Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Çok sevindim senin adına bizim içinde dua et ben parmak egzersizlerindeyim bilgilerini bizimle paylaşırsan sevinirim mutluluklar...

öncelikle teşekkür ederim canım emin ol hepiniz için dua ediyorum..

kegel egzersizleriyle başladım ben..parmak egzersilerine gelince herkesten farklı yaptığım bişey yok. ben ilk denememi afedersin tuvalete oturduğumda sadece orayı tanımak için parmağımla oynarken birden cesaretle aldım.. zaten oraya bişeyin girdiğini görünce beynin tamamen rahatlıyor. daha sonra yattığım pozisyonda parmağımı aldım zamnla git gele yapıp iki parmağa geçtim.. kendime çok güven gelmişti yapabilirim sanmıştım p...s denemesi yaptık olmadı. egzersilere devam ederken regl oldum reglden sonra direk iki parmağımı alıp git gel yaptım. sözde mum alıp onunla denem yapacaktım.. dün yapıverdik işte.. özlemiştim benimkini, bir bardakta bira içtim rahatlayıp gevşemek için.. önce kendim bir parmağımla daha sonra iki parmağımla git gel yaptım. daha sonra eş parmağına geçtik git gel yaptık.. altta olduğum pozisyonda belimin altına yastık koydum.. karşındakini tanıman ve karşındakinin tutumu çok öenmli kızlar.. önce sadece uç kısmını alabildim. uç kısmıyla yavaş yavaş git gel yaptıktan sonra acı olmayınca bacaklarımı daha çok açtım biraz daha aldım o şekildede git gel yaptıktan sonra alışınca bacaklarımı biraz daha açtım bu sefer yavaş yavaşş tamamını aldım. ikinci denememde de kastım ama o daha rahat oldu ve üstteydim.. öyle işte.. sormak istediğiniz ne varsa sorun cevaplarım ..

Tebrik ederim cikolata_26 .... ınşallah bizlerde başarırız .Buradaki yazıları okuduğum zaman kendimi daha iyi hissediyorum . Banada çooookk dua edin bende aşabileyim . Çünkü bu sorun çözülmediği taktirde hayattta kaus içinde oluyor .

kaydirigubbakcemile5 hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt canım benim çok güzel,muhteşemsin,tebrik ederim. hep mutlu ol...:Saruboceq: hihoyyyt alkisalkisalkis

kızlaaaarr sonunda oldu ya inanamıyorum.. 1 senedir uğraştığım illet bumuymuş dedim bugün.. sözde mumla deneme yapacaktım bugün ama deneyelim dedik. hala inanamıyorum ya şaka gibi. boşuna mı geçti o 1 sene, boşuna mı düğüne 1ay kala herşeyi,düğünü, hazırlıkları nikahı bile iptal ettim ben.. en ufak bir acı hissetmedim.. uyuşturucu krem de kullanmadım.. sadece kayganlaştırıcıyla yaptık. ilkinkinde 10 dk falan uğraştık ama ikincisinde iyice rahatladım çok kolay alabildim..
bu site sayesinde yendim,özellikle krizalit.kristalin senin çok büyük desteğinle sitedeki diğer vajili kızların dualarıyla yendim.. çok mutluyum, sevinçten ağladım ya ALLAH hepinize bu mutluluğu nasip etsin kızlar. sormak istediğiniz bişey varsa cevaplarım..
ben yenmişsem hepiniz yenersiniz eminim..

zemuszemuszemuszemuszemuszemus

Canım çok tebrik ederim,mutluluğunuz daim olsun.
Darısı bizlere artık........

Tebrik ederim cikolata_26 .... İnşallah bizlerde başarırız .Buradaki yazıları okuduğum zaman kendimi daha iyi hissediyorum . Banada çooookk dua edin bende aşabileyim . Çünkü bu sorun çözülmediği taktirde hayattta kaus içinde oluyor .
teşekkür ederim canım.. tabiki başaracaksınız tedavisi olan bi hastalık sonuçta değil mi.. kabusları hepimiz yaşadık, yaşıyoruz.. üzme kendini dualarım sizinle olacak:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile5 hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt canım benim çok güzel,muhteşemsin,tebrik ederim. hep mutlu ol...:Saruboceq: hihoyyyt alkisalkisalkis
hihoyyyt ayy canım benim çok sağol güzel dileklerin için çook teşekkür ederim.. darısı halâ bu illetle uğraşanların başına..

Aynı duygular içerisindeyim senağlama
hepiniz başaracaksınız tatlım umutsuzluğa kapılmayın lütfen sakın pes etmeyin, durmayın, ertelemeyin.. bakın geçirdiğim günlere üzülüyorum şuanda hepinizin başardığı haberlerini duyacağız burda..

Canım çok tebrik ederim,mutluluğunuz daim olsun.
Darısı bizlere artık........
çok teşekkür ederim tatlım çok sağol.. dualarım hep sizinle sizde başaracaksınız inanıyorum..

mrb banada yardımı olurmusun bende 3 yıllıjk ewlıyım fakat hıc ılıskıye gıremedım yardımcı olursan ömur boyu dua ederım sana sımdıden tesekkurler

canımcım merhaba
aynı kanama bendede oldu ve senin anlattığıun şekilde sürdü doktora gittim ve bende yırtık oluşmuştu ilerisinde bepantene krem verdi ilişkiyi 10 gün yasakladı sonra kontrole çağırdı ama gitmedim sorun olmadığı için geçmiştir yani..

diyeceğim o ki bnepante krem al ve iyice içe doğru onu sür bir kaç günde egzersiz ilişki deneme..

sağol canım ilgilendiğin için cumadan beri denemiyoruz.kanama ağrı falanda kalmadı.valla kararsızım galiba dediğin gibi 1 defa daha deniycem yine sorun yaşarsam o zaman gidicem doktora.doktordan kaçayımda acı çekmeyi bile göze alıyorum baksana:)bu yırtılmaların doğurganlıkla alakası yok demi,yani zarar falan vermiyodur inşallah.tekrar çok sağol

canım benim tebrik ediyorum seni inan çok sevindim.darısı bizlerin başına senden hızlısını bende görmedim vaalahi çok hızlı çıktın tebrikler.senden de öğreneceklerimiz var canım.bende başarabilecekmiyim acaba

ben ilk ilişkiden bu yana bir daha ilişkiye giremedim daha.vaji beni çok sevdi anladığım,yakamı bırakmak istemiyor...

senin ilk ilişkide tam yırtılmamış,2 ve 3 te tam yırtılmış olabilir.bildiğim kadarıyla da 2 ve 3. ilişkide kanama yapması normal.orası yeni genişlemeye başlıyor çünkü.ama sana şunu öneririm,bir jinekoloğa git,şöyle bir baksın.vajili olduğunu söylersen nazik davranır,tutup bakacak sade başka bir şey yapmıyor.krem verir,o bölgen toparlar kendini.yok ben gidemem dersen bepanten merhem ve madecassol krem al.bepanteni öğlen diğerini de sabah akşam sür.yırtık,çatlak vs varsa toparlar.

bir süre de ilişki deneme,orası kendine gelsin biraz.

çok sağol canım ya içimi rahatlattınız biraz.ben hep doktora gidicem alıcak eline iyne ipliği dikecek falan gibi felaket senaryoları kuruyorum kafamda:)cuma denemiştik en son.bu hafta sonu deneyim de artık en ufak bi kanama falan olursa gidicem artık doktora -inşallah-
bu arada artık sende dene ikinciyide beraber ilerliyelim olmazmı..

çikolata_26 çooooook tebrik ediyorum canım.allah bidaha göstermesin.sakın ara verme.bende bi soru sorayım kanama durumun nasıl.benim bu konuda biraz sorunlarım varda o yüzden sordum
tekrar tebrikler...

tebrik ederim çikolata_26 darısı bizim başımıza artık.

çok sağol canım teşekkür ederim. inşallah sizde yeneceksiniz ben inanıyorum..

mrb banada yardımı olurmusun bende 3 yıllıjk ewlıyım fakat hıc ılıskıye gıremedım yardımcı olursan ömur boyu dua ederım sana sımdıden tesekkurler

canım sana özel mesaj atıcam okursun tamam mı..

canım benim tebrik ediyorum seni inan çok sevindim.darısı bizlerin başına senden hızlısını bende görmedim vaalahi çok hızlı çıktın tebrikler.senden de öğreneceklerimiz var canım.bende başarabilecekmiyim acaba

canım benim çook teşekkür ederim inşallah darısı başınıza tatlım çok azmettim oldu ne istersen sorabilirsin özelden burdan yardım ederim.. başaracaksın tabiki canım hadi bakalım sıra sende seninde güzel haberini bekliyorum..

çikolata_26 çooooook tebrik ediyorum canım.allah bidaha göstermesin.sakın ara verme.bende bi soru sorayım kanama durumun nasıl.benim bu konuda biraz sorunlarım varda o yüzden sordum
tekrar tebrikler...
canım benim çook teşekkür ederim inşallah bi daha göstermesin ALLAH ara vermemeye çalışıcaz artk tatlım bende kanama olmadı sanırım kızlık zarım esnek.. o kadar egzersiz yaptım ilişkide kanar demiştim olmadı.. açıkcası moralim ona biraz bozuldu ama nişanlım bana çok güvendiği için problem olmadı.. sen doktora git tatlım her ilişkide kanaman mı oluyor. normal değil bu..

X