Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım benim öncelikle çok geçmiş olsun üşütünce çok fena geçiyor dikkat et kendine..
ayrıca çok tşk ederim canım sağol ya yendim valla çok mutluyum..

tam umudumn yok oldugunda birileri ynyr bizim bu kızlar nye tembel ya derken yne şaşırttınız bni.şaka bir yana gercekten sevndm adetten bir gün köse bucak temizlik yaptım suyla oynadım kapı pencere her yeride actım dgr gn adet oldum mahvoldum agrı kesicilerle duruyorum hala neyseki 4 gn sürüyr ama dr. az dyr:KK43:

bizdede öle yaa ilk başında tedirginlekten kaynaklanan geri çekilme oluyo ama sonrası çok iyi ama eğerki tam ıslanma olduysa rahat oluyo

BAZEN EŞİME DİYORUM YANİ BUNADA ÇOK ŞÜKÜR RAZIYIM...:nazar:

aynen ya ilk basta bnde tedirginlik yasıyrum,llk yendgmde o kadar rahat yapmıştımki 2. ve 3.deneleri aralıklı yapmaya baslayınca kasılmada oldu pişmanım üst üste ypmadıgıma nyse çok şükür halimize :nazar: ıslak oldugunda süper gercekten istek arttırıcı hap falanmı alsak kızlar kocişlerin üzerlerne atlayalım kaydirigubbakcemile3

ya kızlar ben bu ultrasyon jelini hiç begenmedim hiç ıslaklık saglamyr önceki kullandıgım kayganlaştırıcı çok güzeldi ama bebek için malesef hiç birini kullanmamam gerekyr bnm kuvvet macunu yemem lazım galiba

ya canım çok teşekkür ederim bu kadar erkenini ben bile beklemiyordum çook mutluyum. senin çok büyük payın, desteğin oldu.. çok teşekkür ederim. sen burda herkese yardım edip mutlu ediyorsun ALLAHta seni mutlu etsin..çok sevaba giriyorsun ttalım destek çok önemli bu hastalıkta ve sen burda elinden geldiği kadar herkese yardımcı oluyorsun..
düğün hazırlıklarına başlayacağız artık çok mutluyum anlatammıyorum ki
zemuszemus

Allah razı olsun...

Kaale alınır mı alınmaz mı bilmediğim yazılar yazıyorum, bazen "acaba ukalâlık ediyor olabilir miyim ki?" diye düşünüyorum, bir gıdımcık da olsa insanların hayatlarını güzelleştireyim çok istiyorum. Ve galiba beceriyorum, ve sonra sizden de mutlu oluyorum.

Acizâne birkaç kelime yazmaktan öte bir şey değil aslında burada yaptığımız, ama karşılıklı iyi niyet olunca böyle mucizeye dönüşüyor bu destekler. O yüzden yarın öbür gün herkesin böyle mutlu haberini alacağımızdan da hiç şüphem yok.

Sen de bu yaz evlenirsin herhalde, Allah ömür boyu mutluluk, sağlık versin. :Saruboceq:

kızlaaaarr sonunda oldu ya inanamıyorum.. 1 senedir uğraştığım illet bumuymuş dedim bugün.. sözde mumla deneme yapacaktım bugün ama deneyelim dedik. hala inanamıyorum ya şaka gibi. boşuna mı geçti o 1 sene, boşuna mı düğüne 1ay kala herşeyi,düğünü, hazırlıkları nikahı bile iptal ettim ben.. en ufak bir acı hissetmedim.. uyuşturucu krem de kullanmadım.. sadece kayganlaştırıcıyla yaptık. ilkinkinde 10 dk falan uğraştık ama ikincisinde iyice rahatladım çok kolay alabildim..
bu site sayesinde yendim,özellikle krizalit.kristalin senin çok büyük desteğinle sitedeki diğer vajili kızların dualarıyla yendim.. çok mutluyum, sevinçten ağladım ya ALLAH hepinize bu mutluluğu nasip etsin kızlar. sormak istediğiniz bişey varsa cevaplarım..
ben yenmişsem hepiniz yenersiniz eminim..

zemuszemuszemuszemuszemuszemus
super ya sabah sabah ne kadar guzel bır haber aldım ...:lepi: ıste bu kadar gozun aydın hep mutlu ol ıhsallh hadı kızlar sıra kımde

kızlaaaarr sonunda oldu ya inanamıyorum.. 1 senedir uğraştığım illet bumuymuş dedim bugün.. sözde mumla deneme yapacaktım bugün ama deneyelim dedik. hala inanamıyorum ya şaka gibi. boşuna mı geçti o 1 sene, boşuna mı düğüne 1ay kala herşeyi,düğünü, hazırlıkları nikahı bile iptal ettim ben.. en ufak bir acı hissetmedim.. uyuşturucu krem de kullanmadım.. sadece kayganlaştırıcıyla yaptık. ilkinkinde 10 dk falan uğraştık ama ikincisinde iyice rahatladım çok kolay alabildim..
bu site sayesinde yendim,özellikle krizalit.kristalin senin çok büyük desteğinle sitedeki diğer vajili kızların dualarıyla yendim.. çok mutluyum, sevinçten ağladım ya ALLAH hepinize bu mutluluğu nasip etsin kızlar. sormak istediğiniz bişey varsa cevaplarım..

Tebrik ederim...

ya canım çok teşekkür ederim bu kadar erkenini ben bile beklemiyordum çook mutluyum. senin çok büyük payın, desteğin oldu.. çok teşekkür ederim. sen burda herkese yardım edip mutlu ediyorsun ALLAHta seni mutlu etsin..çok sevaba giriyorsun ttalım destek çok önemli bu hastalıkta ve sen burda elinden geldiği kadar herkese yardımcı oluyorsun..
düğün hazırlıklarına başlayacağız artık çok mutluyum anlatammıyorum ki
zemuszemus

canım adına çok sevindim..tebrik ederim alkisalkisalkis

bu arada sen evli değilmiydin yahuuuu :uhm: düğün hazılırlığı felan?

Vajili olduğu için düğünü ertelemiş sanırım...

hıııııııııımmmmmmmmmmm :uhm:

hadi derin darısı en kısa zamanda senin başına sende sölede rahatlıyalım biraz daha

bu arada sen çanakkalenin neresinde oturuyosun?bende yarı oralı sayılırım teyzemler ordada her sene ordayım ayrıca abimde ordan kız aldı evlendi

hıııııııııımmmmmmmmmmm :uhm:

hadi derin darısı en kısa zamanda senin başına sende sölede rahatlıyalım biraz daha

bu arada sen çanakkalenin neresinde oturuyosun?bende yarı oralı sayılırım teyzemler ordada her sene ordayım ayrıca abimde ordan kız aldı evlendi

Aaa ne güzel hemşeriyiz desene...
Ben aslen Çanakkale-Biga'lıyım...
Ama şuan okul nedeni ile merkezde kalıyorum...
Sen neresine geliyorsun?

:

Ayy çok sevindimm canımmmmm . . .Tebrikk ederimmm. . sositososito
Başla bakalım düğün hazırlıklarına :icecream: Sakın oldu bi kere diye ara vermeyin.her akşam denmeye çalışın.alışsın vajinan sengözlerimebaksanab

Derinciğimm hadi sık be güzelim sende dişini benneyaptımki Sende yendim diye gel :nazar:
Egzerszlerini hızlandır be canım :CüvCüv: Warya herşey senin elinde. . Bu egzersizleri ertelemek için hertürlü bahane mevcut oluo bizde :kedi: Biliorum sende bugün yorgunum şuan canım istemio .iişm war falan diosun guclubacismile Ama dediğim gibi hepsi bahane CADIARZU Seninde güzel bi haber vermeni o kadar çok istiorumkiii :asigim:

Ayrıca dün biz bütün pozisynları denedkkk ve hepsindede başarılıyımmm :nazar:

Çok sevindim senin adına bizim içinde dua et ben parmak egzersizlerindeyim bilgilerini bizimle paylaşırsan sevinirim mutluluklar...

Allah razı olsun...

Kaale alınır mı alınmaz mı bilmediğim yazılar yazıyorum, bazen "acaba ukalâlık ediyor olabilir miyim ki?" diye düşünüyorum, bir gıdımcık da olsa insanların hayatlarını güzelleştireyim çok istiyorum. Ve galiba beceriyorum, ve sonra sizden de mutlu oluyorum.

Acizâne birkaç kelime yazmaktan öte bir şey değil aslında burada yaptığımız, ama karşılıklı iyi niyet olunca böyle mucizeye dönüşüyor bu destekler. O yüzden yarın öbür gün herkesin böyle mutlu haberini alacağımızdan da hiç şüphem yok.

Sen de bu yaz evlenirsin herhalde, Allah ömür boyu mutluluk, sağlık versin. :Saruboceq:
kimsenin ukalâlık olarak algıladığını sanmıyorum çünkü burda herkes birbirini çok iyi anlıyor ve elinden geldiği kadar yardımcı oluyor..emin ol ufak değil senden aldığım gazla yaptım ben payın büyük oldu. dediğin gibi de daha çok güzel haberler alacağız inşallah..

evet evlenirim artık bu yaz. ertelediğime pişmanım ama o anın çaresizliğinden sağlıklı karart veremedim ve kimseye açamadım bu sorunu. ALLAH herkese nasip etsin
:Saruboceq:

super ya sabah sabah ne kadar guzel bır haber aldım ...:lepi: ıste bu kadar gozun aydın hep mutlu ol ıhsallh hadı kızlar sıra kımde
çok teşekkür ederim çok sağol canım ya çok mutluyum.. evet hadi bakalım sıra kimde..

Çok geçmiş olsun canım...Hadi gözün aydın. Allah birdaha vermesin...

aminn... çok teşekkür ederim. ALLAH herkesin yardımcısı olsun..

Tebrik ederim...
teşekkürler darısı başına...

canım adına çok sevindim..tebrik ederim alkisalkisalkis

bu arada sen evli değilmiydin yahuuuu :uhm: düğün hazılırlığı felan?
canımm çok teşekkür ederim çok sağol..
hayır ben evli değilim canım geçen yaz evlenecektik evlenmeden önce sürekli deneme yaptık olmadı bende 1ay kala çaresizliğimden derdimi kimseye anlatamadığımdan bütün hazırlıkları, herşeyi iptal ettim. nişanlım çok üzüldü ama ben bu kadar kolay aşabileceğimi düşünmemiştim ve bu siteyi bulana kadarda tamamen umudumu kesmiştim. bu yaz gönül rahatlığıyla yapıcaz artık düğünümüzü. konuştuk dün ailelerimizle.. herşey yolunda
zemuszemus

:

Ayy çok sevindimm canımmmmm . . .Tebrikk ederimmm. . sositososito
Başla bakalım düğün hazırlıklarına :icecream: Sakın oldu bi kere diye ara vermeyin.her akşam denmeye çalışın.alışsın vajinan sengözlerimebaksanab

çok teşekkürler canım benim ya çok sağol.. yok ara vermicez, denemye devam.. hergün yapcazyerimseniben

X