Yakın arkadaşım ve flörtüm arasında bir şey olabilir mi ?

Selin aranız iyi olmasa da sizi uyarmak için yazmış olabilir. Gamze yazacak olsa kendi telefonundan yazar değil mi? Otele de ikisi beraber gidip sizi devre dışı bırakmış olabilirler.

Mesaj atmayın bir şey olmamış gibi davranın. İkisinin de hiç önemi yokmuş gibi. Size yazdıklarında da hesap sorar bir vaziyetle cevap vermeyin. Sıradan bir şekilde sanki bir sorun yokmuş merak etmiyormuşsunuz onlar umurunuzda değilmiş gibi cevaplayın. Tolga sizi yoklarsa canım şu konuştuğumuz sürede senden hoşlanmaya çalıştım ama yapamadım. Görüşmediğimiz iyi oldu sonradan fark ettim üzerimden bir yük kalkmış gibi oldu dersiniz.

Ben olsam Gamzeyi de her yerden çıkarırdım. Direkt kestirip atma taraftarıyım. Bu kadarıyla karşı karşıya kalmadım ama yine silerdim diye düşünüyorum. Ne diye vaktimi bunları düşünerek harcayayım. İnsan çok biri gider biri gelir.

Selin aranız iyi olmasa da sizi uyarmak için yazmış olabilir. Gamze yazacak olsa kendi telefonundan yazar değil mi? Otele de ikisi beraber gidip sizi devre dışı bırakmış olabilirler.

Mesaj atmayın bir şey olmamış gibi davranın. İkisinin de hiç önemi yokmuş gibi. Size yazdıklarında da hesap sorar bir vaziyetle cevap vermeyin. Sıradan bir şekilde sanki bir sorun yokmuş merak etmiyormuşsunuz onlar umurunuzda değilmiş gibi cevaplayın. Tolga sizi yoklarsa canım şu konuştuğumuz sürede senden hoşlanmaya çalıştım ama yapamadım. Görüşmediğimiz iyi oldu sonradan fark ettim üzerimden bir yük kalkmış gibi oldu dersiniz.

Ben olsam Gamzeyi de her yerden çıkarırdım. Direkt kestirip atma taraftarıyım. Bu kadarıyla karşı karşıya kalmadım ama yine silerdim diye düşünüyorum. Ne diye vaktimi bunları düşünerek harcayayım. İnsan çok biri gider biri gelir.
Tolgayı sildim zaten , arkadaşım ne gerek vardı dedi ama hayatımda olmasını istemediğim birinin instagramda ve twitter da olmasına da gerek yok. Gamzeye gelirsek, yüzde yüz emin olmadığım için bir şey yapmadım.Ama onunlada iletişimde degilim oda yazmıyor zaten

Edit : Mesaj atıp burçları , yaşı vs soranlar olmuş , tolga 29 yaşında hatta bir hafta sonra doğum günü 30 olcak.Burcu koç , bende aslan :)

Ayrıca editliyorum , bizim gamze ile selin diye ortak bir arkadaşımız vardı, gamze ile selin baya yakın , biz selinle yıllardır 8 senedir görüşmüyoruz ekli ibile degiliz aramız hiç bir zaman iyi olmadı. Bu selin 2 ay önce bana gece 12de yazdı whatsapptan, 5 dk sonra sildi mesajı, bende meraklandım aradım hemen , ya ben sana bir şey sorucaktım diyip alakasız bir şey sordu çok alakasız. Acaba gamze mi yazdırmıştı ?

Konuya nasıl giricem şu an bilmiyorum.Uzun olabilir umarım sıkmadan sizi anlatırım.

Ben üniversitede işletme okudum, sınıf arkadaşım olan bir erkek vardı.Aramız iyiydi, ona şu an burada tolga diye hitap edicem. Tolga ile aramız iyidi, öyle herkesle samimi olan biride değildi.Hatta bana kalırsa biraz kasıntıda biriydi seçici özellikle. Ben o zamanlar ondan hoşlanmıştım ama ihtimal vermedim.Benim yakın bir kız arkadaşım var, gamze olarak hitap edicem onada:)
Bu gamzeye bahsettim o yıllarda o da güzel sanatlar'da okuyordu.Bu çocuğu ortak arkadaş vasıtası ile memleketi ankaradan tanıyormuş.Ama yakın degillermiş. İyi çocuk dedi. Bu olayın üstünden 6 sene geçti.
Ben sonra başka bir üniversiteye geçiş yaptım toplamda 1 sene okumuş olduk bu tolga ile aynı sınıfta.Velsahıl, bu geçen sürede tolga bana mesajlar atıyordu, ama romantik flört tarzı mesajlar degil. 3 kere bundan 5 sene önce baş başa buluştuk. Ama arkadaşçaydı bence. Zaten ikimizde iş hayatından yoğunduk.
Bana 2023 nisan ayında birden mesajlar atmaya başladı bu tolga.Eskisi gibi değil baya baya flörtleşiyordu. Her sabah günaydın mesajları, gün içerisinde neredesin kimlesin, şarkılar göndermeler, attığım her gönderiye yorum yapmalar , kişisel sorular falan.Ailesinden bahsediyordu,iş sorunlarından , kız kardeşi ile olan sorunlarından.
Aynı şehirdeyiz iki ayrı yakada oturuyoruz o Üsküdar'da ben beylükdüzünde.Haliyle yoğun çalıştığımız için bir türlü buluşamadık. 4 ay yazışarak geçti. Pek bir ilgiliydi.
Sonra, bu bahsettiğim gamze ile biz senelerdir kopuktuk. O farklı bir semte gitti iş hayatı derken 2 senede 1 anca buluşuyorduk.
Gamze ile görüşmeye başladık, gamze mesaj attı buluştuk. Bende tolgadan bahsettim sonuçta tanıyor sayılırdı.Pek bir sevindi, görüş devam et sevgili olun tarzında konuşuyordu. Gamze her gün arıyor buluşmak istiyordu normalde böyle yakınlık kuran biri degildi.Hep tolgadan konu açıyordu.Sonra ben tatil için temmuz sonunda, fethiyeye ablamın yazlığına geldim. Tolga mesaj attı, otel ayarladım, yanına geliyorum , burada buluşamadık orada tatil yapalım diye.Ne yalan söyleyim hoşuma gitti.O bana yazdıktan bir gün sonra senelerdir bir kez olsun, ablanla sana tatile geleyim yazmayan gamze, ( ki kendisi işkolik tatil falan yapmaz ) fethiyeye geliyorum dedi.Ben bu ikisini nasıl idare edicem diye düşünürken tolga birden benimle muhabbeti kesti.Sorucaktım bir şey mi oldu diye sormadım.Çünkü sevgilim degil üstüne düşüp rahatsız etmek istemedim. Aynı şekilde Gamze'de gelmedi. Soğuklaşmaya başladı, tolgayı soran insan bir kez olsun sormadı.Ben konuyu açmaya çalışsam bir şekilde hep değiştirdi.Hala daha gamze bana çok soğuk .
Bu kadar ilgili bir erkek neden bıraktı gitti aniden bilmiyorum . Kaç senelik tanıdığımda.Geçen hafta sosyal medyadan twitter vs sildim tolgayı dönüp neden diye bile sormadı. Ablamda gamze ile alakalı olabilir dedi.Bilmiyorum.Sizce ? İnanın gitmesinden ziyade , bu yaptığına takıldım.
Bu arada , gamzenin 7 senelik ilişkisi vardı geçen ay ayrıldılar.
Bir hafta sonra doğum günü olan birinin burcu nasıl koç oluyor

Kesinlikle bu ikisi yakınlaşmış senden önce. Belki bir gecelik, belki sadece öpüşme sevişme, bilemem.

Gamze senden konuyu duyunca, artık seninle ilgilenmeye başladığını öğrenince, birlikte olamayın diye taş koymuş kıskançlığından.

Tolga da gelir sana anlatır diye uzak durmuş

Kesinlikle bu ikisi yakınlaşmış senden önce. Belki bir gecelik, belki sadece öpüşme sevişme, bilemem.

Gamze senden konuyu duyunca, artık seninle ilgilenmeye başladığını öğrenince, birlikte olamayın diye taş koymuş kıskançlığından.

Tolga da gelir sana anlatır diye uzak durmuş
Zaten çoğunluk böyle düşünmüş , ya bir şe var aralarında yada daha önce oldu demiş, benimde aklıma geldi ,iyide çocuk neden çekinsin ki

Yay kadını ne kadar delikanlı ise yay erkeği o kadar kaypak dotu basi ayrı oynayan dayaklık bir tiptir 🤣🤣 Allah kurtarmış . Hiç sevmem yay erkeklerini sorumsuz tipler olur genelde .
Ben burçlardan pek anlamam ya, kim ne zaman doğmuş etmiş bilmem hani.Tek bildiğim , arkadaş kazıgı yediğim

Buda mantıklı geldi.Tolgaya yazdım zaten ama soğuk konuştu.Ama gamzenin sevgilisi vardı o dönem neden böyle bir aşk üçgenine girsinler ki ?
Bence gamze sevgilisini Tolga'yla aldattı. Gamze sevgilisinden hemen ayrılamamış olabilir Tolga da sizi kullanmış olabilir. Sonra gamze sevgilisinden ayrılınca Tolganın gönlünü almıştır. İkisinin aynı anda sizin hayatiniza girip aynı anda Fethiye'ye gelmek istemeleri aynı anda ikisinin birden hayatınızdan çıkması bana bunları düşündürttü.

Tolgaya niye bir anda Fethiye'ye gelmekten vazgeçtiğini sormadiniz mı? Yani bunu sormanız yanlış anlaşılmazdı çünkü size yürüyen Tolga zaten. Siz tamamen meraktan da sorabilirsiniz normal yani

Bence gamze sevgilisini Tolga'yla aldattı. Gamze sevgilisinden hemen ayrılamamış olabilir Tolga da sizi kullanmış olabilir. Sonra gamze sevgilisinden ayrılınca Tolganın gönlünü almıştır. İkisinin aynı anda sizin hayatiniza girip aynı anda Fethiye'ye gelmek istemeleri aynı anda ikisinin birden hayatınızdan çıkması bana bunları düşündürttü.

Tolgaya niye bir anda Fethiye'ye gelmekten vazgeçtiğini sormadiniz mı? Yani bunu sormanız yanlış anlaşılmazdı çünkü size yürüyen Tolga zaten. Siz tamamen meraktan da sorabilirsiniz normal yani
Bunu düşündüm sorcaktım zaten ama bende çocuğa çokta bağlanmamıştım.Yani aşık degildim.Ghostluyor sandım, paşa gönlü bilir dedim.O zamanlar bu kadar dikkatimi çekmiyordu.Birde üstüne düşmek istemedim

Sen sen ol yay erkeğinden uzak dur

X