💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

KIZLAR FETIH SURESİNİN ILK AYETİNİN HATIMI YANİ. "İNNA FETAHNA LEKE FETHAN MÜBİNA " BİRAZ YUKSEK SAYIDA AMA COK FAZILETLİ.
YA FETTAH DA 45 KISI OLDUK BITIREMIYORUZ SURE COK UZUYOR BEN BUNDA EN FAZLA 30 KISI OLALIM DIYORUM O ZAMAN 10.500 KADAR BIR RAKAM DUSUYOR.
RAMAZANDAN SONRA YAPACAGIMIZ ICIN OKUMALARIMIZDA AZALACAKTIR FETTAH GRUBUDA AZALACAKTIR HATTA BITIRDIKTEN SONRA YAPARIZ.
BİLDİRİM KONUSUNDA OKUMA KONUSUNDA GUVENCEĞIMIZ KISILERLE AYARLAYACAĞIM.
SAYIDA ZORLANIRMISINIZ?

@Yazarhanim bu hatımıde yer almak ıstermisiniz sızıde gormek ısterım 🌺

İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen).
(Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.)

Bu Âyet-i kerim en az 101 defa 1223 defa veya hatim ol'arak yapılırsa 7 gün içinde(313.489) okunur.

Faziletleri:
“İnna fetehna leke fethan Mübina” ayetini (313.489) defa zikredenlerde ol'aganüstü sırlar açığa çıkmaya başlar.

Bütün kapalı kapılar birer birer açılır. Rüya ve yakaza alemlerinde sırlar açığa çıkar. Engel ol'an neyse -başarı, evlilik, rızk, hastalık, huzursuzluk, düşmanlıklar- yavaş yavaş ortadan kalkıp güzel bir ufka gelir. Bu ismin özellikle çok zeki fıtratlı öğrencilere büyük yararları vardır. Kendi sahalarında ol'ağanüstü açılım ve dönüşüm yaşamakta çok başarılı projelere imza atmakta bu ismin tecellisi önemli rol oynar.

İlahi alemlerin ve kapalı kapıların açılmasına da sabır gerekir. Fettah adı azametli bir addır. Bu adın ışın tecellisi altında ol'an kimse kendi nefsini muhasebe edecek kudrete getirilir. Devam edenler, Allah’a yakınlaşma sırrını kavrarlar.
Kuzum 10 bin bana fazla gelir🙈 calısıyormda k bakma olur mu☺️

Rabbim bu gruptaki dua eden hepimizin dualarını hayırlısı ile bizi daha fazla bekletmeden kabul etsin inşallah hepinizden Allah razı olsun kızlar🤲🏻🌸🌸🌸💐💐 Morrmeneksee Morrmeneksee sendende Allah razı olsun kuzum böyle şeylere vesile olduğun için 🤲🏻🌹🌹🌸
Ne dmek cnm Allah Sızdende razı olsun..
Ya latıfe ara verdık ama ramazandan snra dedıgımı yapacagım yıne ınna fetahna leke fethan mübina..
Onu cıdden cok ıstıyrm sayısı az kısıyle ama kişiye 2 3 gun zaman vererek tamamlarız.. Mutlaka katılmanı ısterım senınde. Faziletlerine bak 💕

Ne dmek cnm Allah Sızdende razı olsun..
Ya latıfe ara verdık ama ramazandan snra dedıgımı yapacagım yıne ınna fetahna leke fethan mübina..
Onu cıdden cok ıstıyrm sayısı az kısıyle ama kişiye 2 3 gun zaman vererek tamamlarız.. Mutlaka katılmanı ısterım senınde. Faziletlerine bak 💕
Kuzum ben katılırım demiştim ona 🥰🥰kişi başı on bin tane düşecekti galiba demi

• Beğen
Reactions: H M
X