❀ ✿ Vampirin Kpss Günlüğü ✿ ❀

Matematikten güzel ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum okulla birlikte projelerle bilmemnelerle birlikte fena değil sanırım ama soru sayımı arttırmam şart.

Önümüzdeki zamanlarda kendimi matematiğe verip iyice ilerletme kararım var bugün yine mat çalışacağım.
Temel iki sebebi bir finaller başlıyor sözel çalışmak daha zor sınav zamanı ikincisi de ara tatilden önce mat ilerlerse ara tatilde tarihe daha sıkı asılabilirim.

O zaman şimdi hız problemleri ile devam ..

Grafik Problemleri bitti
Çarpanlara Ayırma bitti ama bügün 2 saat daha çarpanlara ayırma çözeceğim zorlandım bu konuda.

Nasıl da boş bırakmışım buraları. Geçen zamanda matematik konularım ve bir de soru bankam bitti. Tarihi yarıladım. Coprafya bir kez bitti ama sınavdan önce hızlı bir şekilde bir kitap bitirerek tekrar etmek hedefim. Dün tarihten Dağılma Dönemi tekrarına başladım yarıladım bugun bitireceğim inşallah daha sonrada testini çözeceğim

Nasıl da boş bırakmışım buraları. Geçen zamanda matematik konularım ve bir de soru bankam bitti. Tarihi yarıladım. Coprafya bir kez bitti ama sınavdan önce hızlı bir şekilde bir kitap bitirerek tekrar etmek hedefim. Dün tarihten Dağılma Dönemi tekrarına başladım yarıladım bugun bitireceğim inşallah daha sonrada testini çözeceğim
Kolay gelsin çok güzel ilerlemişsin maşallah. Darısı bizim başımıza :KK68:

Dağılma tekrarı yaptım ve 30 soru çözdüm geç başladığım için erken sıkıldım bıraktım yarın en az 100 tarih sorusu çözeceğim daha sonrada hızlıca konuları ilerletme planı yapmam lazım :)

Teşekkür ederim aminn inşallah :KK200: Aslında iki derse hiç bakamadım ama elimden ne gelirse okulla birlikte anca bu kadar oldu. Bu sene mi gireceksiniz :)
2020 benim. şu an hamileyim bebekle birlikte çok zor oluyor diyorlar. o yüzden şimdiden başladım. konularım bitsin yeter. bebek uyudukça soru çözerim artık :KK48:

2020 benim. şu an hamileyim bebekle birlikte çok zor oluyor diyorlar. o yüzden şimdiden başladım. konularım bitsin yeter. bebek uyudukça soru çözerim artık :KK48:
Gerçekten hazırlanmak için 1 yıl yeterli değil en güzelini yapmışsınız allah bebeğiniz için atanmanızı nasip etsin :)

Birinci dünya savaşı bitmek üzere ama yoruldum son cepheler kaldı o da yarın sabah..

Çağdaş tarihe çalışmayacağım sanırım emin değilim bakalım zamanım yetmeyecek çünkü.

Öyle böyle bitti günler. Hedefim mat, tarih, coğrafyayı bitirmekti ve şükür bitirdim ama tarihten istediğim gibi gelmiyor deneme sonuçlarım bu beni üzdü. Artık son yapacağım işler tarih coğrafya tekrar mat problemlerden biraz soru çözümü son 2 günüm Allah emek veren herkesin yüzüne baksın inşallah.

İstediğim puanı elde edemezsem de asla pes etmeyeceğim bu benim adam gibi ilk hazırlık denememdi yeterli olmazsa puanım bu kez 1 senemi değil 1,5 senemi ayıracağım bu sınava.

Teşekkür ederim fena değildi ama sürem de yetmedi bilemiyorum nasıl bir sonuç gelecek :) Sana bu süreçte başarılar buralarda olacağım :) Konuna gelip tavsiyelerimi yazacağım :)
Umarım istediğin yere atanırsın :KK66:
Çok teşekkür ederim. Harika süper ötesi olur :KK68:

X