Vanilya kokulu parfüm?

üzülme......şimdide %30 indirim var 10-11-12 nisan arasında.....haberiniz olsun..a.s.

armani she bence vanilyalı bi koku değil...
kızlar vanilla fields nasıl kokuyor peki güzelmi??

armani she y ben kullanıyorum ve asla vanilya kokmuyor
bir arkadaşım kullanıyordu seneler önce ama neydi hatırlamıyorum tam anlamıyla vanilyaydı adidasın böyle ürünleri var mı acaba omuydu emin olamıyorum

ben ANGIE markalı aldım 5 tl sürdüm bana yaramadı çok kötü midem falan bulandı ablam kullandı hiçbişey olmadı

body shop un hangı parfumu kalıcı ve guzel...parfumlerı edt kalıcı olmaz gıbı gelıyor bana..casis rose parfum yagı aldım koku cok guzel ama hafıf kalıcı diil..

ben vanilla aldım kullanıyorum şu an. çok fazla olmasa da diğerlerine göre nispeten kalıcı. bir de neroli jasmin bana kalıcı gelmişti body shoptan. white musk bende hiç kalmadı

chanel çok güzel kokuyor bir de burbery clasic dene oda çok hoş kokuyor kokusuda hafif :lepi:

avon un yeni vanilyalı parfumu güzel 50 ml 11 tl mi ne

en güzel vanilyalı koku D&G THE ONE bana göre çooooook kalıcı ve çooook güzel.

The Body Shop'ın vanilyalı parfümünü de vücut spreyini de kullanıyorum çok memnunum,,başka bi forumda Yves Rocher vanilyanında çok beğenildiğini okudum bayanssulusmile

bugün the body shop tan vanilya kokusuna baktım hiç begenmedim eve geldim bileğimi tekrar kokladım nasıl tatlı bi vanilya kokusu kalmış ilk sıktığımda vanilyayla hiç alakası yoktu şimdi kararsız kaldım alsam mı almasam mı :S

ben de baya methini duydum bu siteden,erkek arkadaşımla bakmaya gittik ilk başta biz de beğenmedik dükkandan çıktık,sonra gezerken bileğimi tekrar kokladım müthiş geldi bana,sewgilime de koklattım o da bayıldı.geri dükkana döndük tabi 4 tane aldık,3 ünü ben aldım o bitanesini arabasına sıkıo,herdaim koksun yanında die bayılıorum o kokuyaa :asigim:

the body shop vanilyanın kokusu çok bayık ben aldıgıma bin pışman olmuştum kısacası kimseye tavsiye etmem

yves rosche nin vanilla edt si var .bir de the body shop un body mistini aldım.yves roche kesinlikle çok daha güzel,bayık değil. ama 2 sine de bayılıyorum.the body shopunki aynı ikeanın vanilya kokulu mumlarına benziyor :)

Vanilyalı parfümde Loccitane ı tek geçerim üzerine tanımıyorum kesinlikle tavsiye edilir. Konu çok önceden açılmış ama alacak olanlara duyurulur. Biraz pahalıdır ama 2-3 fısta buram buram güzel kokarsınız.

X