Vajinismusu Nasıl Yendik? Başarı öykülerimizle birbirimize destek olalım:)

7 aylık evliyim yaklaşık 3 4 ay önce Vajinismus la savaşımi kazandım. Benim en büyük şansım kocam ve terapistimdi. Bu konuda bilgim olmasına rağmen çok fazla bocaladim. Terapistim her aşamada sonuna kadar destekcim oldu. Her geçtiğimiz egzersizde benimle sevindi. Telefondan whatsaptan her yerden destek verdi sağolsun. Eşimin bilinci sayesinde psikolojik olarak cokmeden bunu atlattim. En çok korktuğum parmak egzersiziydi ama en rahat o geçti ancak suan yinede Bebe yağı olmadan biraz zorlanıyorum ve bacak boyun kısa olduğundan bazı problemler yaşıyorum hala ama olsun yinede o kötü günler geçti. İnşallah şimdi bebek sahibi olmayı istiyorum umarım bu beladan kurtulmaya çalışanlar bir an önce kurtulurlar. Bursada yaşayıp destek almak isteyenlere Nurgül hanımı gönül rahatlıkla tavsiye edebilirim.
tebrik ederim gelmiş geçmiş olsun darısı başıma sana zahmet olmazsa tedavi sürecini detaylı anlatabilirmisin bizlerde bilmediklerimizi öğrenip evde uygulayıp kurtuluruz inşallah

benim üstte olduğum eşimin altta olduğu iki pozisyonuda denedik penisin yönünü aşağıya doğru olması gerekiyor sanırım değil mi aparatlarla denememde öyle gibiydi ama zaten o aşamaya gelemiyoruz yani ilk girişte kendimi kilitliyorum zaten istemsiz şekilde
canım zeytinyağ sür penise üste çık vajinaya yerleştir ıkınarak ittirmeye çalış üste sen oldğun için kontrol sendeya o yüzden kafan daha rahat olur kayar falan ama biraz uğraş hiç anlamadağın şekilde başını alırsın penisin

tebrik ederim gelmiş geçmiş olsun darısı başıma sana zahmet olmazsa tedavi sürecini detaylı anlatabilirmisin bizlerde bilmediklerimizi öğrenip evde uygulayıp kurtuluruz inşallah

Tabiki yardimci olmayı çok isterim öncelikle terapistim bana ilk önce nefes egzersizleri ve beden tanıma egzersizleri verdi daha sonra dokunmaya ilgili on yargılarimi atlatmak için dokunma egzersizleri verdi kendim cinselorganimi 1 hafta boyunca inceledim resmini cizdim daha sonra wcde idrar tutma egzersizleri ardından mastürbasyon ve kegel egzersizleri verdi. Ve size 2 şeyi garanti olarak tavsiye edebilirim kegel ve mastürbasyon. Çünkü kegelle kaslarini güçlendiriyorsunuz mastürbasyon la da cinselliğin ne kadar keyif verdiğini anlıyorsunuz. Daha sonra parmak egzersizleri vardı tek parmak çift parmak eşli tek eşli çift diye 4 farklı egzersiz. Bunu sakin 1 kez yaptım oldu deyip atlamayin hiç bir his duymayana kadar devam edin. Daha sonra Penis egzersizleri dokundurma sınırlı Penis tam Penis ve hareketli penisin tedavi son buluyor Penis egzersizleri nde üstte sizin oldugunuz pozisyonla deneyin kontrolün tamamı sizde oluyor rahatsızlık duyduğunuzda bekleyip nefes alıp verin. Ama tek başınıza bunu aşmak çok zor maalesef her zaman arkanızda bir destek istiyor insan moral gerekiyor umarım sizde bu dertten biran önce kurtulursunuz

HERA KLİNİK ANKARA
DR. SULEYMAN ESERDAG sayesınde yendim ben zaman kaybetmeyin kızlar hemen gidin oraya maddi konuda yardımcı olurlar taksit yaparlar kredi kartlarına.

kizlar kesinlikle kliniklere gidip 4-5 bin para vermeyin bende gittim 3 gunde yenecegimi soylediler fakat yenme olayi once kafada olur 2bucuk yil boyunca ugrastim fakat yendim yapabilirsiniz

merhaba arkadaşlar bende başardım en sonunda.umarım anlatacaklarım size bir nebze olsa da faydalı olur.2,5 yıllık evliyim bende diğer herkes gibi vajinusmus olacağım aklımın ucundan geçmezdi.ve nitekim olduğumu anladım.sonra bu siteyi buldum tüm sayfalarını okudum cesaret geldi ben neden yapamayayım ki dedim.Benim hiçbir zaman dokunamama bakamama gibi problemlerim yoktu.ilk etapta kadın doğumcuya gittim.ilişkiye girmek için herhangi fizyolojik bir problemimin olmadığını ve pskolojik olduğunu söyledi.destek almalısın dedi.tabi gitmedim erteledim.bi kaç kere randevu aldım ama cesaret edemedim.oranın kapalı olduğunu düşünüyodum.daha sonra burdan edindiğim bilgiler çerçevesinde.ilk önce kulak çubuğunu streçledim sokmaya çalıştım ama olmuyodu girmiyodu.sonra bebek yağı aldım ıkındım ıkınınca oranın açıldığını farkettim ve sokmaya çalıştım.olmuyodu.1 saate kadar denedim.yavaş yavaş girdiğini görünce cesaret geldi.daha sonra mumla denedim mum kesinlikle canımı çok acıtıyodu ve deneyemiyodum.kas gevşetici içip bolca yağlayıp tekrar denedim ve yine olmadı.sonra eczaneden emla kredm aldım.tekrar kulak çubuğu ve mumla çalıştım mum bir seferde girdi.ve gözlerime inanamdım ne ağrı ne bişi.tabi ilk önce emla kremi kulak çubuğuna sürüp itebildiğim kadar içeri ittim beklettim iyice uyuşunca mumu ittirdim.::):):.eşim çok anlayışlıydı.bir kere bile konusunu açmadı ama artık çocuk sahibi olmak istiordum.ve dün gece emla kredimi sürüp mumla denedim iyice açılınca eşimle denedik.başta yine girmedi zor oldu ama yılmadık.ve sonra oldu.ikimizde inanamadık.tabi heyecandan bebek yağını sürmeyi unutmuştum o yüzden biraz zor girdi.ama oldumu oldu:):):):.kesinlikle acı veya kan olmadı.sadece biraz baskı hiseettim ve sürekli wc ye gitmem gerekti.o kadar.inşallah anlattıklarımla yardımcı olabilirim .hepinizin başarması dileğiyle.unutmayın kadınlar çok güçlü ve istedikten sonra başaramayacağımız hiç bir şey yok.hepinizi seviyorum.

Ilk mesajimm ve bu basligi gorunce desteksiz olmaz dedim bende bu eliim illeti tam 3 bucuk yil cektim ve sonunda kurtuldum su an bu satirlari ben mi yaziyorum diyorum bugun tam 1 ay oldu ama hala rüyada gibiyim.. herkes icin sıradan olanin bizm hastalik sahipleri icin hayal olmasi ne demek yasayan cok iyi bilir.. asil meseleye gelirsek basariya giden yol kesinlikle yapilmasi gereken adimlarin kaćinmadan ertelenmeden uygulanmasindan geciyor. Nedir onlar tabiki parmakla baslayip daha buyuk nesnelerle devam eden süreç .. ve orj. Boya gelene kadar ćalismalarin egzersizlerin ara ara devam etmesi. Ve tum bunlari yaparken adim adim nasil aşildigini fark ettikce gelen özguven ve azalan korku mutlu sona ulasmayi sagliyor.. Allah yardimcisi olsun bu hastaliga sahip herkesin.. ama anlik bi durum ve asssla imkansz degil.. sonuctan sonra bumuymus yani nasil olur diyorsunuz ve giden yillariniza agladgnz gecelerinize yaniyorsunuz.. cok basit cok kolay ve cokk dogal bi olay.. yardim isteyenlere herturlu destek olabilirim yazarak. Bunu yasayan bilir..

bence hemen acele etmeyın klasık sekılde devam edın derım
bende gecen gun nasılsa yendım dedım degısıklık yaptım benımde baktım zorluyor gerı hemen klasıge dondum:KK48:
2-3 ay klasıge ıyıce alıstıkdan sonra olabılır gun asırı yapın ıyıce alıssın acılsın ondan sonra
zaten hıssedersın onu
bende uste cıktıgımda sankı daralma oluyor gırısı zor oluyor
aynen bendede üstte sanki daralma oluyo ama altta artık ıslanınca sızı falan kalmıyor

Ilk mesajimm ve bu basligi gorunce desteksiz olmaz dedim bende bu eliim illeti tam 3 bucuk yil cektim ve sonunda kurtuldum su an bu satirlari ben mi yaziyorum diyorum bugun tam 1 ay oldu ama hala rüyada gibiyim.. herkes icin sıradan olanin bizm hastalik sahipleri icin hayal olmasi ne demek yasayan cok iyi bilir.. asil meseleye gelirsek basariya giden yol kesinlikle yapilmasi gereken adimlarin kaćinmadan ertelenmeden uygulanmasindan geciyor. Nedir onlar tabiki parmakla baslayip daha buyuk nesnelerle devam eden süreç .. ve orj. Boya gelene kadar ćalismalarin egzersizlerin ara ara devam etmesi. Ve tum bunlari yaparken adim adim nasil aşildigini fark ettikce gelen özguven ve azalan korku mutlu sona ulasmayi sagliyor.. Allah yardimcisi olsun bu hastaliga sahip herkesin.. ama anlik bi durum ve asssla imkansz degil.. sonuctan sonra bumuymus yani nasil olur diyorsunuz ve giden yillariniza agladgnz gecelerinize yaniyorsunuz.. cok basit cok kolay ve cokk dogal bi olay.. yardim isteyenlere herturlu destek olabilirim yazarak. Bunu yasayan bilir..
canım benim aynıymışsız tebrikler şua her pozisyonda yapabiliyomusun

tebrıkler canım benım aramıza hosgeldıınn :KK28:

acıkcası hıc bır bılgım yok ama genel olarak ben artık hıc kahve ıcmıyorum cayı azalttım
ve yesıl cay ıhlamur gıbı seylerde ıcmıyorum cok dıkkat edıyorum yedıgıme ıctıgıme
sogan suyu ıcmek ıstıyorum ıdrarımda yanma var ondan bıle korkuyorum

3 aydır denıyoruz hala yok bebıs :KK43:
vajınısmusdan dolayı cok zaman kaybettım yasımda 28 ve ben 30 dan once dogurmak ıstıyorum
korkuyorum hamıle kalamıcam dıye

kizlar merhaba..bende yenmek icib ugrsiyorum..iki haftadir parmak egzersizi yapiyrm ancak orta parmak tan ileri safhaya gecemedim..burdan bir bayan kalem aparat yapmsmi soyledi onuda pek yapamadım batıyor icim almiyor..baska secenek yokmu yardim bekliyorum lutfen..:KK16:

kizlar merhaba..bende yenmek icib ugrsiyorum..iki haftadir parmak egzersizi yapiyrm ancak orta parmak tan ileri safhaya gecemedim..burdan bir bayan kalem aparat yapmsmi soyledi onuda pek yapamadım batıyor icim almiyor..baska secenek yokmu yardim bekliyorum lutfen..:KK16:
canım iki parmağını küs şeklinde yap kayganlaştırıcı sür öyle dene birde.Ben normal aparat kullanmıştım yada ondan satın al sen bilirsin nası rahat ediyorsan

canım iki parmağını küs şeklinde yap kayganlaştırıcı sür öyle dene birde.Ben normal aparat kullanmıştım yada ondan satın al sen bilirsin nası rahat ediyorsan
Anladım canım kus isareti denemistm ancak iki parmak esit dgl ya zorlandim peki aparat nrde alabilirim ?

acıkcası hıc bır bılgım yok ama genel olarak ben artık hıc kahve ıcmıyorum cayı azalttım
ve yesıl cay ıhlamur gıbı seylerde ıcmıyorum cok dıkkat edıyorum yedıgıme ıctıgıme
sogan suyu ıcmek ıstıyorum ıdrarımda yanma var ondan bıle korkuyorum

3 aydır denıyoruz hala yok bebıs :KK43:
vajınısmusdan dolayı cok zaman kaybettım yasımda 28 ve ben 30 dan once dogurmak ıstıyorum
korkuyorum hamıle kalamıcam dıye
canım ciddi misin yaa ben şuan bile yanımda yeşil çay var içiyorum ya alahhım inşalaah zararı yoktur hamile olsam içmem am şuan denem aşamasında zararı olur mu onu bitürlü netleştiremedim canım bende buarada 32 yim galiba geciktim çocuk için

yok gec degıl tabıkı
ama cok cocuk ve ard arda cocuk dusunen ıcın bıraz sorun olabılır ben 10 tane olsun dogururum valla

yesıl cayı cok fazla ıcmek bobrek yetmezlıgı yapıyor benım teyzemın basına geldı gunde en fazla 3 fıncan tuketılmelı sahsen ben 3 veya 4 gunde bır cocuk ıcın calısıyorum ne zaman hamıle kalacagımı bılemedıgım ıcın dıkkat edıyorum hep

Bende deniyorum egzersiz ama parmak fazla alamıyorum içime ama kulak çöpü sonra mum da yapıyorum musun un yarısına kadar alıyorum ama hafif bi acı oluyo bırakıyorum sonra ne yapmam lazım kızlar bu hastalığı yenmem lazım destek lütfen :110:

X