yardımmm!sir ağda sonrası

moonna

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2010
3.549
2.862
arkadaşlar 2 gün önce yüzümü sir ağda ile aldırdım.bugün farkettim ki yüzümde bir sürü sivilce çıkmış:1no2:ama ışığın altında çok farkediliyor yani normalde çok bellirgin olmasada küçük küçük bir sürü sivilcemafoldumbenbunlar zamanla geçermi yoksa leke falan kalırmı?ne yapıcam ben:1shok:

aynı dert bende de var,vallahi bendekiler geçmiyo tatlım. böyle pütür pütür dokununca hissedilen tarzda. bazen söner gibi oluyoregl dönemleri yaklaşınca yine çıkıyolar meydanakafamçokkarıştı inşallah bi çaresini bilen birileri vardır

arkadaşlar bepantene diye bir krem ver eczanede satılıyor fiyatıda çok uygun birde imex var oda çok güzel

bepanten evde her zaman bulunur.bi denesemmi?inşallah geçer bunlar yaaa çok kötü hissediyorum kendimimafoldumben

bepanten evde her zaman bulunur.bi denesemmi?inşallah geçer bunlar yaaa çok kötü hissediyorum kendimimafoldumben

tatlmm benim de her zaman bulunuyodu ama kullanmıyodum. yengem bi cilt bakım uzmanına gidiyo iğneli epilasyon için. kadının yüzü çok güzelmiş, cildi bebek gibi dedi. ne yapıyosun die sormuş. bepanten sürerim demiş. şimdi onu konuştuk sıcağı sıcağına yazayım dedim. bende kullanmaya başlıycam bu gece. bakarsın bi taşla iki kuş vururuzzdelikafadulden
aklıma elen yada keşfettiğim yeni bi şey olursa hemen yazıcam opuyorumnanaktan

ayyyy ben bu bepantenden nefret ediyorum ya bi kere yüzüme sürdm kızardı bikaç yerde yara yaptı yüzüldü çok sinir olmuştum bnm cilt çok hassa belki ondandr sizde farklı etki edeblır bi de bana doktorvermşti ayy çok sinir oluyorum hala

uf ya keske yüzüne yaptirmayaydn fistik agdayi.hani kulak kismina ceneye ok belki ama yanaklardaki tüylerin cokmuyduki.seftali tüyü derler ya hani öylemiydi.beki coktu diye aldirdin.aman olan oldu.gecerrrrrr ilk defa yaptirdin kesin.ilk inde öyle oluyor cünki.yüzümüzün derisi cok hassas oldugu icin sivilce yapmistir.sakin elini yüzüne götürme.bolca tmeizle yüzünü.devamli yika sabunun köpügüyle masaj yap.gecicektir yani bu dediklerimden degil normalde gecmesi lazim.ilk oldugu icin bu sekil oldu ok fistik korkma birsey olmaz.nasil bacagindaki tüyleri cektigin gibi kipkirmizi oluyor ilk gün ancak 3 gün sonra düzlesiyor demi bacagin derisi.e bu seninkide yüzün be gülüm hassas oldugu icin öyle oldu.

sir ağda bazı ciltlerde sivilce yapar ben normal kutu şu klasik şekerli ağda ile yaptığımda bacaklarımda çok sivilce çıkmıştı minik minik hatta onlara pıt sivilce diyorduk hemen kaşıyınca patlıyor diye kaydirigubbakcemile3 şimdi kartuş sistem yapıyorum birşey olmuyor ağda tipi de önemli bence ve yüze ağda önermem çünkü yüzün sarkar çekmekten, ağdayı genelde sert yerlere yapın arkadaşlar bacaklar gibi misal. yüzünü iple aldırabilirsin daha rahat edersin ve görünmeyen çok ince tüyleride çekip boşuna yüzündeki tüyleri çoğaltmazsın ama ağda yapma canım yüzüne iple aldır kuaföre ya da iğneli epilasyona git yüzün sarkmasın şekerim ilerde olumunekankayizsmile

yüzüme siri çok nadir yaptırıyorum aslında...çok belirgindi özellikle favori kısımları :)) 1 hafta sivilceli dolaştım ama şimdi geçti çok şükür yaa düzeldi yüzüm.iz falanda kalmadı.aldırdıktan 2-3 gün sonra denize girmiştim.ertesi gün kurudu sivilceler sanırım tuzlu su iyi geldizemuszemus

kızlarrr sir ağda sonrası oluşan kızarıklık sicilce v.s sorunlara süper bi çözümüm var!!!
ağda sonrası ilk 4 saat su v.s hiç bişi sürmeyin yüzünüze sonra içinde en az %20 çinko oksit bulunan pişik kremleri var ben oksitin kullanıyorum yani markası bu, bu kremlerden birini eczaneden alabilirsiniz ağdadan 4 saat sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın ardından bu kremi sürün bekleyin 5 saat falan.
Ardından aynı miktarda konulan elma sirkesi ve su ile yüzünüzü pamuk yardımı ile silin.
Daha sonra yüzünüzü kullandığınız sabun yıkama jeli gibi şeylerle yıkayın ılık su ile yine.
Daha sonra tekrar pişik kremini sürün yine bekleyin bu işlemi günde 3 kere tekrarlayın akşam yatarken kesinlikle bu kremi sürüp yatın sabah kalktığınızda sonuçlar sizi şaşırtıcak :KK34:
inanın bana bu kremler bi mucize aynı zamanda cildi sıkılaştırıyor ve beyazlatıyor günlük bakım olarakta kullanabilirsiniz

kızlarrr sir ağda sonrası oluşan kızarıklık sicilce v.s sorunlara süper bi çözümüm var!!!
ağda sonrası ilk 4 saat su v.s hiç bişi sürmeyin yüzünüze sonra içinde en az %20 çinko oksit bulunan pişik kremleri var ben oksitin kullanıyorum yani markası bu, bu kremlerden birini eczaneden alabilirsiniz ağdadan 4 saat sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın ardından bu kremi sürün bekleyin 5 saat falan.
Ardından aynı miktarda konulan elma sirkesi ve su ile yüzünüzü pamuk yardımı ile silin.
Daha sonra yüzünüzü kullandığınız sabun yıkama jeli gibi şeylerle yıkayın ılık su ile yine.
Daha sonra tekrar pişik kremini sürün yine bekleyin bu işlemi günde 3 kere tekrarlayın akşam yatarken kesinlikle bu kremi sürüp yatın sabah kalktığınızda sonuçlar sizi şaşırtıcak :KK34:
inanın bana bu kremler bi mucize aynı zamanda cildi sıkılaştırıyor ve beyazlatıyor günlük bakım olarakta kullanabilirsiniz

imex kullan bence tatlım çok ıyı gelıyo

Bende de oluyo ama ertesi gün geçiyo sivilceler anlamadım gitti :26::KK1:

Yüzünüzü ip yana ağda yaptikdan sonra yüzünüzde kırmızı küçük küçük kabarcıklar sivilce vb gibi şeyler çıkıyorsa imex kullanın yüzünüze ağda yapmadan önce pudralayarak mesaj yapın ağda sonrası imex sürün tampon hareketlerle eğer yüzünüzde iz varsa expigmend krem kullanabilirmisiniz her akşam gece yatarken temiz yuzunuze uygulayin ben böyle yapıyorum ve yararli ise yarıyo sizde denemelisiniz

Eklentiler

• BestMe_20151013083447.jpg
    BestMe_20151013083447.jpg
    143,2 KB · Görüntüleme: 205
X