Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ya ben 3 ,4 gün önce iki parmak yapabildim çok şükür ama sonra misafirdi yok eve geç gelme idi , yok yorgunluktu derken kaldı.

Şimdi ben egzersizde geriye döndügumu düşünmüyorum. Yani şimdi olsa yine iki parmak alırım inşallah.

Bundan sonra eşimin bir parmağı sonra es denemesi diye düşünüyorum. Ya bugün ya yarın . Doğru bir yol mu izliyorum yardimci olur musunuz
canım bak bu matematik değil sözel değil inan bana beyin uyguladığı bir şeyi unutmuyor, asla geri gitmezsin, dönem dönem hani o an isteksizsindir, moralin yoktur canın istemez o zaman da zorlanırsın bu normal, beynin birkez ikna oldu mu tamam , eş denemesinde de arkadaşlar uzun uzun uğraşın bırakmazsanız nasıl parmak egzersizinde buldunuz aynen yerini girişi bulun acısız falan çok kolay aşarsınız, ama mutlaka eş denemesinde yağ kullanın ilk denemede derim size kalmış ama.

canım bak bu matematik değil sözel değil inan bana beyin uyguladığı bir şeyi unutmuyor, asla geri gitmezsin, dönem dönem hani o an isteksizsindir, moralin yoktur canın istemez o zaman da zorlanırsın bu normal, beynin birkez ikna oldu mu tamam , eş denemesinde de arkadaşlar uzun uzun uğraşın bırakmazsanız nasıl parmak egzersizinde buldunuz aynen yerini girişi bulun acısız falan çok kolay aşarsınız, ama mutlaka eş denemesinde yağ kullanın ilk denemede derim size kalmış ama.

Yağ zaten başucumuzda ailenin bir birey i gibi oldu :-)

Ya herkes farklı yol izliyor. Onları okuyunca şunu da mı yapsam diyorsun. O yüzden kafam karıştı tabikiede hala heyecanlı ve azıcık tedirginim. Ama o tamamen gitmez bence. Ama iki parmaktan sonra acayip güven geldi kendime sanki yapmış gibi oldum. Rahatladım tembellik geldi. Ama tabii işim bitmedi. Ama birisi de şöyle yap bence dese. Bana aşk sevk heyecan gelip hadi kızım kendine gel diyeceğim. Birinin yönlendirmesine ihtiyacım var. Artık es denemesine geçmelimiyim ?

esra merhaba,esasında bence spreyden daha çok krem önemli,bende sprey var şişlideki bi eczaneden aldım,ama dediğim gibi en önemlisi krem,yani zaten spreyi üst kısma sıkıyorsun,ilişki esnasında kadınların sorunu üst kısmın acıması veya kasılması değil ki,önemli olan iç kısım,kremi 3-4 nohut büyüklüğünde sürdüğünde acı kalmıyor spreye de gerek olmaz sanırım.

Emla da aldim cnm neler almadim
ki ben ama cok surmedim 1 nohut buyukluguydu

Ya herkes farklı yol izliyor. Onları okuyunca şunu da mı yapsam diyorsun. O yüzden kafam karıştı tabikiede hala heyecanlı ve azıcık tedirginim. Ama o tamamen gitmez bence. Ama iki parmaktan sonra acayip güven geldi kendime sanki yapmış gibi oldum. Rahatladım tembellik geldi. Ama tabii işim bitmedi. Ama birisi de şöyle yap bence dese. Bana aşk sevk heyecan gelip hadi kızım kendine gel diyeceğim. Birinin yönlendirmesine ihtiyacım var. Artık es denemesine geçmelimiyim ?
sana aslında bunu söylüyorum tatlım ben hiç egzersiz yapamadım ve eş denemesinde çok uğraşarak yendim.ama emin ol çok korktuğum halde yani cesur olduğum için değil , çok fazla uğraşarak yaptım ki, hele ki sen iki parmak alabiliyorsun yerinde olsam deneme yapardım ama şöyle düşünürdüm, eşime bir deneyelim demiştim mesela hani olacak olmalı diye baskı oluşturmadan, denesek mi acaba dedim, sende deneyelim bakalım diye rahat rahat davran, kendi üstünde baskı oluşturma, ama eşinede olmayabilir izlenimi verme dile getirme ki, ereksiyon sorunu yaşamasın.sana şunu söyleyim deneme öncesinde önce kendin parmağınla deneme yağ sonrada eşinin parmağıyla deneme yap,yalnız kuzum yağı bir iki kez kullan fazla da kullanma, çünkü ben iki gün kullandım fazlasını önermeye cesaret edemiyorum ne olur ne olmaz diye.

Kızlarrr herkesin bünyesi ilerleyisi farkli ama gelin toplu bişekilde egzersize başlayalimm bi hafta deneyelimmm ne aşama Kaydedicez nerde takiliyoruz nerde yanlis yapiyoruz birlikte asalim tamam bunyeler farkli ama yon giris hepsi ayni

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hep beraber olursa cesaret gelir ya bazen sitede 1 kisi bile yok soru soracak

Ne yapacağım ben :-)? Şaşkın ördek gibi hissediyorum kendimi 11 ay oldu evleneli

sana aslında bunu söylüyorum tatlım ben hiç egzersiz yapamadım ve eş denemesinde çok uğraşarak yendim.ama emin ol çok korktuğum halde yani cesur olduğum için değil , çok fazla uğraşarak yaptım ki, hele ki sen iki parmak alabiliyorsun yerinde olsam deneme yapardım ama şöyle düşünürdüm, eşime bir deneyelim demiştim mesela hani olacak olmalı diye baskı oluşturmadan, denesek mi acaba dedim, sende deneyelim bakalım diye rahat rahat davran, kendi üstünde baskı oluşturma, ama eşinede olmayabilir izlenimi verme dile getirme ki, ereksiyon sorunu yaşamasın.sana şunu söyleyim deneme öncesinde önce kendin parmağınla deneme yağ sonrada eşinin parmağıyla deneme yap,yalnız kuzum yağı bir iki kez kullan fazla da kullanma, çünkü ben iki gün kullandım fazlasını önermeye cesaret edemiyorum ne olur ne olmaz diye.

Bende egzersizlerde iki üç kez kullandım ama en rahat o oluyor.tamam verdiğin tüyolar için çok sağol canım. Hikâyeni biliyorum hayranım sana :) dua et emi bir iki gune halledeyim inşallah

arkadaşlar bende uzun bi süre bu hastalıkla uğraştım epey klinik araştırması yaptım ama buradaki başarı öykülerinden ve kendisi yenen arkadaşlardan cesaretle bende kendim yenmeye odaklandım ve başardım :)) ve inanın isteyince oluyor ben 16 ay hiç yapamam diye diye kendimi kandırmışım meğerse orta parmaktan sonra iki parmağa yada eş parmağına bile geçmeden denedik ve oldu keşke en başından yapamam ben deyip korkmasaymışım dedim yazık oldu onca zamana ama neyseki bundan sonrası için aştım çok şükür . inanın ve cesaretlenin

Sen nasil yaptin anlatir misin asamalarini

Ne yapacağım ben :-)? Şaşkın ördek gibi hissediyorum kendimi 11 ay oldu evleneli
geç tatlım, hem egzersiz hemde eş denemesini yap bugün eş denemesi önce egzersizini yap, hatta eşin masaj yapsın rahatlarsın öncesi mutlaka duş al gevşersin. bugün uğraştın diyelim ki , diyelim ki diyorum olmadı yarın egzersiz yap ertesi gün tekrar egzersiz tekrar eş demesi asla pes etme, bir arkadaşım 1 hafta boyunca yaptı bunu ve aştı.

Arkadaşlar yazdıklarınızı okudum ve benim daha önceki durumum aklıma geldi.Ben de çok zorluk çektim bu konuda ama inanın herşey beyinde bitiyor. Ben de burdan okuduklarımla ve bir arkadaşımın tavsiyeleriyle yendim çok şükür.Ama ilk etapta kesinlikle kremlerden faydalandım.

Bende egzersizlerde iki üç kez kullandım ama en rahat o oluyor.tamam verdiğin tüyolar için çok sağol canım. Hikâyeni biliyorum hayranım sana :) dua et emi bir iki gune halledeyim inşallah
:KK17:teşekkür ederim canım Allah razı olsun,dualarımdasın inşallah canım iki güne kalmaz halledersin.

Sadece öncelikle odaklanmak gerekli bence yani bu kez olucak demek ve buna inanmak.Tabiki başlarda zor oluyor herşey gibi.Ama sonuç güzel olucak inanın buna.

evet hemde ne durumda oldugumuzu deriz..ben suan tek parmak 1. bogum acısız agrısız yapabılyorum ama cuma gunune kadar yapıcam bunu..cuma doktora gıtcem buyuk ihtimal 2. boguma geccez
canım bak 2. boğum için başka bir zamanı bekleme yada ikinci parmak için peşpeşe daha çok cesaret edersin. bak poponun altına yastık koy ve poponu iyice yükselt sonra parmağına zeytinyağ yada jel al ve ıkınarak it ve hiç korkma inan bomboş etrafında hissettiğin hiçbirşeye zarar vermezsin korkma ıkın ve ittir parmağını hemde sonuna kadar sonra ileri geri girdir çıkar hiç korkma.

Arkadaşlar yazdıklarınızı okudum ve benim daha önceki durumum aklıma geldi.Ben de çok zorluk çektim bu konuda ama inanın herşey beyinde bitiyor. Ben de burdan okuduklarımla ve bir arkadaşımın tavsiyeleriyle yendim çok şükür.Ama ilk etapta kesinlikle kremlerden faydalandım.

Asamalarini anlatir misin lutfen neler yaptin

X