Yardımınıza İhtiyacım Var....!

hiç durma derhal sosyalleş yoksa işler iyice arap saçı olacak senin için sanaldan aşk da olmaz kocada bulunmaz hiç bi halt olmaz bay gizemlinin kim bilir kaçtane kardeleni vardır boşa zaman tüketmişsin.

1) msn'den adresini sil yada komple kendine yeni bir adres al (sünger çekme olayı)

2) hemen sosyal ortamlara katıl ki yanlızlık duygusunu üzerinden atasın

3) 8 yıl kimseyle birlikte olmamışsın olsun bu bir kayıp değil ki şimdi bak etrafına

4)hemen saçlarını kestir rengini değiştirt yeni ciciler al kendine (yeni bir sen lazım sana)

5) en önemlisi hemen bir psikiyatr ile görüş erkeklerle ilgili GÜVEN meseleni hallet.

bu arada reelde erkeklerde güven problemi yaşayıp 8 sene soyutlanmış biri olarak sanalda birisine 4 sene nasıl güvenebildiniz?

ezel78 isimli arkadaş çok iyi yorumlamışsın sana katılıyorum . İnternetten dalga geçen insan çok bi kere senle konuşurken yüz ifadesini bile göremediğin bi insana hoşlantı duyuyyosun. O insan kötülemek için söylemiyorum ama seni yedekte tutma durumuda var 3ay , 27 gün kayıp olmalar falan . O insanın hayatı dolu ztn boş olduğunda senle doldurmayı düşünüyor veya zmn geçsin diye konuşmayı düşünüyor her neyse . Gerçekten seninle ilgilenmiş olsa bu kadar zmn ortadan kaybolması anormal .. sen boşuna kendini suçluyosun bu izlenimi aldım ben senden , Hiç bir samimiyet yok . Zaten güvenmiyorum erkeklere diyorsun. Bu tarz biri senin güvenini dahada yıkıcak. dahada üzüleceksin

Son düzenleme:
bence unut gitsin
üzülen sen olursun
bence arkandan kosmanı bekliyor
ama ne hakla :kızgın:
su an bi bosluka olduğun için sana seviyormussun gibi geliyor
ama bence bu aşk değil
insallah aradığınız aşkı bulursunuz a.s.

Yorumlarınız için teşekkür ederim fakat bir çoğunuz 27 gün ortalıktan kaybolma durumunda takılı kalmışsınız...O 27 gün zaman zarfında bana yazmaması yada aramaması beni seviyomusun dediği gece ona verdiğim saçma sapan cevaplar yüzündendi telefonda açıkça söledi...Küfür eder gibi konuştun bana o gece lafları ağzıma tıkadın daha neden arıyım seni dedi...O konu böyle...

Diğer verdiğiniz cevaplarada şöyle bir yorumum var...Bir insan msn dede tanışabilir sokaktada...Ben sadece yıllarca onunla arkadaştık onun azda olsa yapısını biliyorum...Ve nasıl olduysa sanırım onun yaklaşımlarından olsa gerek sempati duyuyorum ona karşı...Bu sempatiyide ilerletip aşık olucağım yok...görüşmeden aşığım diyenler zaten yalan söler...

Şarkı konusuna takılmamın sebebide ondan önce aramızda bir problem olmayışı...ben zaten doğum gününe o slaytı hazırlarken azda olsa bende sana boş değilim yaptığımdan pişmanım der amaçlı konudada anlattığım gibi duygusal bir kaç resim koydum slayta...Ve normalinde gerçekten aramayacağını yeminle ummadım..çünkü yaptığım şey arkadaşça dahi olan bişey olsa açar telefonu mailde yazmıştım o gün izleyemedim acele işm vardı ama izledim diye beni arayabilicek bir kişi...Ama inanın ben buna şoktayım ki aramayı bırakın yazmadı bile...Yazıcam gururum el vermiyor dedim bari böle bişey yazıyım msn de belki dinlerde bir arar sorar ne biliyim işte...Ben gözüme gözüme sokup dinleyeceğinide tahmin bile etmedim...

Şarkıya takmamdaki gaye hiç bir tepki vermeseydi bu adam derdimki istemiyor kızım yoluna devam et...Ama şarkıyı dinleyince bir gariplik olduğunu anladım..ki kaldıki adını yazmadımki bu şarkı gideceği adresi bilir dedim...Açtı dinledi...kendi olduğuna insan aşkından öldüğümü bilse yinede emin olup dinlemez msn den dinlediğini gözüme sokmazdı...Belki ona değilki yazdığım şey...yani orda bence yaptığı küçük gibi görünsede büyük bişey geldi...belki ben ona yazmadım gülücem gördüğümde dinlediğini dimi yani..Sanki orda bişey yapmaya çalıştı gibime geliyor ondan dolayı taktım şarkıya arkadaşlar...

He diyceksiniz tamamsenin aramanı bekliyor yada yazmanı...ben onu bir öğreniyim aramamda yazmamda...erkek milletine yapmıycak yaptırtıcaksın felsefesindeyimdir hep...Ben bi anlasam benden bir tepki bekleyip beklemediğini kafama bile takmam beklerim yazar zaten yazmadığımı aramadığımı görünce...Yazmazsada canı sağolsun der yoluma bakarım...

bu adamin evli olmadigindan nasil bukadar eminsin arkadasim ?

4 Sene arkadaşlığımız var tatlım her zaman dertleşirdik insan arkadaşını bilmezmi...Yaşım küçük değilki bakmayın böyle çocukça gibi görünen şeylerle takıldığıma yada bazılarınıza göre çocukça saçma sapan bişeye takılıp kaldığıma...Bazı şeyleri görebiliyorum...Ben zaten adamın 4/4 lük bir kişiliği olduğunu savunmuyorumki...Yaptıkları bazı şeylerin doğruluğunuda savunmuyorum...Bir çok saçmalığı varki benide salaklaştırdı...Ama bu saçmalık sadece nette olabilir insanları msn den yargılamak çokta doğru değil...Aile problemleride var onun tam net herşeyide anlatamadım sizlere...

Benim Sorum sadece şuan sizin anladığınız düşünceleri dinleyip bu adamın şuan benden ne beklediğini anladıysanız bana yardımcı olmanız...Ben zaten bana şuan boş olmasa bile bunu msn de devam ettiricek biri değilim görüşücem yüz yüze ..ondan sonra kafalarımız karşılıklı görüştükten sonra uyuşuyosa devamını getirmek...

4 Sene arkadaşlığımız var tatlım her zaman dertleşirdik insan arkadaşını bilmezmi...Yaşım küçük değilki bakmayın böyle çocukça gibi görünen şeylerle takıldığıma yada bazılarınıza göre çocukça saçma sapan bişeye takılıp kaldığıma...Bazı şeyleri görebiliyorum...Ben zaten adamın 4/4 lük bir kişiliği olduğunu savunmuyorumki...Yaptıkları bazı şeylerin doğruluğunuda savunmuyorum...Bir çok saçmalığı varki benide salaklaştırdı...Ama bu saçmalık sadece nette olabilir insanları msn den yargılamak çokta doğru değil...Aile problemleride var onun tam net herşeyide anlatamadım sizlere...

Benim Sorum sadece şuan sizin anladığınız düşünceleri dinleyip bu adamın şuan benden ne beklediğini anladıysanız bana yardımcı olmanız...Ben zaten bana şuan boş olmasa bile bunu msn de devam ettiricek biri değilim görüşücem yüz yüze ..ondan sonra kafalarımız karşılıklı görüştükten sonra uyuşuyosa devamını getirmek...

bak hayatim, yasin benden büyük, ablam sayilirsin sana nasihat filan etmek bana düsmez, ama sana yinede biraz biseyler anlatmak isterim burda..
bende senelerdir msn kullanan biriyim, internetle hasir nesirim yani cok iyi bilirim.
senelerce konustugum arkadasim dedigim insanlar silmisimdir hic biriylede görüsmem.
nelerlerini ögrendim bi bilsen.
hic okadar emin olma evli olmadigina, senelerdir konusuyorum insan anlamazmi diyosun.
inan bana bu internet ortaminda öyle piskopat insanlar varki. sana hayatlarini yalan dolanla anlatiyorlar.
neler gördük neler duyduk, lütfen bukadar güvenme.
bak senelerce hayatina kimseyi sokmamissin,
sanirim kötü biten bir iliski sonucunda..

yani aslinda bu ask mesk meselelerinde cokda tecrübeli oldugun söylenemez,
lütfen dikkatli ol kanma.
ben demiyorumki o adam evlidir kesin, veya senle dalga geciyodur. söyledir böyledir diye.
ama emin olamassin,
ha emin olmak istiyorsan.
yüz yüze görüsmen lazim hemde en kisa zamanda.
ama sen olsam yanliz gitmem görüsmeye, bi arkadasini filan al yanina, sizi uzaktan izlesin yada sizle dolassinlar.
adamin kimligine bak mutlaka bi sekilde. ya söyle sana göstersin, güven acisindan önemli benim icin de.
yada bi sekilde bak kimligine.

ayrica bu adam seni niye 1 gün ariyoda sonra 1 ay aramiyor
yani cocuk oyuncagi degilki bu
bana biraz kaprisli gibi geldi,
yani bilirim bu tür erkekleri , hic cekilmez inan bana.
her haLta küsen birine benziyor
yinede sen bilirsin, eger emin olmak istiyorsan yüz yüze görüsmekten baska caren yok arkadasim.

umarim dediklerime alinmassin cünkü kesinlikle seni kircak bisey söylemek istemedim ve söylemedimde .
sadece seni biraz aydinlatmak istiyorum, cünkü saf niyetlisin, yani saf derken, iyi görüyorsun,
ama herkese güvenme hayatim tamammi :1hug:

Son düzenleme:
bak hayatim, yasin benden büyük, ablam sayilirsin sana nasihat filan etmek bana düsmez, ama sana yinede biraz biseyler anlatmak isterim burda..
bende senelerdir msn kullanan biriyim, internetle hasir nesirim yani cok iyi bilirim.
senelerce konustugum arkadasim dedigim insanlar silmisimdir hic biriylede görüsmem.
nelerlerini ögrendim bi bilsen.
hic okadar emin olma evli olmadigina, senelerdir konusuyorum insan anlamazmi diyosun.
inan bana bu internet ortaminda öyle piskopat insanlar varki. sana hayatlarini yalan dolanla anlatiyorlar.
neler gördük neler duyduk, lütfen bukadar güvenme.
bak senelerce hayatina kimseyi sokmamissin,
sanirim kötü biten bir iliski sonucunda..

yani aslinda bu ask mesk meselelerinde cokda tecrübeli oldugun söylenemez,
lütfen dikkatli ol kanma.
ben demiyorumki o adam evlidir kesin, veya senle dalga geciyodur. söyledir böyledir diye.
ama emin olamassin,
ha emin olmak istiyorsan.
yüz yüze görüsmen lazim hemde en kisa zamanda.
ama sen olsam yanliz gitmem görüsmeye, bi arkadasini filan al yanina, sizi uzaktan izlesin yada sizle dolassinlar.
adamin kimligine bak mutlaka bi sekilde. ya söyle sana göstersin, güven acisindan önemli benim icin de.
yada bi sekilde bak kimligine.

ayrica bu adam seni niye 1 gün ariyoda sonra 1 ay aramiyor
yani cocuk oyuncagi degilki bu
bana biraz kaprisli gibi geldi,
yani bilirim bu tür erkekleri , hic cekilmez inan bana.
her haLta küsen birine benziyor
yinede sen bilirsin, eger emin olmak istiyorsan yüz yüze görüsmekten baska caren yok arkadasim.

umarim dediklerime alinmassin cünkü kesinlikle seni kircak bisey söylemek istemedim ve söylemedimde .
sadece seni biraz aydinlatmak istiyorum, cünkü saf niyetlisin, yani saf derken, iyi görüyorsun,
ama herkese güvenme hayatim tamammi :1hug:

Yok aşkım hiç birinizin yazdıklarına alınmıyorum...Severim fikir almayı:)Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum tatlım güvenmemek en doğrusu tabiki...Ama bunu ancak yüz yüzeyken anlayabilirim...Sadece bu adamın bildiğim en önemli yönü asla bir insanla, onun duygularınla oynayamayacağıdır...

yüz yüze görüşme fırsatı ben çok teptim onda hata bendeydi ...çocuk kaç kez çağırdı ben artık böle saçma sapan arkadaşlık istemiyorum dedi..herşey doğru dürüst olucak dedi...Ben gitmedim görüşmeye...Onuda geç sempatim hoşlantm olduğu halde çocuğa hiçbişey söleyemedim sorduğunda beni seviyomusun diye...Arkadaşça dedim..pişmanmısın dedi tekrar telde konuşurken hayır edim..Eee sonunda heralde fenalık geldi çocuğa soğuk davrandı...anlattığım gibi hediye yolladım ve tepki olarak tek o şarkıyı dinledi...Şuan bana karşı bir hissi olup olmadığını yada beklentisinin ne olduğunu anlamaya çalışıyorum...Zaten yüz yüze görüşücem eğer varsa bu sefer söz verdim kendi kendime...Ama sorun bu acaba şuan neden yazmıyor aramıyor?

Son düzenleme:

Yok aşkım hiç birinizin yazdıklarına alınmıyorum...Severim fikir almayı:)Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum aşkım güvenmemek en doğrusu tabiki...Ama bunu ancak yüz yüzeyken anlayabilirim...Sadece bu adamın bildiğim en önemli yönü asla bir insanla, onun duygularınla oynayamayacağıdır...

yüz yüze görüşme fırsatı ben çok teptim onda hata bendeydi ...çocuk kaç kez çağırdı ben artık böle saçma sapan arkadaşlık istemiyorum dedi..herşey doğru dürüst olucak dedi...Ben gitmedim görüşmeye...Onuda geç sempatim hoşlantm olduğu halde çocuğa hiçbişey söleyemedim sorduğunda beni seviyomusun diye...Arkadaşça dedim..pişmanmısın dedi tekrar telde konuşurken hayır edim..Eee sonunda heralde fenalık geldi çocuğa soğuk davrandı...anlattığım gibi hediye yolladım ve tepki olarak tek o şarkıyı dinledi...Şuan bana karşı bir hissi olup olmadığını yada beklentisinin ne olduğunu anlamaya çalışıyorum...Zaten yüz yüze görüşücem eğer varsa bu sefer söz verdim kendi kendime...Ama sorun bu acaba şuan neden yazmıyor aramıyor?

hayatim adam sana kac kere yaklasmaya calismis
sen geri tepmissin
oda ümidi kesmistir muhtemelen,
bide tövbeliyim falan dinletmissin, sende dinliyorsundur diye tahmin etmistir yani
aska tövbelisin istemiyosun anlamina gelir
yani demek istedigim kac kere geri tepmissin onu
bence simdi sira sende
tmm hediye filan slayt göndermissin ama bunun yetecegini sanmiyorum
yeterince naz yapmissin canim, simdi biraz icraat zamani
bence sen msn den yaz ona,
söylediklerinin dogru olmadigini söyle,
ondan hoslandigini söyle,
ama hemen güvenemiyeceginede söyle,
ve yüz yüze görüsün, o gelsin ama, sen gitme :1rolleyes:

4 yıl msn de ha :1shok:
sıkılmadın mı yahu!! :nazar:
8 sene özellikle kimseye güvenmediğin için kimse ile konusmamışsın ama görmediğin bi insana nasıl güvenebiliyorsun :uhm:
ya resimdeki kendisi değilse gamyoncuiremsu
bazı gerçekleri açıklamanın vakti geldi diye kaçıyor olabilir mi :1ninca:
adam evli filan olmasın CADIARZU

Canım arkadaşım... "Bir Derdim Var" köşemizin müdavimlerinden olmak istemiyorsan o güzel kafanı yorma böyle şeylerle... bu tipler insanı suya götürür susuz getirir ve sana bir 8 yıl daha harcattırır. :kahve:

Bu ne be Çin işkencesi gibi bir var bir yok bir öyle bir böyle aaaaa...benim içime fenalık geldi okurken sen nasıl sabrediyosun?

Ya gülüm bırak Allahaşkına git üzerine bi mont giy sokağa çık azıcık gez dolaş, onu düşündüğünün onda biri o seni düşünseydi zaten burda konu açmış olmazdın. Adam dalga geçiyor alenen işte daha başka bir açıklaması var mı bunun?

hayatim adam sana kac kere yaklasmaya calismis
sen geri tepmissin
oda ümidi kesmistir muhtemelen,
bide tövbeliyim falan dinletmissin, sende dinliyorsundur diye tahmin etmistir yani
aska tövbelisin istemiyosun anlamina gelir
yani demek istedigim kac kere geri tepmissin onu
bence simdi sira sende
tmm hediye filan slayt göndermissin ama bunun yetecegini sanmiyorum
yeterince naz yapmissin canim, simdi biraz icraat zamani
bence sen msn den yaz ona,
söylediklerinin dogru olmadigini söyle,
ondan hoslandigini söyle,
ama hemen güvenemiyeceginede söyle,
ve yüz yüze görüsün, o gelsin ama, sen gitme :1rolleyes:

Sen ne kadar cici bişiysin kız öle yerim ben senikaydirigubbakcemile3..Anlatışın o kadar içtenki valla bayıldım:)Şimdi kimse alınmasın he işine geldi hoşuna giden cevaplar verdi diye böle yazdım sanarak diye valla konuşma yazış tarzı çok cici geldi:)İyi veya kötü her yorum benim için çok değerli...Zaman ayırıp yorum yazan herkeze çok ama çok teşekkür tekrardan...

Sen ne kadar cici bişiysin kız öle yerim ben senikaydirigubbakcemile3..Anlatışın o kadar içtenki valla bayıldım:)Şimdi kimse alınmasın he işine geldi hoşuna giden cevaplar verdi diye böle yazdım sanarak diye valla konuşma yazış tarzı çok cici geldi:)İyi veya kötü her yorum benim için çok değerli...Zaman ayırıp yorum yazan herkeze çok ama çok teşekkür tekrardan...

saol canim benim
icimden gelenleri yaziyorum:1hug:

bicok yoruma cevap veris tarzindan anladimki
sen bu adamdan hemen öyle kolayca vazgecmek istemiyorsun,
vazgecmek istemiyorsanda biseyler yapmalisin hayatim.
bicok arkadasimiz demiski sanaldan bisey olmaz
bicok insan sanaldan evleniyor bile, yani karsilikli saygi ve güven olduktan sonra niye olmasin.
evet bu cok zor, cok nadir raslanan bisey. cünkü genelde sanaldaki insanlar dalga geciyor birbiryleriyle.
ama 100 % emin olabilmek icin denemen sart.
fakat korkarimki tekrar bir hayal kirikligi yasarsan bunu kolay atlatamicaksin gibi geliyor.

cünkü reeldeki hayal kirikligini bile 8 sene atamamissinki... :çok üzgünüm:

saol canim benim
icimden gelenleri yaziyorum:1hug:

bicok yoruma cevap veris tarzindan anladimki
sen bu adamdan hemen öyle kolayca vazgecmek istemiyorsun,
vazgecmek istemiyorsanda biseyler yapmalisin hayatim.
bicok arkadasimiz demiski sanaldan bisey olmaz
bicok insan sanaldan evleniyor bile, yani karsilikli saygi ve güven olduktan sonra niye olmasin.
evet bu cok zor, cok nadir raslanan bisey. cünkü genelde sanaldaki insanlar dalga geciyor birbiryleriyle.
ama 100 % emin olabilmek icin denemen sart.
fakat korkarimki tekrar bir hayal kirikligi yasarsan bunu kolay atlatamicaksin gibi geliyor.

cünkü reeldeki hayal kirikligini bile 8 sene atamamissinki... :çok üzgünüm:

vazgeçmek istemiyorum evet ama körü körünede böle devam edicekse beklemeyide istemiyorum açıkçası...Ben 8 yıldan sonra ilk defa bir insandan elektrik aldım...Ve böleyken eğer varsa bana karşı o adamın azda olsa ilgisi denemeyi onu yüz yüze tanıma fırsatını kaçırmayı istemem açıkçası...silip msn de engellemesi 5 dakka ama ya yanlış yaparsam diyorum kendi kendime...O pek ilgisini belli edicek bir tip değildir fazla...kestirip atmayı bu yüzden hemen düşünmedim...biliyorum saçma geliyor bazılarınıza ama oldu iştekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Ama inanın iyi biri...Tamam manyakça hareketleri var..Ama kimin yokki...Benim bile saçmaladığım zmnlar oldu...örn:adam ayağıma kadar gelip açıldı nerdeyse yok dedim:)

Ben zaten bunu sanaldan yaşama taraftarı değilim...

Sen şimdi o senden bir adım atmanı bekliyor diyosun dimi bitanem doğru anlamışmıyım...

Birde msn den aşk olmaz diyenler var evet sadece msn de kalırsak tabiki olmaz..ben zaten reale taşımayı düşünüyorum ama şuan istenip istenmediğimi bilmiyorum sorun o kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
vazgeçmek istemiyorum evet ama körü körünede böle devam edicekse beklemeyide istemiyorum açıkçası...Ben 8 yıldan sonra ilk defa bir insandan elektrik aldım...biliyorum saçma geliyor bazılarınıza ama oldu iştekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Ben zaten bunu sanaldan yaşama taraftarı değilim...

Sen şimdi o senden mi bir adım atmanı bekliyor diyosun bitanem doğru anlamışmıyım...

Birde msn den aşk olmaz diyenler var evet sadece msn de kalırsak tabiki olmaz..ben zaten reale taşımayı düşünüyorum ama şuan istenip istenmediğimi bilmiyorum sorun o kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ozaman $öyle söyliyim bitanem
isteniliyorsun büyük ihtimal, ama senden bekliyor artik ilk adimi :1rolleyes:
ayri sehirlerde yasiyorsunuz dimi, cok uzakmi peki
sen nerdesin o nerde ?

ozaman $öyle söyliyim bitanem
isteniliyorsun büyük ihtimal, ama senden bekliyor artik ilk adimi :1rolleyes:
ayri sehirlerde yasiyorsunuz dimi, cok uzakmi peki
sen nerdesin o nerde ?

Aynı şehirdeyiz aşkımın bahar tomurcuğukaydirigubbakcemile3Bu arada neyi farkettim şimdi biliyomusun bende harbi salaklık var yeminle...Aynı şehirdeyiz ve görüşmeyi istemedim...Çocukta var dengesizlik diyorum ama bendede bayağı bir suç var...Ben olsamda sıkılırım ..açılıcam istemiycek görüşelim diycem gelmiycek ben çoktan yol verirdim valla...Ki anlatmadığım öle şeyler varki çocuğa bağrıyodum susuyodu valla garibim...Hatta ben korktum bişey hissettiğmi farkettiğimde..Dedim msn den saçma olur kızım çek kendini ondan ters davranıyodum soğusanda yazmasın diye...Aksine hep yazıyodu..Sil beni dedim kaç kere msn den beni silmem dedi...Bir keresinde Ben sildim o silmedi...Yazınca bazı hatalarımı görüyorum bu çok iyi oldu valla...

valla bende kendimi tebrik ediyorum sonuna kadar okudum:)
ben ööle msn vs. gibi sanal ilişkilere karşıyım
sanal dışında tanıdıklara güvenilmezken hiç yüzünü bile görmediğin birine bu derece kendini kaptırma bence,
ayrıca vatandaş arızalı,
seviyosan adam gibi seviyorum demeli bence
ne ööle sırf senden beklediği için mi aylarca günlerce sesi soluğu çıkmıyo
bence bu adam evli vs. de olabilir
güzelim silkelen ve kendine gel
daha çok gençsin,,eminim daha sağğlıklı kişiler bulabilirsin,
klavye aracılığıyla birini tanıyamazsın,adam gibi karşında olmalı

Aynı şehirdeyiz aşkımın bahar tomurcuğukaydirigubbakcemile3Bu arada neyi farkettim şimdi biliyomusun bende harbi salaklık var yeminle...Aynı şehirdeyiz ve görüşmeyi istemedim...Çocukta var dengesizlik diyorum ama bendede bayağı bir suç var...Ben olsamda sıkılırım ..açılıcam istemiycek görüşelim diycem gelmiycek ben çoktan yol verirdim valla...Ki anlatmadığım öle şeyler varki çocuğa bağrıyodum susuyodu valla garibim...Hatta ben korktum bişey hissettiğmi farkettiğimde..Dedim msn den saçma olur kızım çek kendini ondan ters davranıyodum soğusanda yazmasın diye...Aksine hep yazıyodu..Sil beni dedim kaç kere msn den beni silmem dedi...Bir keresinde Ben sildim o silmedi...Yazınca bazı hatalarımı görüyorum bu çok iyi oldu valla...

ay ayni sehirdesiniz ve görüsmedin
sendede var delilikkaydirigubbakcemile3
dedigim gibi arkadasim,
ya bu sayfayi kapaticaksin, o adami silip aticaksin,
yada emin olmak icin görüsüceksin. baska care yok

ay ayni sehirdesiniz ve görüsmedin
sendede var delilikkaydirigubbakcemile3
dedigim gibi arkadasim,
ya bu sayfayi kapaticaksin, o adami silip aticaksin,
yada emin olmak icin görüsüceksin. baska care yok

Var vallakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Sağol tatlım verdiğin akıl için haklısın belkide yaz bak tepkisini ölç yoksa bişey eskisi gibi arkadaş olarak gör...Benim yazamamdaki sorun isteyip istemediğini bilmemekti...Ama şimdi düşünüyorumda yazdığımda zaten öğrenicem...Gururumu yenebilirsem yazıp öğrenicem...Yenemezsemde beklerim zaten istiyosa patlar yazar elbet...acelem yokkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Ne demişler geç olsun güç olmasın...Hem o erkek o yazsınki öğrensin herşeyi karşıdan beklemesin...En iyisi bir müddet beklemek yada yazmak...beklerim yazmazsada çıkartırım aklımdan olur biter kaydirigubbakcemile3Bence çözümü bu sanırım...Sonrada görüşürsek bakarım uygunsak başlarım zaten...Değilsek olmaz...Tekrar üzülmek istemiyorum ve adımları o yüzden sağlam atmayı istiyorum...

X