Yakın arkadaşım ve flörtüm arasında bir şey olabilir mi ?

Tolga ve Gamze fuckbuddy bence.
Neden gamzeye zarf atmıyorsunuz? Tolgayla aranızda geçenleri neden bana anlatmadin deyin direkt. Dökülür zaten.

Ne olduğu önemli değil hayatınızdan çıkmışlar işte boşverin kafanızı yormayın. Ayrıca 4 ay konuştuğunuz insandan hesap sorabilirsiniz bence o kadar da değil.

Tekrardan edit: Mesajla söyleyenler oldu 27 kasım Yay oluyor diye , ben burçlarda anlamam yay burcuymuş bu cocuk

Edit : Mesaj atıp burçları , yaşı vs soranlar olmuş , tolga 29 yaşında hatta bir hafta sonra doğum günü 30 olcak.Burcu yay , bende aslan :)

Ayrıca editliyorum , bizim gamze ile selin diye ortak bir arkadaşımız vardı, gamze ile selin baya yakın , biz selinle yıllardır 8 senedir görüşmüyoruz ekli ibile degiliz aramız hiç bir zaman iyi olmadı. Bu selin 2 ay önce bana gece 12de yazdı whatsapptan, 5 dk sonra sildi mesajı, bende meraklandım aradım hemen , ya ben sana bir şey sorucaktım diyip alakasız bir şey sordu çok alakasız. Acaba gamze mi yazdırmıştı ?

Konuya nasıl giricem şu an bilmiyorum.Uzun olabilir umarım sıkmadan sizi anlatırım.

Ben üniversitede işletme okudum, sınıf arkadaşım olan bir erkek vardı.Aramız iyiydi, ona şu an burada tolga diye hitap edicem. Tolga ile aramız iyidi, öyle herkesle samimi olan biride değildi.Hatta bana kalırsa biraz kasıntıda biriydi seçici özellikle. Ben o zamanlar ondan hoşlanmıştım ama ihtimal vermedim.Benim yakın bir kız arkadaşım var, gamze olarak hitap edicem onada:)
Bu gamzeye bahsettim o yıllarda o da güzel sanatlar'da okuyordu.Bu çocuğu ortak arkadaş vasıtası ile memleketi ankaradan tanıyormuş.Ama yakın degillermiş. İyi çocuk dedi. Bu olayın üstünden 6 sene geçti.
Ben sonra başka bir üniversiteye geçiş yaptım toplamda 1 sene okumuş olduk bu tolga ile aynı sınıfta.Velsahıl, bu geçen sürede tolga bana mesajlar atıyordu, ama romantik flört tarzı mesajlar degil. 3 kere bundan 5 sene önce baş başa buluştuk. Ama arkadaşçaydı bence. Zaten ikimizde iş hayatından yoğunduk.
Bana 2023 nisan ayında birden mesajlar atmaya başladı bu tolga.Eskisi gibi değil baya baya flörtleşiyordu. Her sabah günaydın mesajları, gün içerisinde neredesin kimlesin, şarkılar göndermeler, attığım her gönderiye yorum yapmalar , kişisel sorular falan.Ailesinden bahsediyordu,iş sorunlarından , kız kardeşi ile olan sorunlarından.
Aynı şehirdeyiz iki ayrı yakada oturuyoruz o Üsküdar'da ben beylükdüzünde.Haliyle yoğun çalıştığımız için bir türlü buluşamadık. 4 ay yazışarak geçti. Pek bir ilgiliydi.
Sonra, bu bahsettiğim gamze ile biz senelerdir kopuktuk. O farklı bir semte gitti iş hayatı derken 2 senede 1 anca buluşuyorduk.
Gamze ile görüşmeye başladık, gamze mesaj attı buluştuk. Bende tolgadan bahsettim sonuçta tanıyor sayılırdı.Pek bir sevindi, görüş devam et sevgili olun tarzında konuşuyordu. Gamze her gün arıyor buluşmak istiyordu normalde böyle yakınlık kuran biri degildi.Hep tolgadan konu açıyordu.Sonra ben tatil için temmuz sonunda, fethiyeye ablamın yazlığına geldim. Tolga mesaj attı, otel ayarladım, yanına geliyorum , burada buluşamadık orada tatil yapalım diye.Ne yalan söyleyim hoşuma gitti.O bana yazdıktan bir gün sonra senelerdir bir kez olsun, ablanla sana tatile geleyim yazmayan gamze, ( ki kendisi işkolik tatil falan yapmaz ) fethiyeye geliyorum dedi.Ben bu ikisini nasıl idare edicem diye düşünürken tolga birden benimle muhabbeti kesti.Sorucaktım bir şey mi oldu diye sormadım.Çünkü sevgilim degil üstüne düşüp rahatsız etmek istemedim. Aynı şekilde Gamze'de gelmedi. Soğuklaşmaya başladı, tolgayı soran insan bir kez olsun sormadı.Ben konuyu açmaya çalışsam bir şekilde hep değiştirdi.Hala daha gamze bana çok soğuk .
Bu kadar ilgili bir erkek neden bıraktı gitti aniden bilmiyorum . Kaç senelik tanıdığımda.Geçen hafta sosyal medyadan twitter vs sildim tolgayı dönüp neden diye bile sormadı. Ablamda gamze ile alakalı olabilir dedi.Bilmiyorum.Sizce ? İnanın gitmesinden ziyade , bu yaptığına takıldım.
Bu arada , gamzenin 7 senelik ilişkisi vardı geçen ay ayrıldılar.
Senelerdir görüşemediğiniz Gamze'nin sizinle aynı anda Fethiye'de tatile gelmesi, öncesinde sürekli Tolga'dan bahsetmesi, ilgili olan Tolga'nın birden sizden soğuması ve bu durumun tam da Gamze'nin 7 yıllık ilişkisini sonlandırdığı döneme denk gelmesi. Bu kadar tesadüf olmaz, bence ablanız haklı.

Bunu düşündüm sorcaktım zaten ama bende çocuğa çokta bağlanmamıştım.Yani aşık degildim.Ghostluyor sandım, paşa gönlü bilir dedim.O zamanlar bu kadar dikkatimi çekmiyordu.Birde üstüne düşmek istemedim
Çocuğa bağlanmamıştım diyorsunuz ama hâlâ neden böyle yaptı diye sorguluyorsunuz? Tolga tarafından sorguluyorsunuz? Arkadaşınız gamze tarafından sorgulasanız dost mu düşman mı bilmek istiyorum deseniz anlarım da aradan zaman geçmiş Tolgadan madem hoşlanmıyorsunuz ozaman Tolga'yı boşverin Gamze'nin size attığı dost kazığını düşünün. Belli ki Tolga çok kaypak biri.

Çocuğa bağlanmamıştım diyorsunuz ama hâlâ neden böyle yaptı diye sorguluyorsunuz? Tolga tarafından sorguluyorsunuz? Arkadaşınız gamze tarafından sorgulasanız dost mu düşman mı bilmek istiyorum deseniz anlarım da aradan zaman geçmiş Tolgadan madem hoşlanmıyorsunuz ozaman Tolga'yı boşverin Gamze'nin size attığı dost kazığını düşünün. Belli ki Tolga çok kaypak biri.
Tolga gerçekten umrumda degil.Bunca senedir tanıyordum bir şey hissetmedim.Sorguluyorum çünkü arkamdan ne iş çevrildiğini merak ediyorum.Beni asıl hayal kırıklığına uğratan gamze oldu.Zaten o dönem ikisinede mesaj atmamın sebebi tolgayı umursamamdı. Çok sonra arkadaşlar ve ablam, gamzeden şüphelenince konuyu takmaya başladım

Senelerdir görüşemediğiniz Gamze'nin sizinle aynı anda Fethiye'de tatile gelmesi, öncesinde sürekli Tolga'dan bahsetmesi, ilgili olan Tolga'nın birden sizden soğuması ve bu durumun tam da Gamze'nin 7 yıllık ilişkisini sonlandırdığı döneme denk gelmesi. Bu kadar tesadüf olmaz, bence ablanız haklı.
Onlarında arasında bir şey varsa devam edeceğini sanmıyorum bu yaptıkları kul hakkına girmek resmen, her ne kadar tolgaya aşık olmasamda , durduk yere gidince kırıcı olmuştu

Ne olduğu önemli değil hayatınızdan çıkmışlar işte boşverin kafanızı yormayın. Ayrıca 4 ay konuştuğunuz insandan hesap sorabilirsiniz bence o kadar da değil.
Doğru ama yinede küçük düşürmek istemedim kendimi.Şimdi bakıncada iyiki sormamışım diyorum, nasılsa umursamıcaktı

Tolga ve Gamze fuckbuddy bence.
Neden gamzeye zarf atmıyorsunuz? Tolgayla aranızda geçenleri neden bana anlatmadin deyin direkt. Dökülür zaten.
Dürüstçe söylemezki.Birde tam bir pick me girl yani bunu kaos haline getirirdi.Birde her ne kadar burada gamze ile aralarında bir şey oldu densede elimde kanıt yok, hitam edemem.Birde ya cidden aralarında bir şey yoksa ve tüm bunlar tesadüfse ? riske atmak istemedim açıkçası ya

Onlarında arasında bir şey varsa devam edeceğini sanmıyorum bu yaptıkları kul hakkına girmek resmen, her ne kadar tolgaya aşık olmasamda , durduk yere gidince kırıcı olmuştu
Kesinlikle haklısınız, kabul edilir şey değil yaptıkları.
İkisinin de hayatınızdan çıkması çok iyi olmuş, umarım bundan sonra iyilerle karşılaşırsınız.

Kesinlikle haklısınız, kabul edilir şey değil yaptıkları.
İkisinin de hayatınızdan çıkması çok iyi olmuş, umarım bundan sonra iyilerle karşılaşırsınız.
Umarım, sizde.Hayatta en iyi temennilerden birisi bu. ''Allah iyi insanlarla karşılaştırsın''

Tolga gerçekten umrumda degil.Bunca senedir tanıyordum bir şey hissetmedim.Sorguluyorum çünkü arkamdan ne iş çevrildiğini merak ediyorum.Beni asıl hayal kırıklığına uğratan gamze oldu.Zaten o dönem ikisinede mesaj atmamın sebebi tolgayı umursamamdı. Çok sonra arkadaşlar ve ablam, gamzeden şüphelenince konuyu takmaya başladım
İkiside karaktersizmiş. Haklısınız insan ister istemez kafaya takar. Çocuktan hoşlanmadığınız halde bu kadar taktıysanız hoşlanınca çok daha ağır olurmuş. Ay amaaan iyiki de hoşlanmamışsınız tam bir şerefsizin teki çıkmış.

Gamzeye de yazıklar olsun hem sevgilisine ihanet hemde size. Mutlu olacaklarını sanmıyorum

Yıllar önce tanıdığınız biri bir anda size internetten ilgi alaka göstermeye başlıyor. Bu kısım zaten garip. 4 ay boyunca buluşma bile olmamış. Hani bir yerde karşılaşmış olsanız da iletişim öyle başlasa neyse.
Sonrasında normalde pek konuşmadığınız Gamze'de bir anda yakınlık kurup tolgadan bol bol konu açıyor.
Normalde aynı şehirde buluşmaya erinen Tolga, Fethiye'ye gelmeye çalışıyor(Allah Allah)
Yine aynı şekilde normalde tatile bile gitmeyen Gamze, bir anda sizinle Fethiye'de tatil yapmak istiyor.
Bu ikisinin bir bağlantısı olduğu kesin. Ama olaylar nasıl gelişti birden çok ihtimal var.
Birinci ihtimal: Tolga hayatının duygusal olarak boşlukta olduğu bir dönemindeydi, geçmişten tanıdığı birkaç kişiye aynı anda yazılmaya başladı buna siz ve Gamze'de dahil. Sonrasında Gamzeyle siz ya tesadüfen ya da Gamzenin bu durumdan haberi olduğu için yakınlaştınız. Gamze sinsi davranıp sizin ağzınızdan laf aldı ve olayları kendi lehine yönetti. "Ben İpek'in yanına Fethiye'ye gidiyorum" dediyse Tolga'da korkup gelmekten vazgeçmiştir. Sonrasında da olaylar karışmasın diye sizinle iletişimi kesip sadece Gamzeyle devam etmiştir. (Gamze'nin uzun ilişkisi olması bir şeyi değiştirmez. Aldatmış olabilir ya da araları son zamanlarda bozuktur vs.)
İkinci ihtimal: Gamzeyle yakınlaşmanız da, Tolga'nın size yazması da tesadüftü. Ama Gamze sonrasında aranızdaki iletişimi kıskandı ve Tolgayla iletişime geçti. Bir şekilde yakınlaştılar ve siz arada kaynadınız. Selin'de sizi uyarmak için yazdı ama sonradan başına dert açmamak için sildi.
Üçüncü ihtimal: Üçünüzün de pek görüşmediği o beş senelik dilimde Tolga ve Gamze'nin arkadaşlığı vardı ya da bir şekilde oturup kalkıyorlardı. Ama size bu durumdan bahsetmedi. Hakkınızda Tolga'ya çarpıtılmış şeyler anlatarak sizden soğumasına sebep oldu. Bu durumu da bildiği için sizinle olan iletişimi kesti. Belki sizinle yakınlaşma sebebi de Tolga'yla yakınlaşmanız olabilir.
Dördüncü ve son ihtimal: Yine o 5 senelik dilimde ikisinin kısa süreli bir hikayesi vardı(flört,cinsellik vs) sizin gündeminiz vesilesiyle yeniden bir şeyler küllendi ve ikisi de utancından iletişimi kesti.

Bunlardan biridir. Ben her şeyin tesadüfi olduğunu sanmıyorum. Hadi flörtlerin ghostlamasına alıştık da arkadaşımız bizi ghostluyorsa, üstelik fethiyeye geleceğim dedikten sonra bunu yapıyorsa altında muhakkak bir şey vardır. Belki Selin'le ilgili bile olabilir yani. Ona ayarlamıştır falan. Bence siz Tolga ve Gamze'nin ortak bağlantısı var mı görüşüyorlar mı onu bulun.

Yıllar önce tanıdığınız biri bir anda size internetten ilgi alaka göstermeye başlıyor. Bu kısım zaten garip. 4 ay boyunca buluşma bile olmamış. Hani bir yerde karşılaşmış olsanız da iletişim öyle başlasa neyse.
Sonrasında normalde pek konuşmadığınız Gamze'de bir anda yakınlık kurup tolgadan bol bol konu açıyor.
Normalde aynı şehirde buluşmaya erinen Tolga, Fethiye'ye gelmeye çalışıyor(Allah Allah)
Yine aynı şekilde normalde tatile bile gitmeyen Gamze, bir anda sizinle Fethiye'de tatil yapmak istiyor.
Bu ikisinin bir bağlantısı olduğu kesin. Ama olaylar nasıl gelişti birden çok ihtimal var.
Birinci ihtimal: Tolga hayatının duygusal olarak boşlukta olduğu bir dönemindeydi, geçmişten tanıdığı birkaç kişiye aynı anda yazılmaya başladı buna siz ve Gamze'de dahil. Sonrasında Gamzeyle siz ya tesadüfen ya da Gamzenin bu durumdan haberi olduğu için yakınlaştınız. Gamze sinsi davranıp sizin ağzınızdan laf aldı ve olayları kendi lehine yönetti. "Ben İpek'in yanına Fethiye'ye gidiyorum" dediyse Tolga'da korkup gelmekten vazgeçmiştir. Sonrasında da olaylar karışmasın diye sizinle iletişimi kesip sadece Gamzeyle devam etmiştir. (Gamze'nin uzun ilişkisi olması bir şeyi değiştirmez. Aldatmış olabilir ya da araları son zamanlarda bozuktur vs.)
İkinci ihtimal: Gamzeyle yakınlaşmanız da, Tolga'nın size yazması da tesadüftü. Ama Gamze sonrasında aranızdaki iletişimi kıskandı ve Tolgayla iletişime geçti. Bir şekilde yakınlaştılar ve siz arada kaynadınız. Selin'de sizi uyarmak için yazdı ama sonradan başına dert açmamak için sildi.
Üçüncü ihtimal: Üçünüzün de pek görüşmediği o beş senelik dilimde Tolga ve Gamze'nin arkadaşlığı vardı ya da bir şekilde oturup kalkıyorlardı. Ama size bu durumdan bahsetmedi. Hakkınızda Tolga'ya çarpıtılmış şeyler anlatarak sizden soğumasına sebep oldu. Bu durumu da bildiği için sizinle olan iletişimi kesti. Belki sizinle yakınlaşma sebebi de Tolga'yla yakınlaşmanız olabilir.
Dördüncü ve son ihtimal: Yine o 5 senelik dilimde ikisinin kısa süreli bir hikayesi vardı(flört,cinsellik vs) sizin gündeminiz vesilesiyle yeniden bir şeyler küllendi ve ikisi de utancından iletişimi kesti.

Bunlardan biridir. Ben her şeyin tesadüfi olduğunu sanmıyorum. Hadi flörtlerin ghostlamasına alıştık da arkadaşımız bizi ghostluyorsa, üstelik fethiyeye geleceğim dedikten sonra bunu yapıyorsa altında muhakkak bir şey vardır. Belki Selin'le ilgili bile olabilir yani. Ona ayarlamıştır falan. Bence siz Tolga ve Gamze'nin ortak bağlantısı var mı görüşüyorlar mı onu bulun.
O kadar detaylı ve açıklayıcı yazmışsınız ki vaktinizi ayırdığınız için ayrı, tespitler için ayrı teşekkür ederim :)
Bunların hepsi benimde aklımda olan şeylerdi.Tesadüflere pek inanmam.Üstelik bir degil birden fazla tesadüf var.Tolga'ya gelicek olursak, tolganın 2017 ve 2023 seneleri arasında paylaştığı bir şey vardı instagram'da ve twitter da , tweet atıyordu. Mesela arkadaşları ile halısahaya gidip hikaye atmış, halasahada'da aklımdasın yazmış.Sonra iş yerinden şirketten hikaye atıp, hesap yaparkende aklımdasın yazıyordu.Bunun gibi, bir sürü aynı tarz hikaye atmışlığı vardı.Bende o zamanlar tolgayı zerre umursamadıgım için denk gelip baktıkça yazık ya, kim bilir kime aşık oldu da gönderme yapıyor diye düşünmüştüm.2020 senesinde instagramda attığım bir gönderiyi, bana dm den atarak, yine aklımdasın yazmıştı.Bende ondan istinaden , acaba bu çocuk gizliden gizliye bana platonikmiydi diye düşünmüştüm. Biraz ondan dolayı'da güvendim bana attıgı mesajlara.
Yazın ben Fethiye'ye geliyorum geliyorum otel ayarladım dediğinde, bana dediki vegan restoran var mı oralarda.Kendisi vegan ve malum ona göre bir yer ayarlamak gerekti.Günlerce vegan restoranları listeledim. Ona attım.Bak ben bu restoranları buldum dedim cevap atmadı.Muhabbeti kestiği zamanlardı. Tam ben istanbulda çalışırken izne çıkmamışkende, mesaj atıp, avrupa turu yapalım mı demişti.Bende saçmalama işten iznim 10 gün mümkün degil olmaz demiştim. Birde maddi sıkıntıları vardı, biliyordum ondan dolayıda istemedim.
O kadar ilgili biri nasıl bu kadar değişti anlamadım.Gamzeye gelicek olursam, dediğiniz gibi aynı.Normalde benimle ilgilenen biri degildi.Birden yakınlık gösterdi. Oda gelmeyince ablamın dikkatini çekti. Bende şüphelenmeye başladım.gamze ve tolga birbirlerinde ekliler bu ara.

Merakla sonucu bekliyorum. Acaba öğrenebilecek miyiz ki?
Seneler geçse de yine de gelişmeleri ve sonucu yaz konu sahibi.
Bu ikisinin arasında kesin birşey var ve ortaya çıkar.

Merakla sonucu bekliyorum. Acaba öğrenebilecek miyiz ki?
Seneler geçse de yine de gelişmeleri ve sonucu yaz konu sahibi.
Bu ikisinin arasında kesin birşey var ve ortaya çıkar.
Bence durum ortaya çıkmayacak.Bugüne kadar saklandıysa bundan sonrada saklanır.Gerçi hala yüzde yüz emin degiliz kızın günahını almak istemem ama baksanıza herkes hem fikir. Ha olurda bir şeyler olursa buraya yazıcam :)

sormayın, birde yaşarken öyle ağır geliyor ki..Hem konduramıyor insan hemde bakıyorum bu kadar tesadüf olmaz diyorum

Orta okul/lise dönemlerinde başıma benzer bir şey geldi. Uzan zamandır flört ettiğim biri vardı. O dönem okuldan bir kızla arkadaşlığımız oluştu. Çocukla olan ilişkimi hep merak ederdi, sürekli onunla ilgili sorular sorardı. Meğer kız çocuğa aşıkmış. Benden aldığı bilgilerle çocuğu tavlamış. Sonra bunlar uzun zaman çıktılar. Kızla arkadaşlığım haliyle bitti. Çocuktan hoşlanıyordum fakat aşık değildim. O yüzden aşmam kolay oldu. Ama yapılan yanlıştı elbette

X