Gebeliğe Hazırlık Yaşayanlar var mı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

starkarya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2023
22
1
28
merhaba arkadaşlar benim adetim normalde düzenlidir ve 24 Ekim regl oldum ve 29 da bitti .
8 Kasım da leke geldi 1 günlük sadece
ve öğlen gibi açık pembe leke ve akşama doğru da 6,7 gibi çamur gibi bi akıntı sadece sonra da başka bir şey gelmedi 1 gün ve sadece bu iki şekilde , 8 kasımdan sonra bel ve kasık ağrıları bacağıma kalçama vuran ağrılar vajinada ara ara sızlamalar ara ara baş ağrıları yorgunluk ve halsizlik aşırı gaz sorunumda oldu ,
adetime 4,5 gün kala ara ara kasık batmaları ağrımaları ve ara ara bel ağrısı sık değil ara ara oluyor ikisi de ve bu süre zarfında bi kaç defa baş dönmesi ama herhangi bi yorgunluktan da olabilir bilmiyorum, regl 24 Kasım olmalıydı olmadım , adete bir gün kala test yaptım negatif ve adete 2,3 gün kala tüm ağrılarım kesildi normalde göğüslerim adetten 1 hafta 10 gün önce ağrırdı ama bu sefer ağrımadı ki son adetim 5 gün önce geldi ve neredeyse 10 gün önce göğüslerim ağrımaya başladı, ve 24 Kasım'da olması gereken adet olmadı bu gün 13. gecikme günüm yani 43. gün oldu ama uygulama 7 gün gecikme diyor tahminimce 35,36 günde de adet oluna bilir diye 36. günden son mı gecikme sayıyor öyleyse 7 gün gecikmem oluyor ama adet günüme göre 13 gün gecikmem oluyor ve bu süre zarfında bi kaç test yaptım negatif en son yaptığım test 1 hafta önceydi ve negatifti bu ara da göğüslerim bu bi haftadır az ağrıyla çoğaldı ağrısı ve kasık ağrım da bu gün varla yok arasında batmalar oluyor , durumum bu bu durumda olup pozitif olan var mı yada geç döllenme ise bu şekilde normal mi toplam 43. günden sonra pozitif gören var mı lütfen beni bilgilendirin , uzun oldu hakkınızı helal edin

Kusura bakmayın geç gördüm baya olmuş ama genede cevap vereyim ben ,hamileymişim ama düşük yaptım ben

X