Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhabalar✨
Şuan Türkiye de de satılıyor, hepsiburadada ve trendyol da gördüm. Ben caretobeauty diye bir İnternet sitesinden sipariş vermiştim, portekizdrn göndermişler. Birçok ülkenin İnternet sitesinde de var🙌🏻
Merhaba benimde cildim de leke çok kurtulmak istiyorum ama olmuyor. Bahsettiğiniz krem ve serumu hangi siteden aldınız?

Sadece 30 günde oldu bu değişim.Her akşam yatarken sürdüm doktor gündüz cerave nemlendirici önerdi.Birde tabiki hergün güneş kremi sürdüm.Buarada eski hali cok koyu çünkü altın iğne mezoterapi yapıldı beni bu hale getirdi lekeleri yüzeye cıkardı bu iyi bişi ama cokta yayıldı bence yaptırmayın ki ben en ünlü prof bir dermotoloğa yaptırmıstım.Bu ilacın şişesi 2.500 tl fln yani cok daha az para ödedim doktora verdiğimden.Umarım birilerine faydam dokunur ben cok çektim sizi anlıyorum ümidinizi kaybetmeyin kızlar.

bu başlığı açan M mlkydn hanım bayadır siteye giriş yapmamış. özelden yazışan birileri vardı galiba. onunla haberleşen biri varsa yazabilir mi. bütün sayfaları okudum deprem bölgesinde yaşıyormuş. umarım iyidir.

X