Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım benim bende bu sorunu yaşadım allahıma sonrasında bana verdiği güç kuvvet ve cesaret için ve doktorumun vesilesiyle sonsuz kez şükürler olsunki kabus bitti bu illeti yendim arkadaşlar hepsi bir süreç inanın doktora gitmeye karar vermekte bir süreç bende doktorumdan çok memnun kaldım tavsiye ederim dr.cenk kiper arkadaşlar mutluinsan.com diye bri site var oraya girin mutlaka allah yardımcınız olsun sizlere güç kuvvet versin bir an önce yenin bu illeti.

kızlar inanın herşey bilinçaltımızda psikolojide yatıyor.inanın çok kolay olacak bumuymuş yıllarca aylarca çektiğim sıkıntı diyeceksiniz ve üzerinizden tonlarca ağırlık kalkacak sorun çözümlendiğinde kuş gibi olacaksınız.lütfen kendinize güvenin inanın dünyada milyarlarca kadın kime ne olmuş bunu yaptığında hiç bişey kendinize güvenin inanın ve mutlaka bir doktora görünün para biriktirin bişey yapın işte ama gidin inanın bumuymuş diyeceksiniz...
benim doktorum dr.cenk kiper di. özelden mesaj atarsanız yardımcı olmak isterim bu illet, bir tek yaşayanlar bilir o yüzden ne kadar kolay bişey olduğunuda bence bu kabusu sonlandıranlar bilir

merhaba öncelikle darısı başım adiyorum bende 15 aylık evliyim ve vajinusmus sorunu yaşıyorum napıcam bilemiyorum jinekologamı psikolağmı gittin banada yardımcı olurmusun napıcam nasıl yenicem

bak ayref bugün eve gidene kadar düşün herkes yaptı demek bu parmak egzersizinde bişe yokbend eyapıcam de.. gerçekten sadece parmak zaten senin parmağın..istersen ayna alma ister otur ister tv seyret ister uzan ister çömel istedin şekilde o anda kafanda başka şeyler düşün ve dene...yani her zaman yaptın bişeymiş gibi düşün kafanı başka yerlere ver o anda istersen tv aç sevdin bişeyi seyret..bakmak istemiyosan ayna alma sadece parmanı sok yavaş yavaş uzandın yerde...hadi bu akşam müsait olursan dene haberinizi bekliyorum..inan bak parmak egzersizi demek yolu yarılamak dmek

merhaba aranıza yeni katıldım bende parmak egzersii yapırum tek parmakkatyım ve eşimin parmağınıda rahatça alıyorum çoğu kişi parmak egzerizi işe yaraöaz diyor napmalıyım

merhaba aranıza yeni katıldım bende parmak egzersii yapırum tek parmakkatyım ve eşimin parmağınıda rahatça alıyorum çoğu kişi parmak egzerizi işe yaraöaz diyor napmalıyım
canım sakin ol başta stres yapma parmak egserzilerine başlamışsın çok güzel tek parmaktan sonra iki parmağa geç tabi buna kendini hazır hissettinde..bu sireler içinde eşinle deneme yapma. ne kadar zamandır yapıyosun egzersiz

canım hiç korkma biraz cesaret edip başla hemen..
şu başlasammı dediiğin zmandan bile kısa sürede başarırsın belki..
egzersiz yapsammı diye düşünmek inanki yapmaktan daha zor.. bende bir hafta eşimi kandırdım yapıyorum diye ama korkudan yapamıyordum.. sonra cesaretimi toplayıp bir defa denedim gerisi geldi zaten..
kısa sürede başrdım dilerim sizlerde başrırsınız..[/Q

dün denizçek e söz verdim eve gidip denedim..önce biraz aynada inceledim.sonra jel sürdüm ve denedim ama alamadım içime..nefes egzersizide yaptım ama alamadım..2.dk.dedim baya uğraştım ama:)

ayfercim selam cem keçe'nin kitabını sormuşsun hemen anlatayım vajinin tarihçesi nedeni yöntemleri vs üzerinde duruyor örnek olaylarla anlatıyor. haa kesin şunu yapın geçer falan demiyor. burada anlatılan şeylerin aynısı aslında. vajeni tanıtyıyor ayna egzersizleri parmak egzersizleri eşli denemeleri resimlerle ve örneklerle anlatıyor. biz eşimle birlikte okuyoruz öle bi solukta okunmuyor tabi bölüm bölüm ilgimi çeken yerleri okuyorum internetten aldım 1 günde geldi 19 tl . bu illetten kurtulur kurtulmaz burada bi arkadaşa da hediye edicem inşallah.

anladım canım.çok teşekkür ederim.bende en kısa zamanda alıp okuyacağım..sanırım bu bilgilere eşiminde benimde ihtiyaacımız var diye düşünüyorum.ben burdan yine araştırıyorum ama eşimin öle nete girme gibi bi şansı yok.ve bu konularda sanırım ikimizde çok bilgisiziz...

canım hiç korkma biraz cesaret edip başla hemen..
şu başlasammı dediiğin zmandan bile kısa sürede başarırsın belki..
egzersiz yapsammı diye düşünmek inanki yapmaktan daha zor.. bende bir hafta eşimi kandırdım yapıyorum diye ama korkudan yapamıyordum.. sonra cesaretimi toplayıp bir defa denedim gerisi geldi zaten..
kısa sürede başrdım dilerim sizlerde başrırsınız..[/Q

dün denizçek e söz verdim eve gidip denedim..önce biraz aynada inceledim.sonra jel sürdüm ve denedim ama alamadım içime..nefes egzersizide yaptım ama alamadım..2.dk.dedim baya uğraştım ama:)
canım bak ben kaç defa oturdum baktımmm baktımm yapamadım en sonunda hadi dedim yavaş yavaş iine aldım parmağımı..gene dene bırakma...denemiş olmana bile çok mutlu oldum..yapıcaksın mutlaka

karamel_35 buradaki yazılanları okumaya çalış takıldığın konular olursa özelden mesaj atabilirsin. elimden geldiğince cevap yazarım ayrıca denizcek de saolsun yardımcı oluyor ona yada bana çekinmeden sorabilirsin.

arkadaşalar ne yaptınız.nasıl gidiyor egzersizler.ben biraz ara verdim.ilişkiye girmeye biribirimizi özleyelim die.pes etmeyin arkadaşlar mutlu günler hep sizinle olsun

arkadaşalar ne yaptınız.nasıl gidiyor egzersizler.ben biraz ara verdim.ilişkiye girmeye biribirimizi özleyelim die.pes etmeyin arkadaşlar mutlu günler hep sizinle olsun

merhaba canım.
iyi yapmışsın daha faydalı olur umarım sizin için.bende egzersizlere az da olsa devam ediyorum.geçen gün eşimle ilişki denedik yapamadık.biraz aceleci davrandım sanırım. o yüzden egzersizlerde iyice rahatlamadan denememeye karar verdik..2 parmaktayım ben hala..umarım en yakın zamanda hepimiz kurtuluruz..opuyorumnanaktan

merhaba canım.
iyi yapmışsın daha faydalı olur umarım sizin için.bende egzersizlere az da olsa devam ediyorum.geçen gün eşimle ilişki denedik yapamadık.biraz aceleci davrandım sanırım. o yüzden egzersizlerde iyice rahatlamadan denememeye karar verdik..2 parmaktayım ben hala..umarım en yakın zamanda hepimiz kurtuluruz..opuyorumnanaktan

canım ya sen 2 parmağı aldıysan yaparsın artık.bende öle başardım yavaş yavaş üzerine otur eşinin penisinin.bence vakt kaybetme artık bebek yağıylada yağla.içinden de hiç acımıcak de.2 parmağını içine alan peniside alır arkadaşlar sadece kendinizi kasmayın

canım ya sen 2 parmağı aldıysan yaparsın artık.bende öle başardım yavaş yavaş üzerine otur eşinin penisinin.bence vakt kaybetme artık bebek yağıylada yağla.içinden de hiç acımıcak de.2 parmağını içine alan peniside alır arkadaşlar sadece kendinizi kasmayın
geçen gün p... denedik ama olmadı kasıldım yine.daha rahatlamadım sanırım.biraz daha egzersizden sonra onu deneyeceğim..çünkü her kötü denemede yine yıkılıyorum.en iyisi biraz daha beklemek canım.

yerimseniben

kızlar jelle denemek daha rahat böle bir serinlik hissi veriyor o serinlik hissinde gözlerinizi kapatıp olmak istediğiniz veya daha önceden gidip mutlu olduğunuz bir yeri hayal edin ve yavaş yavaş parmağınızı ittirin ben parmakla diil şimdi doktorun verdiği aletle çalışıyorum gerçekten yapabiliyorum Allah inşallah kurtaracak bizi bu illettten inanalım yeter..

kızlar jelle denemek daha rahat böle bir serinlik hissi veriyor o serinlik hissinde gözlerinizi kapatıp olmak istediğiniz veya daha önceden gidip mutlu olduğunuz bir yeri hayal edin ve yavaş yavaş parmağınızı ittirin ben parmakla diil şimdi doktorun verdiği aletle çalışıyorum gerçekten yapabiliyorum Allah inşallah kurtaracak bizi bu illettten inanalım yeter..
canım nasıl bir alet o.

canım hani beyaz mumlar vardır ya bakkallarda satılan onlara benziyor. kalın kırılmaz bir plastikten yapılmış. ucu svri aşağı doğru kalın. ucu işaret parmağı ucu gibi devamı biraz daha kalın. benim biraz daha büyük boya geçmem lazım galiba.

X