Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

başladın mı egzersize:))) haydi hemen koş aynnaı kap zaman akıyorr çünküü[/QUOTE

Başladım başladım, ayna da yanımda, burası süper bir yer ya en samimi arkadaşına bile anlatamadığın (ilk zamanlar söylemiştin zaman geçince seni beceriksizlikle ve şımarıklıkla itham ettiklerinden dolayı) şeyeri burdan yazıyorsun hepinize sonsuz tşkrler kızlar.

Buugun çok inanışlıyım bunu yenicem evlilik yıldönümüne kadar.

Belkide simdi onu anlamaliyim bilemiorum..meğer hasta olup beklemek değil hazir olup beklemekmis zor olan..asil bu yipratiormus insani...asil zor olani o yapti belkide hazir bir halde her gece olur ümidiyle 2 bucuk sene sabirla bekleyerek meger nasilda zormuş offf cekişlerine üzülürdüm icten ice ama ohhhh bu gecede yirttim die de sevinirdim..meger ben onu hiç anlayamamisim...

umutcumm canım bak sen artık hazır olduğuna göre her an her şey olabilir.en azından böyle bir engel kalmadı ki bu en zor aşamaydı bana göre.sen içini rahat tut eşin de hazır olduğunda olacak nasıl olsa o yüzden beklerken de kendini sıkma boşuna

hop hop hoooppp hadi canım zıpla bak şuan egzersiz yapan arkadaşlar var daha iyi motive olursunuz.aparatla mı parmakla mı çalışıyorsun bilmiyorum ama eğer aparatsa en azından içinde beklet sonra deneme yap.Lütfen 1 gün bile ertelemeyin.kızlar birbirimize destek olalım motivasyon moral çok önemli.

tamam kalkıyorumm:KK43: bari bi aparat hazırlayım kendime yarım saate kadar rapor veririm inş. :)

başladın mı egzersize:))) haydi hemen koş aynnaı kap zaman akıyorr çünküü[/QUOTE

Başladım başladım, ayna da yanımda, burası süper bir yer ya en samimi arkadaşına bile anlatamadığın (ilk zamanlar söylemiştin zaman geçince seni beceriksizlikle ve şımarıklıkla itham ettiklerinden dolayı) şeyeri burdan yazıyorsun hepinize sonsuz tşkrler kızlar.

Buugun çok inanışlıyım bunu yenicem evlilik yıldönümüne kadar.

aferin sana alışınca hemen seviye atlat kendine bir üst seviyeye geç:)))
evet Allahtan burası var da bir şeyler öğreniyoruz paylaşıyoruz yoksa kafayı yerdik napcaz diye en azından şimdi umudumuz var ilerliyoruz ve aşama kaydediyoruz alışıyoruz bazı şeylere zmanla,ilişkiye de alışacaz inş

aferin sana alışınca hemen seviye atlat kendine bir üst seviyeye geç:)))
evet Allahtan burası var da bir şeyler öğreniyoruz paylaşıyoruz yoksa kafayı yerdik napcaz diye en azından şimdi umudumuz var ilerliyoruz ve aşama kaydediyoruz alışıyoruz bazı şeylere zmanla,ilişkiye de alışacaz inş

İnş İnş. sen ne kadardır evlisin cnm?

süpersiniz canlarım benim haaa şöyleeee kendinizi yiyeceğinize vajiyi yiyin bitsin bu iş,aklınıza takılan her şeyi sorun çünkü burda sorarak çok şey öğreniyoruz ve ilerlememizde yardımcı oluyoruz.kendi adıma söylemeliyim ki bu siteyi bulmasam ve burda böyle samimi arkadaşlar olmasa şimdi saçımı başımı yoluyor olurdum.sırası gelmişken emeği geçen herkese çooooookk teşekkürler.:KK9:

umutcumm canım bak sen artık hazır olduğuna göre her an her şey olabilir.en azından böyle bir engel kalmadı ki bu en zor aşamaydı bana göre.sen içini rahat tut eşin de hazır olduğunda olacak nasıl olsa o yüzden beklerken de kendini sıkma boşuna
Canimsin alteham cnm benim bekleme kuzum esin hazirsa dene bu gece sen olmussun artikin:) eminim tek atista tutturucan:)....bu arada bu sitenin dizaynimi degisti hic begenmedim eski hali daha guzeldi incide de oyle sanirim ama sende eski si gbi dedin allah allah ben tel den giriom ondanmi acaba..inci nerden bakiodu acep....

Canimsin alteham cnm benim bekleme kuzum esin hazirsa dene bu gece sen olmussun artikin:) eminim tek atista tutturucan:)....bu arada bu sitenin dizaynimi degisti hic begenmedim eski hali daha guzeldi incide de oyle sanirim ama sende eski si gbi dedin allah allah ben tel den giriom ondanmi acaba..inci nerden bakiodu acep....

tatlım benim eşim 2 gece evde 2 gece yok geç geliyor.bu akşam da geç gelecek maalesef:KK43:dün deneyelim dedim ama gözümden uyku akıyordu kıyamadı daha geniş bir zamanda deneriz uyu sen dedi.yarın izinli,evde olursak deneme yaparız kesin.yüz ifadesi çok komikti ama 11.5 cm liği görünce gözleri pörtledi o senin içinde miydi ee olmuşsun sen artık dedi.inci de telden giriyor ya garipilik ikinizde var galiba bende herşey normal görünüyor.

canım nasılsın?özledim seni forumda yokluğun belli oluyordu.Bizi bırakma arada bir silkelenmeye ihtiyacımız oluyor:KK16:

silkelemeye geldim ama çok yorgunum. yokluğumda 20 sayfa birikmiş maalesef okuyamayacağım. burda olduğum sürece elimden geleni yaparım artıkın. sen nasıl oldun? ayağın düzeldi mi? araba yapıldı mı??

tatlım benim eşim 2 gece evde 2 gece yok geç geliyor.bu akşam da geç gelecek maalesef:KK43:dün deneyelim dedim ama gözümden uyku akıyordu kıyamadı daha geniş bir zamanda deneriz uyu sen dedi.yarın izinli,evde olursak deneme yaparız kesin.yüz ifadesi çok komikti ama 11.5 cm liği görünce gözleri pörtledi o senin içinde miydi ee olmuşsun sen artık dedi.inci de telden giriyor ya garipilik ikinizde var galiba bende herşey normal görünüyor.

Cnm benim senin icin her yolunda ALLAH'in izniyle zafer yakindir...herkesin yenecegine hic suphem yok bu bir sinavmi kadermi ne desek bilemiorum ama cozumu olan bi sorun sukurler olsun...evet bende sayfa tamamen farkli..dekor degismis gbi ama guzel deill:KK43: tuhaf
..

silkelemeye geldim ama çok yorgunum. yokluğumda 20 sayfa birikmiş maalesef okuyamayacağım. burda olduğum sürece elimden geleni yaparım artıkın. sen nasıl oldun? ayağın düzeldi mi? araba yapıldı mı??

ben iyiyim canım ayağım kazayla ilgili değildi zaten tedavi görüyordum 1-2 gündür ağrım yok maşallah:nazar:araba cuma günü olacakmış daha sanayide maalesef:KK43:raporumu okudun mu bilmiyorum ben 11.5 cm le çalışıyorum artık.dün eşime deneme yapalım dedim ama yine gececiydi daha geniş bir zamanda yapalım yorgunsun uyu sen dedi sonra mumun kalınlığını görünce inanamadı içimden çıktığına.olmuşsun sen dedi miki bundan daha küçük dedi peeehh ben de yedim ölçmedim sanki:KK9:benim iş sakız gibi uzadı ama bugün yarın eli kulağında haberlerimi alırsınız herhalde:21:

Cnm benim senin icin her yolunda ALLAH'in izniyle zafer yakindir...herkesin yenecegine hic suphem yok bu bir sinavmi kadermi ne desek bilemiorum ama cozumu olan bi sorun sukurler olsun...evet bende sayfa tamamen farkli..dekor degismis gbi ama guzel deill:KK43: tuhaf
..

kader diyemezsin sen kendin ettin diye şarkı söyleyesim geldi umut.aslında herkesin çok kolay yapabildiği şeyi biz detaylarına takılmaktan zor hale getiriyoruz.Allah kimseye taşıyamayacağı yük vermezmiş.bizim yükümüz ağır olduğuna göre belki de biz çok güçlü insanlarız ki bukadar mücadele ediyoruz kendimizle.bilmiyorum hayat gerçekten çok garip aslında.

kader diyemezsin sen kendin ettin diye şarkı söyleyesim geldi umut.aslında herkesin çok kolay yapabildiği şeyi biz detaylarına takılmaktan zor hale getiriyoruz.Allah kimseye taşıyamayacağı yük vermezmiş.bizim yükümüz ağır olduğuna göre belki de biz çok güçlü insanlarız ki bukadar mücadele ediyoruz kendimizle.bilmiyorum hayat gerçekten çok garip aslında.

Devam etseydin tam bu moddayim:KK14: :))))dedigin gbi yasadigimiz bu sey bizim icin bir sinav sabir dua ve caba gerektiren sukretmekten inancimizdan bisey kaybetmeden ilerlemeyi gerektiren bi durum..ve herkesin bir gunu bir saati var elbet..altheam iyi geldin bana kuzum saolasin...

Son düzenleme:
olmuyooooo yapamıyorumm en son iki parmak almıştım şimdi girmio esnemiyo orası yaaa bi yandan ağlıyorum bi yandan yazıyorum olmıcak ya bosuna uğraşıyorum bennn

X