Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
bu tarıf benımde alkıma yattı benımde ucları yanıktı yarın zaten sınemakı bakımının malzemelerını alcaktım bunun malzemalarınıde alırım ama bebe yagı ne oluo

bu tarıf benımde alkıma yattı benımde ucları yanıktı yarın zaten sınemakı bakımının malzemelerını alcaktım bunun malzemalarınıde alırım ama bebe yagı ne oluo

bebe yağı koymuyorum ben artık
kılıçbalığı pareben var koymayalım dediğinden beri
koymasan da olur yani

Bu gerçekten çok güzel bir tarif. En güzel tarafı da herkes yaratıcılığını kullanarak tarifi genişletebiliyor kendine göre. Ben mesela yeni yapacak olduğuma banyodaki saç kremimden de bir miktar ekleyeceğim. Bir yıkamadan diğerine kadar saçta kaldığı için de faydalı yağlar içermesi çok iyi, Amonra iyi ki aklına gelmiş böyle birşey

Şu smile ler eklenmiyor bazen bende. Çiçek gönderecektim gönderemedim

:KK71: :KK71: Amonra bu tarifi bizlerle paylaştığın için teşekkür ederiz

ben teşekkür ederim canım:KK71:
saç kremi eklediğindeki etkisini merak ediyorum
fikirlerini paylaşırsan sevinirim canım

Bu gerçekten çok güzel bir tarif. En güzel tarafı da herkes yaratıcılığını kullanarak tarifi genişletebiliyor kendine göre. Ben mesela yeni yapacak olduğuma banyodaki saç kremimden de bir miktar ekleyeceğim. Bir yıkamadan diğerine kadar saçta kaldığı için de faydalı yağlar içermesi çok iyi, Amonra iyi ki aklına gelmiş böyle birşey

Şu smile ler eklenmiyor bazen bende. Çiçek gönderecektim gönderemedim

saol cicim dee bebe yağı zarar mı verıomuss sacaaa:44:

evet içşndeki katkı maddelerinden dolayı zarar veriyomuş
zaten bi zde doğal yağlar kullanıyoruz
gerek kalmıyo bebe yağına:KK34:

valla ben meraklıyım böyle şeylere üşenmedim bütün sayfları okudum bende de gliss var bitsn onun şisesine bende uygulucam bu tarifi. benimde saçlarımın kıvırcığı çpk güzel ama jöle sürmessem güzel olmyo. bu karışımı yaptımmı bi gün jöle sürmeden denicem herkes buklelerim yerine geldi diyo umarım benimde öyle olur :44:

Ben yeni fısfısımı yaptım hatta kullandım bile bugün. Elimdekileri değerlendirerek yaptım, şöyle: 1 çay bardağı içme suyu, 1 miktar hindistancevizi yağı , 1 kapak gliserin, 20 damla kadar badem yağı, 1 fırt normalde kullandığım saç kremi, 3 damla çilek esansı.
Dışarı çıkarken sürdüm ve elektriklenmeyen, bukleleri düzgün bir saçla gezdim dışarıda. Yumuşacık ve mis kokulu oldu saçlarım.

Şimdi evdeyim, fısfısımdan sıkıp ikili ördüm saçlarımı. Böyle yapıp açınca da güzel olacağını düşünüyorum:KK1:

Hangisinin kokusunu beğeniyorsan onu kullan canım. Ben daha önce menekşe kullandım çok güzel onun kokusu

sevgili amonr'cım güzel tarifin için teşekkürler , ben bunu 1 aydır kullanıyorum ama içine koku için bi yağ katmamıştım elimde yoktu. şimdi menekşe almak istiyorum , yağını mı alayım esansını mı ?

Aldımm gliserini de menekşe yağını da Gliserin biraz kötü kokuyo ama umarım menekşe yağı onu bastırır. :)

tatlı badem yağı yerine zeytin yağı koysam nasıl olur?
evde kalmamış da, ben de almayı unutmuşum. :/

Bu sprey saç seçiyor :KK19:
Kıvırcık saçlı kardeşimin buklelerini muhteşemleştirirken benim gariban düz-dalgalı arası saçlarımı sadece parlatıp yumuşatıyor neden böyle yapıyor :KK14:

X