Vajinismusu Nasıl Yendik? Başarı öykülerimizle birbirimize destek olalım:)

Arkadaşlar,

Vajinismus kabusunu yaşayan her kadın, bunu dünyanın sonu olduğunu, asla diğer kadınlar gibi normal bir birliktelik yaşayaayacağını, bu sorun usadece kendisinin yaşadığını düşünür ama öyle değil. Günümüzde birçok kadın malesef bu sorunla mücadele ediyor ve kazanna hep biz kadınlar oluyoruz. Vajinismus %99 oranında tedavi edilebilen psikolijk bir rahatsızlık ve bizler bu kabusu yenne insanlar olarak burada sizler için moral olması açısından başarı öykülerimizi yazmak istedik. hikayelerimizle, vajinismusla mücadele eden arkadaşlarımıza bir nebze yardımcı olabilirsek ne mutlu bize. Lütfen bu sayfaya sadece başarı öykülerimizi yazalım, birbirimize destek olalım.

Teşekkürler,
BİZDE 2 YIL OLDU EVLENELİ AMA BİR TÜRLÜ BERABER OLMA İŞİNİ EŞİMLE YAPAMADIM BU SİTEYİ YENİ GÖRDUK VE OKUDUM MİİLLET BASARMIŞ ACABA BİZDE YAPABİLİRMİYİZLÜTFEN BİZE YARDICI OLMANIZI İSİYORUM LÜTFENN

Arkadaşlar,

Vajinismus kabusunu yaşayan her kadın, bunu dünyanın sonu olduğunu, asla diğer kadınlar gibi normal bir birliktelik yaşayaayacağını, bu sorun usadece kendisinin yaşadığını düşünür ama öyle değil. Günümüzde birçok kadın malesef bu sorunla mücadele ediyor ve kazanna hep biz kadınlar oluyoruz. Vajinismus %99 oranında tedavi edilebilen psikolijk bir rahatsızlık ve bizler bu kabusu yenne insanlar olarak burada sizler için moral olması açısından başarı öykülerimizi yazmak istedik. hikayelerimizle, vajinismusla mücadele eden arkadaşlarımıza bir nebze yardımcı olabilirsek ne mutlu bize. Lütfen bu sayfaya sadece başarı öykülerimizi yazalım, birbirimize destek olalım.

Teşekkürler,
LÜTFEN BİZE DE YARDIMCI OLUR MUSUNUZ BİZDE YAPALIM

kızlaaaaarrrrrr rüya mı gercekmi bilemıyorum ama ben bu gece 1 saat önce allahıma çok ama çok şükürler olsunki başardım evet basardım dıyorum kendım bile ınanamıyorum.sasbahı bekleyeemdım:)))
3 yıl sonunda bunu bu kadar kolay bır sekılde yenecegımı hıc dusunemezdım bu sıtede bana yardımcı olan butun arkadaslarıma dilek84 bahar07 tebessum ya aklıma gelmeyen dıger arkaslarım hepınızden allah razı olsun yardımlarınız sayesınde verdıgınız bılgıler sayesınde hem cahıllıgımı aştım hem bilinç altındakı sacma sapan fıkırlerımi duzelletınız.
Nasıl basaradıgımı çok kısa bır sekılde söyleyeyım detayları yarın ve dıger gunler uzun uzun anlatırım bundan sonra bende sıze destek olacagım. Tebessüm ve bahar07 arkadaslarımın tavsıyelerıne uyaak önce emla krem aldım ve gıletgelen jelını aldım bu ıkısını kullandım arkadslar sıze yemınederım bu sıtede kımse benım kadar cesaretsız ve korkak olamaz 3 yıl cektım arkadslar hıc ama hıc bısey hıssetmeyın penısın oraya gırecegı fıkrını benımseyemeyen arkadslar bende sızler gıbı dusunuyodum ama lütfen bunları unutun.bızler gercketen baska dunyada mı yasıyoruz ne. cocuklukmus yaptıklarımız penıs o kadar rahat gırıyokı bıde jelı kullanın.acı yooooookkkk penısın ıcınde oldugunu hıssedıyosunuz detaylar yarın benım cıkmam gerekıyo. hepınıze cok ama cok tsk ederım
Devamı ;
özlemersel canım ben 3 yıl esımın penısı hıc ıcıme alamadım bu emla ile 5 dakda oldu valla hala ınanamıyorum acaba tekrar aynı sorunu yasarmıyım dıyede korkuyorum sureklı denemelere devam edecegım elayıda azaltarak tabi. ben burdakı arkadslarımın bana soyledıgı sekılde uyguladım yani şu sekılde tatlım önce kendımı rajatlamak adına sıcak bır banyoyay gırdım ve duş aldım ardından ilişkiye gırmdeden öncede emladan fındık buyuklugunde vajınamın ıcıne surebıldıgım yanı parmagımı sokabıldıgım yere kadar gıttım zaten benım parmak egzersızlerınde sorunum yoktu 3 parmaga kadar ıcıme alabılıyordum penıs korkum vardı acıyacak korkusu anlayacagın emlayı surdukten sonra hafıfı bır yanma oluyor. hemen gecıyor oda uyustugunun etkısı uyusmaya baslıyor 5-10 dak bekledım ben kremı surdukten sonra daha sonra da gıletgelen jelını 1 tupun yarısını kullandım yarısını esım penısıne surdu yarsısınıda ben vajınamın içine sıktım jelın hıcbır zararı yok canım ıstegıne baglı olarak kullanmya devam edebılırsın ama emlayı uzun kullanmayın dıyorlar. daha sonra ön sevısme gerceklestı ben önce uste ben olayım dedım belkı daha rahat olurum dıye baktım ben uste beceremıyorum ıcıme alabılıyorum ama esımın hareket etmesıne ızın vermıyorum en ıyııs dedım alta ben geceyım yıne aynı sekılde esım penısı elıle yerlestırdı ve hıcbırsey anlamadım ıcıne aldıgını hıssedıyosun ama acının aaa sı yok. sankı vajınan yıllardır penıs alamya lısık gıbıydı sonra esım gıtgel yaptı. hatta ben zevk bıle aldım dıyebılırım uyusuk olmasına ragmen kesınlıkle korkama canım kesınlıkle ılk fırsatında dene bu sıtede benden daha fazla korkakk emınım yoktur. yıllarıma uzuldum sevıncten dun gece hem aglıyorum hem guluyorum. o sevınc psıkolojısını senınde en kısa zamanda yasayacagına emınım basarılar.

Banada yardimci olurmusun cok caresizim 5 aylik evliyim hic birsey yapamiuorum 1 ay denedik kanlar icinde kaldim 4 aydir denemiyoruz kardes gibiyiz cok mutsuzum doktora gittim pskolaga git dedi gitmedim okadar param yok neyapicagimi bilmiyoeum cok korkagim canim cok aciyor sanki deneyice esim bi duvara carpiyor sonra kan geliyor olmuyor yani :KK43:(((

Arkadaşlar ben de 6 aylik evliyim ve bugün yendim çok şükur.önce hep erteledim bugün olur yarin olur diye ama erteleme hastaligiymiş anladim.istanbul da bi pisikoloğa gittim cinsellikle ilgili bildigin yanlişlari benimsetiyor önce tanitiyor yani vajinayi.sonraki seansta işaret parmaği egzersizi verdi ama parmagi sokmayi birak dokunamiyordum bile.altima aynayi koyup yapmami istedi ve ben yapabildim sanki dünyalar benim oldu.sonra orta parmak.ve sonra da prezervatif e iki parmagini sokup yapiyorsun.zaten insana güven geliyor başardikça

Unutmayin arkadaşlar ögrendigim en önemli şey vajina içinde asla sinir ucunun olmamasi.sinir ucu da yoksa acima da olmaz.ve orasi 10cm vajina yolu birak parmagi koskoca çocuk omuzlari cikiyor.yaparken hep bu ögrendigim bilgileri kafamdan geçirdim.ve ilişki yasaği olmasina ragmen önce parmakla deneyip sonra eşimle denedim veee kolayca girdi inanamadim zaten ne kadar rahat olursan o yağ gibi kayip gidiyor.ve nefes verirken ittigin zaman da çok kolay gidiyor. 6 ay boşa beklemişim diyorum o aci hislerinin hepsi psikolojikmiş bunu anladim.

Banada yardimci olurmusun cok caresizim 5 aylik evliyim hic birsey yapamiuorum 1 ay denedik kanlar icinde kaldim 4 aydir denemiyoruz kardes gibiyiz cok mutsuzum doktora gittim pskolaga git dedi gitmedim okadar param yok neyapicagimi bilmiyoeum cok korkagim canim cok aciyor sanki deneyice esim bi duvara carpiyor sonra kan geliyor olmuyor yani :KK43:(((
Canim kan geliyorsa belki idrar deligini zorluyordur.pisikolog oyle söylemişti bana.önce altina ayna koyarak taniyosun cinsel uzvunu ve giriş kisminda aci hissi bitene kadar dokunuyorsun oraya yani beynin nasıl agzini burnunu benimsemiş dokundugunda hissizsin orasi da öyle olana kadar dokunuyorsun.sonra isaret parmagini bebeyağiyla yaglayip günde 100e yakin serileşene kadar egzersiz yapiyosun sonra orta parmaga geçiyorsun ve en son iki parmak amaç oraya bir şeylerin gorebildigıni kabullenmek.inan bana dünyada cani benden tatli olan yoktur doktor dediginde asla yapamam demiştim ama oluyor gerçekten ben çok ünlü bir doktora gittim dedikleri yaparak yenebilirsin.ben tedavi bitmeden cinsel ilişkiyi denedim ve oldu paranin çogu cebime kalmiş oldu

Canim kan geliyorsa belki idrar deligini zorluyordur.pisikolog oyle söylemişti bana.önce altina ayna koyarak taniyosun cinsel uzvunu ve giriş kisminda aci hissi bitene kadar dokunuyorsun oraya yani bekabullenmek.inan bana dünyada cani benden tatli olan yoktur doktor dediginde asla yapamam demiştim ama oluyor gerçekten ben çok ünlü bir doktora gittim dedikleri yaparak yenebilirsin.ben tedavi bitmeden cinsel ilişkiyi denedim ve oldu paranin çogu cebime kalmiş oldu
Canim kan geliyorsa belki idrar deligini zorluyordur.pisikolog oyle söylemişti bana.önce altina ayna koyarak taniyosun cinsel uzvunu ve giriş kisminda aci hissi bitene kadar dokunuyorsun oraya yani beynin nasıl agzini burnunu benimsemiş dokundugunda hissizsin orasi da öyle olana kadar dokunuyorsun.sonra isaret parmagini bebeyağiyla yaglayip günde 100e yakin serileşene kadar egzersiz yapiyosun sonra orta parmaga geçiyorsun ve en son iki parmak amaç oraya bir şeylerin gorebildigıni kabullenmek.inan bana dünyada cani benden tatli olan yoktur doktor dediginde asla yapamam demiştim ama oluyor gerçekten ben çok ünlü bir doktora gittim dedikleri yaparak yenebilirsin.ben tedavi bitmeden cinsel ilişkiyi denedim ve oldu paranin çogu cebime kalmiş oldu

Banada yardimci ol canim lutfen benim okdar doktora gdicek durumum yok .s neler yaptin bana anlat tek tek bende yapiyim ins bende yenerim

22 gündür evliyim. İlk gece eşim p.... yarısına kadar girdiğinde ağrıdı hazır değildim büyük ihtimalle. Ben ağrıdı deyince geri çekildi. Aradan geçen zamanda defalarca denedik ama olmadı. Artık bir şey olmasa bile canım acıyacak diye korkuyorum. Buradaki yazıları okuduktan sonra biraz olsun kendime güvenim geldi. Rabbim herkese yardım etsin iallah. Egzersiz yapmaktan çok korkuyorum. Parmak egzersizinde kızlık zarı bozulmuyo? Ben kendim bozarım diye korktuğumdan dolayı cesaret edip egzersiz yapamıyorum Lütfen parmak egzersizi yapanlar söyleyebilirler mi parmak egzersizi ile kızlık zarı bozuluyor mu?

22 gündür evliyim. İlk gece eşim p.... yarısına kadar girdiğinde ağrıdı hazır değildim büyük ihtimalle. Ben ağrıdı deyince geri çekildi. Aradan geçen zamanda defalarca denedik ama olmadı. Artık bir şey olmasa bile canım acıyacak diye korkuyorum. Buradaki yazıları okuduktan sonra biraz olsun kendime güvenim geldi. Rabbim herkese yardım etsin iallah. Egzersiz yapmaktan çok korkuyorum. Parmak egzersizinde kızlık zarı bozulmuyo? Ben kendim bozarım diye korktuğumdan dolayı cesaret edip egzersiz yapamıyorum Lütfen parmak egzersizi yapanlar söyleyebilirler mi parmak egzersizi ile kızlık zarı bozuluyor mu?
Off bende 12 yilli
Arkadaşlar merhaba malesef bende vajinismusdan muzdaribim 5 aylık ewliyim sürekli erteledik hatta eşimde artık yaklaşmıyordu deneyelim belki bu defa olur diyodum esim istemiyor bende netten araştırdım ve burayı buldum vajina bölgesine bırakın dokunmayi ben vajina bölgesine aynayla bile bakamazdım burdaki arkadaşların açıklayıcı anlatımıyla parmak egzersizine başladım 2 gündür ama önce kendime herkes yapabilyoda bende yapa ri dedim ilk gün sadece baş parmağımı ilk boğuma kadar alabildim bolca jel kullandıktan sonra 2. Gün orta parmağının birazını alabildim sonra anestol krem sürdüm vajina girişine öle denedim baş parmağın tamamını yaptım daha sonra 2 parmağımı 2. Boğuma kadar alabildim açık yazıyorum çünkü burdaki arkadaşların bu şekilde anlatması gerçekten benim için çok faydalı oldu en azından oraya birşey girmez yargısı kafamdan gitti daha çok başındayım ama inşallah yeneceğim bu illeti hatta hepimiz yenecegiz arkadaşlar ilk önce buna inanmaliyiz
Off bende 12 yıllık vajinusmus hastasıyım çok çaresiz hissediyorum kendimi parmak egzersizleri ap aratlar hepsini yapabildim fakat eş denemesinde başarılı olamadimm:KK43:

Merhaba, ben de aynı derrten müzdarip olarak iki buçuk yılımı geçirdim. Vajinusmus denen illet herşeyini etkiliyor insanın. Gitmediğim doktor ve psikolog kalmadı. Bütün her şeyi denedik kim ne dediyse ama hiç bi sonuç alamadık kafamda ki korkudan bir türlü kurtulamıyordum. En sonunda aklıma vibratör almak geldi eşimle de konuştuktan sonra internetten aldık. Daha sonra klasik parmak ödevlerini onunla yapmaya başladım. Sorunumuz zaten kafamızda bizimke ilgili. Çok kısa bir süre sonra her şey bitti gitti. Umarım sizlere de yardımcı olabilirim çünkü ne yaşadığımızı sadece biz biliyoruz.

Parmak egzersizi, nefes egzersizi ve en sonunda eş denemesi ile sonunda başardım. Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Rabbim böyle sıkıntı yaşayan herkese yardım etsin inşallah :)

Arkadaşlar bende aynı dertten 1 ay önce ankarada cok ünlü bir doktora gittim...yendim...ama gördüm ki doktora gitmedende yenebilir misim...dilatör adinda aparatlar var.1.gun en kucuguyle 2.gun orta boyla 3.gun büyüguyle egzersiz yaptiriyorlar..bu sirada bepantol ve este krem kullaniyorlar hicbirsey hissetmiyorsunuz...bana doktor ileri derece vajinusmus dedi...6250 tl para aldi.ama hafif derece bir hastadan farklı hicbir uygulama tedavi yapmadı..o kadar parayi bunun icin mi bu kadar kolay birsey icin mi verdim dedim...doktorun tek artisi o kadar para verdim gayret edeyim diyorsun...yoksa baska bir artisi yok...hersey insanin kendisinde bitiyor...pes etmemekle ilgili...ve egzersizleri yapmakla

Arkadaslar normal bir doktora gidip vajinanizda iliskiye engel bir problem varmi baktirin ve sonra malzemeleri alıp evde deneyin lutfen...inanin basaracaksiniz..paranizda cebinizde kalacak

Arkadaslar normal bir doktora gidip vajinanizda iliskiye engel bir problem varmi baktirin ve sonra malzemeleri alıp evde deneyin lutfen...inanin basaracaksiniz..paranizda cebinizde kalacak
bence de hastaneye sadece vajinanın tipini öğrenmek için gidin. Ben hiç doktora gitmeden kendi çabalarımla hallettim. siz neden yapamayasınız ki

Parmak egzersizi, nefes egzersizi ve en sonunda eş denemesi ile sonunda başardım. Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Rabbim böyle sıkıntı yaşayan herkese yardım etsin inşallah :)
Arkadasim parmak egzersizlemi kizlik zarin bozuldu.yani parmak egzerszni buyuzdn yapamyrm bozarm die

X