💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

5 528mucizemmm ve mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma kardesı
Canlar hatımlerınız tamam.. 1 arkadasımız bıldırım yapmıyor kumbaradan TAMAMLIYORUM sızınkınide Salavatlarınızıda ben okuyacagım Allah kabul etsin insallah 🙏 kumbarada 1000 küsür fılan kalıyor onuda hepımızın adına dıerekten nıyetlenıyorum...
Hepınız hakkınızı helal edın kızlar
Baska bır grupta bulunmak temennısıyle ınsallah ❤️

Canlar hatımlerınız tamam.. 1 arkadasımız bıldırım yapmıyor kumbaradan TAMAMLIYORUM sızınkınide Salavatlarınızıda ben okuyacagım Allah kabul etsin insallah 🙏 kumbarada 1000 küsür fılan kalıyor onuda hepımızın adına dıerekten nıyetlenıyorum...
Allah razı olsun canım sende hakkını helal et 💚

Allah razı olsun canım sende hakkını helal et o kadar emek verdin uğraştın . Diğer dua gruplarında buluşmak üzere 🌼

BURAYA BUYRUN KIZLAR AREFE GÜNÜ ICIN ACTIM IHLAS HATIMINDEN FAYDALANIN INSALLAH 🙏

KIZLAR "İNNA FETAHNA LEKE FETHAN MÜBİNA" YANİ FETIH SURESİNİN ILK AYETİNİN HATİMİ ICIN YAZIYORUM..
BUYUK EBCED DEĞERİNE GORE YAPARSAK KISI BASI BAYA BIR DUSUYOR BİRDE EN AZ YA FETTAH KADAR KALABALIK GRUP OLMAK LAZIM. KATILMAK ISTEYEN COK AMA SIRA COK GEC DUSER O ZAMAN DA.
BEN ŞİMDİ KENDİME BAYRAMI DEĞERLENDİRMEK ICIN 9999. TANE OLAN HATIMINE BAŞLADIM
1000 TANESİ 40.DK SURUYOR
10 KİŞİLİK BIR GRUP ACACAĞIM
1 GUN 1 KISIYE HATİM YAPACAGIZ
1000 TANE DÜŞECEK KOLAYCA CEKİLİR ODA.
HEMDE HIZLI DONERIZ.
KISI BASI 2 3 HATİM YAPARIZ 1 AYDA.
SEÇİLİ KİŞİLERLE YAPACAĞIM TAMAM DERSENIZ BAYRAMDAN SONRA BASLAYALIM.
FETTAH GRUBUNU BEKLERSEK DAHA COK BEKLERİZ 🤭

ADETLİ IKEN OKUNMUYOR
ABDEST SARTI VAR
YINE KUMBARA YAPARIZ ADETLİ OLANLARI ORDAN HALLEDERIZ YADA ONCEDEN OKUYUP KENDİNİZ YEDEKLERSINIZDE

KIZLAR "İNNA FETAHNA LEKE FETHAN MÜBİNA" YANİ FETIH SURESİNİN ILK AYETİNİN HATİMİ ICIN YAZIYORUM..
BUYUK EBCED DEĞERİNE GORE YAPARSAK KISI BASI BAYA BIR DUSUYOR BİRDE EN AZ YA FETTAH KADAR KALABALIK GRUP OLMAK LAZIM. KATILMAK ISTEYEN COK AMA SIRA COK GEC DUSER O ZAMAN DA.
BEN ŞİMDİ KENDİME BAYRAMI DEĞERLENDİRMEK ICIN 9999. TANE OLAN HATIMINE BAŞLADIM
1000 TANESİ 40.DK SURUYOR
10 KİŞİLİK BIR GRUP ACACAĞIM
1 GUN 1 KISIYE HATİM YAPACAGIZ
1000 TANE DÜŞECEK KOLAYCA CEKİLİR ODA.
HEMDE HIZLI DONERIZ.
KISI BASI 2 3 HATİM YAPARIZ 1 AYDA.
SEÇİLİ KİŞİLERLE YAPACAĞIM TAMAM DERSENIZ BAYRAMDAN SONRA BASLAYALIM.
FETTAH GRUBUNU BEKLERSEK DAHA COK BEKLERİZ 🤭

ADETLİ IKEN OKUNMUYOR
ABDEST SARTI VAR
YINE KUMBARA YAPARIZ ADETLİ OLANLARI ORDAN HALLEDERIZ YADA ONCEDEN OKUYUP KENDİNİZ YEDEKLERSINIZDE
Eğer senin içinde uygunsa katılmak isterim canim

X