Tatlı Tarifi Yalancı Tavuk Göğsü (Resimli)

massallah azeri kizi tariflerini takip ediyorumda cok beceriklisin...:hooray:
Allah sahibine bagislasin ...
Ben mecbur olmadikca sevmiyorum margarin kullanmasi ....
sivi yagiyla yapacam....
umarim olur
hic denemedim daha once cunku....:1no2:

kızlar hafta sonu tarifi uyguladım süper tadı oldu. ama kıvamı biraz cıvıktı. yapacak olan arkadaşlar un miktarını mutlaka bir kaşık fazladan ilave yapın. harikasın azeri kızı. tarif için teşekkürler arkadaşım.

ayrıca ben sıvı yağ kullandım. sağlıklı ve lezzetli bi tatlı. yiyen herkes bayıldı. on üzerinden on verdi.

2 kere denedim
ilk yaptığımda sıvı yağ ile yaptım süper oldu
ikinci yaptığımı katı yağ yani sana yağ ile yaptım biraz cıvık oldu
kesinlikle bu tatlıyı sıvı yağ ile yapmalısınız
bide mısır nişastası değil pirinç nişantası kullanın =) belki rengi sarı olanlarınki mısır nişantasından kaynaklanıyodur
azeri ellerine sağlık canım bayıldım valla

kızlar hafta sonu tarifi uyguladım süper tadı oldu. ama kıvamı biraz cıvıktı. yapacak olan arkadaşlar un miktarını mutlaka bir kaşık fazladan ilave yapın. harikasın azeri kızı. tarif için teşekkürler arkadaşım.

ayrıca ben sıvı yağ kullandım. sağlıklı ve lezzetli bi tatlı. yiyen herkes bayıldı. on üzerinden on verdi.

Afiyet olsun canosum.Begenmene cok sevindim.Gerce bende hic civik olmadi simdiye kadar.ama belki buranin unudandir.Ellerine saglik.

2 kere denedim
ilk yaptığımda sıvı yağ ile yaptım süper oldu
ikinci yaptığımı katı yağ yani sana yağ ile yaptım biraz cıvık oldu
kesinlikle bu tatlıyı sıvı yağ ile yapmalısınız
bide mısır nişastası değil pirinç nişantası kullanın =) belki rengi sarı olanlarınki mısır nişantasından kaynaklanıyodur
azeri ellerine sağlık canım bayıldım valla

Ellerine saglik ilona.yapipta begenmene sevindim.Arkadasa dedigim gibi bende simdiye kadar hic civik olmadi,bazilarinda neden civik oldu anlayamadim.Ya unumuzdan yada nisastamizdan, bilemedim.Ama zaten ikinci yapista anlarsiniz neyi daha cok koyacaginizi.
Afiyetler olsun.

bende yaptım sımdı benımkı mısır nısastası o yuzden bıraz sarı gıbı oldu bembeyaz olmadı yanı nısastadan kaynaklanıyor sanırım bakalım nasıl olacak sımdı sogumada arkadaslar.yalnsı gecen gun yaptıgımda borcamı suyla calkalamamıstım bu puf noktayı atlamısm ben:) borcamdan cıkmadı boyle dagıldı garıp bısı oldu bakalım bu nasıl oldu:)

bu tavuk göğsünü bende aynı usulde yapıyorum borcama döktükten sonra üstüne hazır çikolata sosu pişirip döküyorum harika oluyor aklınızda bulunsun kızlar

çiçek süslemesinee bayıldımm denememm lazımm

Makasla bir tane cicek kesiyorsun,
Sonra her dilimin üzerine koyarak
tarcini serpistiriyorsun.
Ben de cicekli sekliyle cok seviyorum.
Zaten bu tarifin adi bizde cicekli pasta.
Cocuklarim öyle söylüyorlar.kaydirigubbakcemile3

Bende bugün yaptım. Fakat bana bu tarif biraz cıvık gibi geldi. Yani sizinki nasıl oluyor. Aynen tarife göre yaptım ben.

Bende bugün yaptım. Fakat bana bu tarif biraz cıvık gibi geldi. Yani sizinki nasıl oluyor. Aynen tarife göre yaptım ben.

Nasil civik oldu.Yani tabiiki sicakken civik oluyor ama soguyunca katilasiyor.Soguyunca buzdolabina kaldiriyorsun,orada iyice katilacak.
Anlamadim seninki soguyuncada mi civik kaldi.

azeri kızı sari_sari(nevşehirli) hanımefendiyle tanışmak istiyorum ama bu sitede daha doğrusu internet ortamında pek tecrübem olmadığından ona nasıl ulaşacağımı bilemedim..sizi online görünce sizden yardım istiyorum bu konuda lütfen

Bogazici,ikinci sayfada onun niki var.
O nikin üzerine tikla ve tiklayinca bir
dikdörtgen seklinde kutu acilcak.
Onun icine tikla ve yazacagini yaz,gönder.

Azeri kızı oraya tıklayınca

Giriş yapmadınız veya Yetkiniz olmayan bir yere girmeye çalışıyorsunuz. Bunun sebebleri aşağıda açıklanmıştır:
Giriş yapmadınız. Lütfen sayfanın sonundaki formu doldurup giriş yapın.
Yetkiniz dışında bulunan bir sayfaya, mesaja veya konuya girmeye çalışıyorsunuz. Başka bir sayfaya veya mesaja girmeyi deneyin.
Sorun hala devam ediyorsa Adminlerimize E-Posta yazarak yetkilerinizi gözden geçirmesini talep ediniz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer üyeliğiniz yasaklanmış veya üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

diye bir yazı çıkıyor..defalarca denedim ama olmuyor..

X