önce aparatı bi dak tutup öyle anca kolay olabiiliyor.şu reglim geçse iice alışırdım heralde

Ama hala aciyo ya vücudum kaskatı oldu:KK43:yönü bi ayarlayamadim yamuk biraz ya yönü bulunca sorunsuz gidiyo ama bulamayınca gitmiyo ve aciyo birde bişey sormak istiyorum her yaptığım egzersizde en baştan yani kulak çubuğundanmi başlamalıyım:)

dinlen canım biraz.kasları yormuşsun galiba.ben genelde öyle yapıyordum en inceden başlıyordum . öyle daha kolay oluyordu.zaten 7 yada 8 cmden sonra kendime iki aparat yapıyordum.bir 7 cmlik diğeri 8 cmlik önce 7'ye kendimi iice alıştırıyordum.egzersizim bitmesine yakın 8 i deniyordum.zor oluyordu tabi ama sonuçta oluyordu:KK34:.ikinci günde 7 yi beş dakika tutup hemen arkasında 8i yapıyordum çok ii oluyordu .sonrada sekiz içimdeyken 9un hazırlıklarını yapıyordum:KK1:

Son düzenleme:
teşekkür ederimm bebişim.:KK16:bu aralar hiç olmadı ya.regli olacam diye bi gerginlik, bide iş yerim çok stresli bu ara yorgun çıkıyorum.ama öncekilerde önce aparatı bi dak tutup öyle anca kolay olabiiliyor.şu reglim geçse iice alışırdım heralde

alışırsn cnm stres yapma düzelcek zamanla zor olan ilkti..cnm ben femolub aldım bilysn hem jel hem uyarıcı onu ilk kullandıgımda bıraktm aparatı falan jele dvmsan al bitane tavsiye edrm..regldn sonra kaslma falan oluyo ama rahatlıgına baglı aynısı gibi kolay oluyo kasma yeter yöntemleri bilysn zatn bebiş:KK16:

alışırsn cnm stres yapma düzelcek zamanla zor olan ilkti..cnm ben femolub aldım bilysn hem jel hem uyarıcı onu ilk kullandıgımda bıraktm aparatı falan jele dvmsan al bitane tavsiye edrm..regldn sonra kaslma falan oluyo ama rahatlıgına baglı aynısı gibi kolay oluyo kasma yeter yöntemleri bilysn zatn bebiş:KK16:

oyyyyy yerim seni yerim.tatlım benim ya:KK16:famolub almayı düşünüyordum bende.bakaılm regli sonrası durum ne olacakk ayyy

X