Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Vakum ile göğüs büyütme

dokunabilsem devam edecektim de yatamıodum bile.ama gene başlarım bi ara.evet bademler işe yarıodu ayrıca kilo da aldırıodu sütle karıştırılıncahihoyyytkaydirigubbakcemile2offf offf bu arada yaş ilerledikçe de kilo selulite donusuo mağlum.yaw yaz bitti sunlar buyumedi yaaaaamirmirmirmir

arkadasim 17 yasinda vakum yapmissin ergenlik caginda yani,sanirim bundan dolayi kaynaklaniyo ..zaten ozaman gelisiyordun yani ergenlik döneminde yaptigin icin ise yaradi 20 gecenlerde fayda etmez :KK43:

20yi geçenlerde zaten çok fayda etmez ama zıırrr 23 yaşında olmasına rağmen iyi gelişme sağladı bence..1.5 cm lik bi büyüme çok fark ediyo göğüste..

................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
bencede bu bitkiler ,masaj, caylar kremler bi şekilde işe yarıycak arkadaşlar işe yaramaması için hiç bi sebep yok gögüs yani bu sonuçta büyüyebilen bi yer ayrıca illede silikon diye tutturan doktorlar bile söylüyo artık mümkün olabilecegini haaaa noolur belki silikonlu gibi kocaman olmaz ve o kadar cabukta olmaz ama bizim istedigimizde kocaman gögüsler degil zaten. :enbuyukkk:Çok büyük olmayıversin ama bizim olsun yeter dimi ama ....:enbuyukkk:.

kizlar vakuma gelince ben 12 yasinda annemin su süt pompasini kullandim hani yeni dogum yaptiklarinda süt icin gögüslerini pompaliyorlarya ondan..iste onu yapmistim arkadasimla öyle cocuk akli iste muzurluk yapip gögüsümüzü pompaladik ve ikimizinden o yasta bir anda sisti benim öyle kaldi iste ama arkadasimin daha büyük benimkinden...merak ettim tekrar denicem belki ise yarar ...

konuyu açan arkadaşın dediklerini 4 5 aydır yapıyorum. yani hem masaj hemde vakum işi.
3 cm büyüme var bende. regl dönemimden diye düşünmüştüm ama biteli 3 gün oldu. masajla kan dolaşımını hızlandırıyoruz, böylecede büyümeye başlıyor. umudu olan arkadaşlar mutlaka deneyin.
1 sene küç yedim, rezene ve ada çayı içtim hiç etki etmedi bana. sadece masaj ve vakumla büyüdüler.

yazdıklarınıza göre kesin etki ediyo yani bu vakum vemasaj dimi arkadaşlar. bende başladım yapmaya daha 1-2 gün oluyo denicem baya bi süre umarım derin bende de senin gibi olur büyürler

evet canım o zırrr ben:) benim dışımda olumsuz yorum yapan birkaç arkadaş daha vardı onları da silmişler... uyuz oldum. bizim forumda kaç kişiye söyledim kızlar işe yaramıyo lütfen paranızı çöpe atmayın diye sakalımız yok ki sözümüz geçsin. kızın biri aldım, ilk günden kaşıntı yaptı, büyüyecek galiba dedi, dellendim yine, psikolojik şeylerle aldanıyoruz işte... ona verdiğim 150 milyona o kadar acıdım ki anlatam.. bi tek ebru arkadaşımıza etki etti o da ne kullansa yaradı demek ki göğsü büyümeye müsaitmiş ki bence doğum yapması ile alakalı ama anlat anlattt kimse anlamadı. yok senin bünyenden yok öyle yok böylee... ayy amma dertlendim. bana acti lafını açmayın valla çok moralim bozuluyo, çok pişmanım:KK43:

ben de senin gibiydim kim ne söylese hemen deniyim, bi sabırsızlık. sanki ne var 23üme kadar küçük göğüslü dolaşmışım zaten. senem de bizim gibi yıllardan beri burda hazır kullanıyoken bekleyelim. bende sabırsızlık yapacak güç kalmadı anlayacağın. bi de bi yöntem tutturdum, sisteme oturttum, gidiyorum. belki de en büyük yanlışımız bu bilmiyorum. mesela hobbynin kremini neden düzenli kullanmadın ki? benim elimdeki krem de bitiyo, çomanın acı badem kremi var (sütü de var, her sabah akşam yüzüme sürüyorum çok iyi geldi yüzüme, vichye verdiğim 50 milyona da ayrıca yanarım...) he işte bu kremin içine biraz çemen yağı biraz da e vitamini kapsülü karıştırayım, öyle devam edeyim diyorum...

badem de gögüs gelişiminde etkiliydi ama tatlı badem galiba acı-tatlı ay bilmem ki ne farkeder nese agırlık verdiğim zaten bardak masajı bide üstüne kremliyorum... ayy amma uzun yazdım yeter biri beni durdursun.

arkadaşlar yaa gerçktn kabulllenmek istemyrz. ne denedysek geçici olarak dolgunlştı. sonra yne eski tas eski hamam. bazı arkdşlr kndi o kdr çok kaptryo ki. dyo bz umutlyuz , bnm gbi düşünenlere de tepki veryolar. ne denedysem geçici sonç aldm.bnce kndmizi kandr çok hoş bi durum değil.bunlrı dyrm ama yeni önerileri denemektn kndmi alamyrm . fakat ynede çok umutlanmayalm bnce sonç hüsran oluyo. bnde önceleri çok takyodm çok üzlydm.artk alştm bnunnla yaşamyı.a.s

bende 12 gündür düzenli masaj yapıyorum kızlar ve dünden beri bi ağrı war hemde yüz üstü yatamıycak kadar...seviniyorum.inşallah bişeyler olur....

kıslarrrr bEN gldim :-) yhaa bu vakum fln aklıma bişee geldi ve denedimm çok komikk bişey amakaydirigubbakcemile3 elektrkli süpürge yokmuuu oda vakum gibi çkmiomuuuu düşündüm düşündüm tüm göğsümüü kplaymasss ama minik minikk gzdrrrsemm fln :d denedmmm olurmuki acabaa ama şimdi çok güsell bişey daah aaklıma geldii böle etüm göğsümüü kplıcakkk bii plastik şişee gibi bişey bulcammm onun tepesini dlcemm o tepedendeee süpürgeninn ağzını dayıcamm oo bölee çkicekk yha hop tüm göğsüm glicekkk ayy laelaelaelaelae biri beni durdursunnn kaydirigubbakcemile3

kıslarrrr bEN gldim :-) yhaa bu vakum fln aklıma bişee geldi ve denedimm çok komikk bişey amakaydirigubbakcemile3 elektrkli süpürge yokmuuu oda vakum gibi çkmiomuuuu düşündüm düşündüm tüm göğsümüü kplaymasss ama minik minikk gzdrrrsemm fln :d denedmmm olurmuki acabaa ama şimdi çok güsell bişey daah aaklıma geldii böle etüm göğsümüü kplıcakkk bii plastik şişee gibi bişey bulcammm onun tepesini dlcemm o tepedendeee süpürgeninn ağzını dayıcamm oo bölee çkicekk yha hop tüm göğsüm glicekkk ayy laelaelaelaelae biri beni durdursunnn kaydirigubbakcemile3

bu cin fikir aynen benim aklımada geldi hani şu huniler war ya sıvıyağ falan dolduruluyo bende onun sapını elektrik süpürgesinin ucuna soksam baya emer diye düşündüm denesek mi acaba???hihoyyyt

o söledğini ben daha önce denedim canm bi işe yaramyo. ayrıca bi arkdş bu durumda sarkma olablceğini söledi

bnm denedğim astm hastlrn kullndğı kola şişesi genşlğinde bi boru
onla denedm. faydası olmadı çok kızaryo ve göğse zararı olablr. snçta makinenin vkumu çok şidettli

sonunda vakum işi için aradığım şeyi buldum
kışın tbox ın atkı örmek için satılan yünlerinden almıştım
onların plastik şişeleri duruodu evde
bi baktım ki ağzı da geniş tam vakumluk:)
hem plastik olduğu için hafif, hem de şeffaf, içi de görünüo
değmeyin keyfime
şu dıştaki deriyi biraz genişletebilsem içini doldurmak daha kolay ama... şu vakum işi deriyi genişletmek için işe yarar umarım...

yhaa nedne olmasınkii vakum sonuçta hem arakdaşın dediği gibi sarkcak bişeyde yokki ben denicemde neyle denicemi bulamadım :sm_confused:

bu vakumu ellerimizle yapmaya çalışsak ne kadar faydalı olur ?

kizlaaaar en sonunda ben de uygun bi bardak bulup denedim bugun... kase agzi gibi genisti... ama o bile inanin cok kizartiyo... sizde de cevresinde kizarma oluyo muuu fisfisfis gogus dokularimi ezmiim de soora :1shok:

bir de ne kadar vakumlarsam vakumliim aralarda havayi kaciriyorum sanirim pat diye bardak cikiyo gogsumden... sizde de oluyo muuu? sırnaşık şey

alemsiniz kızlar yaaa...
elektrikli süpürge olayına şaştım valla :)
valla ne diyim olurmu olmazmı deneyip görmek lazım...
amaaa bi zararı olur korkusu var...
yok yok cesaretim yok:KK43:

X