Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Hepsi bence para tuzağı önce yüzümüzü maffediyorlar sonra da tıpış tıpış tekrar kapılarını çalıyoruz .cosmelan dan da vazgeçtim çok pahalı . İstanbulda meabahçeşir diye bir yer var orda yeşil iksir bide sinakin peeling diye birsey gördüm ya ne hallere düştük . Bugün Qswech lazer yaptırdım Carbon’la birlikte sanki bi yüzüm aydınlandandı gibi. Aynı doktor bugün nazolabiallerine dolgu koyalım çizgiler belirgin dedi şimdi lekeler bi yana bide ona kafayı taktım iyimi 😂
Kaç yaşındasınız ki size dolguyu öneriyor, merak ettim.

Hepsi bence para tuzağı önce yüzümüzü maffediyorlar sonra da tıpış tıpış tekrar kapılarını çalıyoruz .cosmelan dan da vazgeçtim çok pahalı . İstanbulda meabahçeşir diye bir yer var orda yeşil iksir bide sinakin peeling diye birsey gördüm ya ne hallere düştük . Bugün Qswech lazer yaptırdım Carbon’la birlikte sanki bi yüzüm aydınlandandı gibi. Aynı doktor bugün nazolabiallerine dolgu koyalım çizgiler belirgin dedi şimdi lekeler bi yana bide ona kafayı taktım iyimi 😂
tabi carbon da yüzü aydınlatır ama lekelerde sonuç alınmıyor malesef ve 10 seans diyor doktorlar bunlar akıllarını kaçırmış olmalı. nasıl bir çarkın içine girdik.

Her yüzün ihtiyacı farklıdır kimi yüzünü inceltmek ister kimi daha dolgunlaştırmak. Ben uzun yollardır elmacık ve jawline gıdı çalışırım . Kafama göre neye ihtiyacım varsa ona göre. Birinci şart yüksek yastık kullanmayın. Mümkünse yastıksız yatın :) yüzüm okadar iyiydiki botox ve graksiyonel lazer sonrası kendim edip kendim buldum . Melis Kocal var uzun yılllardır takip ederim. Ordan ihtiyacın olana göre seçip uygulamaya başlayabilirsin. Emin ol inanılmaz faydasını görürsün . Kremler vs sadece cilt üstünü düzeltir ama aslıl yaşlanma kasların erimesi ve yağ pedlerinin aşağı doğru sarkması ile başlar

botox daha yaptırmam töbe ettim. Ama etkisi çabuk geçsin diye yogaya devam ettim 4. Ayımdayım azaldı ama tam geçmedi malesef

Yüz yogası ve yüz masajı farklı şeyler önce kan dolaşımını hızlandırmak İçin masaj gusha taşı yada elinle sonrası kas çalıştırmak

Her yüzün ihtiyacı farklıdır kimi yüzünü inceltmek ister kimi daha dolgunlaştırmak. Ben uzun yollardır elmacık ve jawline gıdı çalışırım . Kafama göre neye ihtiyacım varsa ona göre. Birinci şart yüksek yastık kullanmayın. Mümkünse yastıksız yatın :) yüzüm okadar iyiydiki botox ve graksiyonel lazer sonrası kendim edip kendim buldum . Melis Kocal var uzun yılllardır takip ederim. Ordan ihtiyacın olana göre seçip uygulamaya başlayabilirsin. Emin ol inanılmaz faydasını görürsün . Kremler vs sadece cilt üstünü düzeltir ama aslıl yaşlanma kasların erimesi ve yağ pedlerinin aşağı doğru sarkması ile başlar
peki sağa sola yatma yüz yağlarını kasalarını eritir mi benim yanağım biri birinden daha zayıf malesef

peki sağa sola yatma yüz yağlarını kasalarını eritir mi benim yanağım biri birinden daha zayıf malesef
Etkiler elbette ben artık yan yapmamaya çalışıyorum direk sırt üstü ama tabi uyuduktan sonra insan dönüyor ama mümkün mertebe sırt üstü yatmaya çalışıom. Yüz yogasına başla öok faydasını görürsün ben şu lekelere bi hal çare bulsam yüz yogasıyla devam

Etkiler elbette ben artık yan yapmamaya çalışıyorum direk sırt üstü ama tabi uyuduktan sonra insan dönüyor ama mümkün mertebe sırt üstü yatmaya çalışıom. Yüz yogasına başla öok faydasını görürsün ben şu lekelere bi hal çare bulsam yüz yogasıyla devam
ben botoksu çok seviyorum hem botoks hem yoga sıkıntı olur mu. sonuçta alt yüze botoks olmuyor bir çaresine bakmak gerek

5 yıldır botox yaptırırım minimal çok çok az alnıma değil sadece kaş kenarına , 15 20 gün sonra yogaya tekrar başlıyordum sarkma olmaması İçin alt yüzümde ancak son yapılan botıxu iğrenç yaptığı İçin etkisi gitsin diye günde nerdeyse 20 dakika masaj yaptım anca anca 4 ayda azaldı

Ankara da botokstan memnun kaldiginiz dr var mi? Ben yaptirdim 2 ayda etkisi gitti

S
Herkese, merhaba bende bir leke giderici krem hakkında deneyimimi anlatmak istedim.
5 yıldır leke tedavisi için gitmediğim salon, kullanmadığım krem kalmadı.
Son 6 aydır Dr. Rimpler'ın whiting serisini kullanıyorum ve süper sonuçlar aldım. 5 yılda onlarca krem deneyen biri olarak çok kısa sürede fayda etti. Biraz araştırdım Dr Rimpler Almanya menşeili orada üretilen bir krem sanırım Türkiye distbirütörü Becas Medikalmış. Benim gibi uzun yıllar leke sorunu yaşayanlar için kesinlikle tavsiye ederim.ben de

X