İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Vedette korse mi yoksa ten marka korse mi ?

34 bedenim ama ozellikle gece elbiselerinin altina zaman zaman korse giyiyorum hem sicak tutuyor hem vucut hatlarini muazzam gosteriyor hem de camasir izi derdi kalmiyor. Ben Penti den almistim basit benimki ama ten i de cok ovuyorlar, korse taytlari falan cok guzelmis.
Bu arada hicbir korseyi uzun sureli kullanmamak lazim, ozel gunlerde falan iyidir de surekli kullanimin sakincalari var diye biliyorum.

Teşekkür ederim arkadaşlar korseyi sürekli kullanmayı düşünmüyorum zaten sadece biraz toparlasa yeter diye düşündüm ama bakalım belki de herkesin de dediği gibi spor yapmaya vakit ayırmalıyım

Teşekkür ederim arkadaşlar korseyi sürekli kullanmayı düşünmüyorum zaten sadece biraz toparlasa yeter diye düşündüm ama bakalım belki de herkesin de dediği gibi spor yapmaya vakit ayırmalıyım
Ya bir şey sormak istiyorum
Korse ise yarıyor mu
Bel korsesi örneğin sadece kıyafet altında belimiz güzel dursun diye mi var
Yoksa bir süre kullaninca beli inceltiyor mu ?

pentının korselı çorapları çok güzel kapatıyor.hem cok uygun.bacak ınceltenı var popo kuçultenı var varda var..ıcıne gırmek cok zor oluyo ama cok ıse yarıyor kesınlıkle
bu arada hayatta çok densiz var takmamak gerek......

marakaya takılmayın derim
ben miorre aldım gayet iyiydi (kalitesi falan güzeldi fiyatıda uygun) bel şekillendirici şortlu ydu benimn aldığım
markaya takılmayın derken pazardan da gidip almayın (tecrübeyle sabit sonu hüsran )
korsenin sarkmaları falan önlediğini düşünüyorum
ayrıca kıyafetlerin altında falan giyildiğinde yan simitleri falan kapatıyor :KK8:

Ya bir şey sormak istiyorum
Korse ise yarıyor mu
Bel korsesi örneğin sadece kıyafet altında belimiz güzel dursun diye mi var
Yoksa bir süre kullaninca beli inceltiyor mu ?
Eğer düzenli kullanılırsa beli inceltiyormus ,ama bir çok arkadasinda söylediği gibi sağlık sorunlarına yol acabiliyormus ama galiba vedette korse alacağım ve deneyecegim

Zayıfım ama korse kullandığım zamanlar oldu.şimdi zararlı diyenlere sorum zararı nedir?

Arkadaşlar bu iki korse hakkında fikri olanlar var mı ? Korse almak istiyorum fakat vedette çok pahalı geldi ve araştırırken karşıma ten markasının korse taytları geldi kararsız kaldım . Lütfen bilgisi olan bana yardımcı olsun . İkisinden birisini alacağım ama hangisi ? Bu arada daha başka önerileri olan varsa onlarda yazarsa sevinirim.

Arkadaşlar bu iki korse hakkında fikri olanlar var mı ? Korse almak istiyorum fakat vedette çok pahalı geldi ve araştırırken karşıma ten markasının korse taytları geldi kararsız kaldım . Lütfen bilgisi olan bana yardımcı olsun . İkisinden birisini alacağım ama hangisi ? Bu arada daha başka önerileri olan varsa onlarda yazarsa sevinirim.

merhaba ben yamunakorse diye bir ürün buldum yurt dışından getiriyorlar ben 1ay önce aldım ve 5 cm kadar inceldim ürün çok kaliteli ama pahalı 5 cm kadar inceldim şuanda bir küçük bedeni almayı düşünüyorum incelemenizi öneririm instagram hesaplarıda var müşteri yorumları çok fazla fake de değil bence bir bakın derim

Ten korse hakkında fikrim yok fakat vedetteyi inceledim, neredeyse tüm yorumları okudum, gerçekten fiyatları çok çok pahalı, yamuna korseyide inceledim oda çok pahalı ama vedettenin müşteri hizmetlerinden insanlar memnun yamunadan ise herkes illallah diyor.

Ben korsemi Elit korse den aldım, müşteri hizmetleriyle de görüştüm fiyatlarının uygun olma sebebinin kendi üretimlerinden kaynaklandığını söylediler, hem orjinal ürün hem çok uygun çok şık bir kutuda geçen hafta geldi korsem ve ilk haftada etkisini gösterdi.

X