❀ ✿ Vampirin Kpss Günlüğü ✿ ❀

Coğrafya konularını sınava henüz 10 ay varken bitirmiş olmanın mutluluğu var bende darısı tarih e inşallah ben sözel derslerdeçok zorlanırdım ama coğrafya bir hayli eğlenceli geçti şimdi sadece tekrar ve test çözümü yaparım bu dersten. Yola mat ve tarih ile devam..

Bende 3 e geçtim. Kpss ye ne zaman basladin? Dershaneye vs. Gittin mi hic?
Bende baslamayi dusunuyorum ama ne zaman baslasam bilemiyorum. Kpss hakkinda bilgim yok zaten pek :KK70:
Başladım ama ara verdim çalışmaya tekrardan bir ay önce başladım çalışmaya. Bir an önce başlasan iyi olur çünkü zaten bir şekilde bölünüyor çalışmalar. Bölümün ne istersen bize katılabilirsin epeydir boş bıraktım burayı. Toparlanmam lazımdı o yüzden girmedim.

Bir aksilik olmadıkça psikolojim bozulmadıkta her kşam girip günlük yaptıklarımı yazmaya çalışacağım. Okul yüzünden yavaş gidiyor çalışmalarım ama çok çalışarak değil devamlı çalışarak kazanılır bunu kendime hep söylüyorum. Umarım avuntum gerçeğe dönüşür.

Bir aksilik olmadıkça psikolojim bozulmadıkta her kşam girip günlük yaptıklarımı yazmaya çalışacağım. Okul yüzünden yavaş gidiyor çalışmalarım ama çok çalışarak değil devamlı çalışarak kazanılır bunu kendime hep söylüyorum. Umarım avuntum gerçeğe dönüşür.
Merhaba, bolumum pdr.. bende vizelerden.sonra baslamayi dusunuyorum
Ve ilk olarak meslegin calisma kosullarina ve çalışma yerlerini araştıracağım.. burda pdr okuyan veya mezun olup calisan var ki acaba?

Merhaba, bolumum pdr.. bende vizelerden.sonra baslamayi dusunuyorum
Ve ilk olarak meslegin calisma kosullarina ve çalışma yerlerini araştıracağım.. burda pdr okuyan veya mezun olup calisan var ki acaba?
Merhaba illaki vardır bence bölümünüz çok güzel internet üzerinden birçok pdr ci arkadaşı takip ediyorum kpss ye hazırlanan rakipleriniz fena geliyor :)

Ne zaman böyle desem hep gelemedim ama hemen konularımı ekliyorum :)

Bugün 2 video coğrafya ile iklim konusunu yarıladım ve test çözdüm. 2 video ile de türkçe den dilbilgisine giriş yaptım :)

X