Vazgeçemediğiniz Oje Markası ve Rengi Hangisi ?

markasına çok fazla dikkat etmem..ama koyu bordo ve tonlarına bayılırım..

body shop deneyen var mı aranızda arkadaşlar..
flormarlar dayanıksız ve şişelerindeyken dahi kuruyolar...
biraz paraya mı kıymalı ne ?

Flor Mar 321 Nar çiçeği....bu renkten asla vazgeçemiyorum, 48 koyu kırmızı ve bordo tonları!!!

ben tırnak bakımı, cilalar, french ve krem rengi oje olarak sally hansen kullanıyorum. oje temizleyici için de sally hansen kullanıyorum ama renkli ojesini bulamıyorum yok galiba. sally hanseni yetkili eczanelerde bulabilirsiniz. renkli oje olarak kırmızı vazgeçilmezim, pastel 99.

ben de son 2 senedir kırmızı sürüyorum.daha önceden hiç hoşlanmazdım kırmızıdan ama erkek arkadaşım istedi kırmızı sürsene diye.denedim ve hiçte fena durmadı ve hep kırmızı kullanmaya başladım.ve tabi parlatıcı da kullanıyorum.genelde ben de flormar tercih ederim.

ya bnmde flormar ya kesinlikle süper bnde kırmızı tonlarını çok kullanıorm süper tavsiye ediorm.kırmızı kullanmak zordur ama 2 günde bir uçları çıkıo da tırnaklarda süper duruo ve bu sene modaydı :)şutarafagitti

bende kırmızıyı çok seviyorum ve gercekten çok kibar gösteriyor o narin ellerimiz e birazdaha narinlik katığına inanıyorum :)))))))

flormar tabiki valla bende nerdeyse serisi var :)
120 inci beyazı
300 mat beyaz
68 bordo
319 rakı beyazı
128 galıba kırmızıydı
en cok kullandıklarım arasında

maybelline colorama da çok güzel renkler var çoğu da örtücü renk ve üstelik çok ucuz..
1,5 YTL

golden rose kullanırım yada florr mar
şeffaf oje
rakı beyazı
kireç beyazı
ve kırmızı
asla vazgeçmiyeceğim renklerden..

ojeden hiç haz almıyorum ne biçim kızım ben ya 10 yaşımdan beri sürmem heralde amannnn anacım benim tırnaklarda cilasız olsun :-)

Flor Mar Golden Rose Ve Carmina Favorilerim..sally Hansen Filan Halt Etmiş..

Açik Renkleri Kullaniyorum Ama Bugüne Kadar Hiç Numaralarina Bakmamiştim..kozmetikçilerde Olan Büyük Oje Havuzlarindan Beğendiğim Renkleri Seçiyorum Kafama Göre..

ojeyi bende çok seviyorum ama gündüz sür akşam sil insana bazen bıkkınlık geliyor ama yineda sürüyorum benim tercihimde açık renk ojeler ve flor mar tırnak sertleştiricisi kullanıyorum bazen tırnaklarımı uzatıyorum o zaman daha çok sürüyorum uzun tırnakta oje mükemmel oluyor doğrusu

golden rose siyah beyaz ojesi wede renksiz parlatıcısı herzaman mewcuttur tırnaklarım uzun olduğu üzere oje çok hoş oluyor tırnağın beyaz yerlerine beyaz ten rengi olan yerlerinede siyah sürüp renksiz parlatıcı sürün çok güzel oluyor tawsiye ederim

merhaba ben french için avonun seti var onu kullanıyorum
normal tonlarda sürdüğümde cecile yada flormar true color uzun süre bozulmayan ve tırnaktan hemen çıkmayan ojelerdir.
birde tırnak üstü törpim var 3 taraflı işlem bittiğinde oje sürmeden tırnaklarınız pırıl pırıl parlak görünüyor.
Özellikle abdest alan arkadaşlar için oje çıkarma derdi olmadan parlatıcı sürülmüş gibi görülen tırnaklar isterlerse tavsiye ederim.

flormar 310 ve 319 (frenc için)
flormar mtalk pembe 222
bir de metalik beyaz ve gri arası var onun nosu aklımda deil.
ve tabiki pastel 55 (şeker pembesi ) olmazsa olmazlarm

X