Vajinusmusu yendim

furnu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2023
2
2
24
Arkadaşlar öncelikle merhaba
24 yaşında ve 2 buçuk aylık evliyim başlıktan anlayacagınız üzere düğün sonrası benim içinde çok zordu ilişkiye girmeye çalıştığımda sanki ilk başta bir duvar var gibi hissediyordum acısı da cabası canım felaket yanıyordu acaba dedim insanlar nasıl başarıyor bunu bende mi sıkıntı daha sonra bu böyle 1. Bucuk ay kadar sürdü yılmadan hep deniyorduk bu sefer olucak diye fakat bilinçsiz oldugumuz için hiçbiri olumlu sonuçlanmadı daha sonra kadınlar klıbune denk geldım baktım herkeste benım derdımden var herşeyi okudum tekrar denedim fakat olmadı devlete muayeneye gittiğimde doktor alttan bakarak muayene etti orda bile cok kastım kendımı içine bişey sokmadı sadece kızlık zarıma baktı ve psikolojik oldugunu soyledı uzun lafın kısası o hafta ıcınde tekrar denedım fakat başarısız oldum sonra….
Burayı yine okurken bi arkadaşa denk geldim ona çok ama çok teşekkür ederim iyi ki varsınn….
Yapmamız gereken çok basit arkadaşlar aklımızdan tüm kötü düşünceleri silelim eşimizle deneme yaptığımızda güzel bi müzik açalım belki mum yakalımm ve ön sevişmeyi kendimizin zevk alacagı şekilde yapalım daha sonrasında en önemli olan benim bunu başarmamı sağlayan ZEYTİNYAĞI VE BOL BOL IKINMAK ..
Zeytinyağını eşiniz kendisine kullanıyor ve ıkınma nefes yöntemiyle daha acısız ve kolay bi şekilde birleşme yaşayabiliyorsunuz.
Ben girdiğini bile anlamadım düşünün artık.. yağ sürmeden ve ıkınmadan önce canımdan can gidiyordu hatta oraya girebilecegını asla düşünemiyordum. Eşimden onay alıp bende deneyimimi burada paylaşmak istedim çünkü bana burası yardımcı oldu.. özel doktorlara 15 bin 10 bin vermeye gerek yok lütfen kendinize inanın..

X