yasmin kullanıp bıraktıktan sonra hamile kalanlar buraya lütfen

kızlar merhaba,
ben yasmini 1 ay önce bıraktım ve en son ocak 6 da adet oldum. Fakat buay hala adet olmadım.ilaçtan önce ve ilaç kullandıktan sonra hep 28 günde oluyordum fakat bugun 31.gün hala olmadım.Haptan kaynaklanan gecikme olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu ay korunduk. Birde dün test yaptım negatif çıktı, benim durumumda olan varmı acaba?

Acim cevap beklemekteyim. benim durumumda olupta, geçikme yaşayıpta, adet olan varmı ve nekadar zamanda yani kaçıncı günde oldunuz.Şimdiden tesekkürler.

kızlar arkadaşım yasmin ve bu tür haplar yumurtalıkları kurutuyormuş dr bile önermiyor kullanmayın kullanmayın sorun yaşarsınız:KK50:

kızlar merhaba,
ben yasmini 1 ay önce bıraktım ve en son ocak 6 da adet oldum. Fakat buay hala adet olmadım.ilaçtan önce ve ilaç kullandıktan sonra hep 28 günde oluyordum fakat bugun 31.gün hala olmadım.Haptan kaynaklanan gecikme olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu ay korunduk. Birde dün test yaptım negatif çıktı, benim durumumda olan varmı acaba?

arkadasım aynı durum bendede war ne yazıkki... bende bir ay önce hapı bıraktım hatta doktora gittim herhangibir problem olmasın diye bişey çıkmadı sadece akıntı için fitil vermişti kullandım tabi bu arada korunuyorduk yani eşim korunuyordu.6 gündür adetim geçiyor bende hala tık yok test yaptım bi ihtiml diye ama oda negatif biraz daha beklicem olmadı doktora giderim....

bende yasmini yaklaşık 21 ay kullandım yani geçen sene mart ayında bıraktım.ocak ayında hamile kaldım.Allah isteyen herkese versin inş.ekim ayında bebişim olmuyor diye doktora gittim hormon testi yaptı herşey yolunda dedi.yanlız eylül ekim ve kasım ayında eşim yanımda değildi aralıkta eşimin yanına geldim ve mutlu başlangıcım ocakta başladı.yasmin bıraktıktan sonra adet düzensizliği yaşamadım.yasmini kullanırken 28 günde adet oluyordum yasmini bıraktıktan sonra eski adet dönemime geri döndüm.yani 24 25 günde bir olmaya başladım.benim yasmin hikayamde böyle....

merhaba ben yeni evliyim yasmin kullanıyordum yaklaşık üç hafta önce bıraktım normalde kullanmaya devam etmeyi düşünüyordum ama doktorum sol overde basit görünümlü kist olduğunu söyledi ve bu bende büyük bir korku yarattı acaba anne olamayacak mıyım diye üstelik doktor ameliyat önerdi bende bebeğim olmadığı için istemedim zararı olabilir diye farklı üç doktora gittim diğer doktor beni rahatlatacak bilgiler verdi anne olmadığım için ameliyatı önermedi ve bu şekilde hamile kalabileceğimi söyledi bende korunmayı bıraktım inşallah bebeğim olur bazı belirtiler var ama henüz emin değilim...:KK69:

kızlar merhaba,

canım senle aynı durumdayız :) ben de en son ocak 4 de adet oldum ve hala tık yok, idrarda birşey çıkar mı acaba, yani hapı bıraktıktan sonra pat diye hamile kalmak da istemiyordum açıkcası, depresif bir durum içerisindeyim :KK37:

merhaba, benim kistlerim nedeniyle bebek istediğimiz halde kistleri küçültme amaçlı yasmin verdi doktor. 2 ay kullan dedi. adetimin 4.günüydü ve hemen başla dedi. sizce bu ay korur mu bizi bu hap yoksa hamile kalma durumum olur mu?

Ben bir senelik evliyim..23 yaşındayım Bende yasmini 2 ay aralıklı olarak toplam 4 ay kullandım.sonra bebek istediğim için bıraktım..Adetim düzensiz diye doktora gittim hiçbir sorunum yok yumurtalıklarımda da yok şükür ..eşimdede yok bi sorun..2_3 aydır korunmuyorum..Ama eşim yüzünden hamile kalamadığıma üzülmüyorum.evliliğimiz 2 gün iyi 2 gün kötü ilerliyor...Yıllarca süreceğine Emin olamadığım için dua bile edemiyorum bebeğim olsun diye..Oysa o kadar çok istiyorum ki babasız bile olsa benım olacak o bebeği.Ama o günahsız bebeğe de bu kötülüğü yapmak istemiyorum.Nasıl korunduğumuza gelince yumurtlama günlerime geldiğimde nedense hep kavgalı oluyoruz..sırt sırta hatta şuan olduğu gibi ayrı odalarda yatıyoruz...

Ben bir senelik evliyim..23 yaşındayım Bende yasmini 2 ay aralıklı olarak toplam 4 ay kullandım.sonra bebek istediğim için bıraktım..Adetim düzensiz diye doktora gittim hiçbir sorunum yok yumurtalıklarımda da yok şükür ..eşimdede yok bi sorun..2_3 aydır korunmuyorum..Ama eşim yüzünden hamile kalamadığıma üzülmüyorum.evliliğimiz 2 gün iyi 2 gün kötü ilerliyor...Yıllarca süreceğine Emin olamadığım için dua bile edemiyorum bebeğim olsun diye..Oysa o kadar çok istiyorum ki babasız bile olsa benım olacak o bebeği.Ama o günahsız bebeğe de bu kötülüğü yapmak istemiyorum.Nasıl korunduğumuza gelince yumurtlama günlerime geldiğimde nedense hep kavgalı oluyoruz..sırt sırta hatta şuan olduğu gibi ayrı odalarda yatıyoruz...

rabbm yardmcn olsun her şeyde (şer')de vardr bı hayr.konuyu yazalı yıl olms ama konuları okurken rastlaynca yazmak istedm

Ben 9ay kullandım bıraktım. 3 ay prezervatifle korunduk onuda bırakınca bir hafta sonra hamile kaldım. (Bir ay sonra testle öğrendim )

Hamile kalamamayı ilaca bağlamayın kişiye göre değişir. Dr bana sende kist var hamilelik için tedavi görebilirsin demişti meğersem hamileymişim onu dediğinde. Kısmet işte. Allah isteyenlere de versin. Ve sağlıklı olsun bebeklerimiz inşallah.

ben nisan 2014 de yasmini bıraktım mayıs da hamile kaldım mayısın sonunda kürtaj olmak zorunda kaldım doktor 4 ay yasak bebek dedi temmuzda bıraktım şimdi ilacı muhtemelen yine hamileyim daha kesinleşmedi ama belirtileri aynı herkes de farklı b i etki bırakıyor

slm arkadaşlar bende 9aydır yasmin kullanıyodum hapı yeni bıraktım..hap bittikten 2gün sonra adet olunurya biz hapı bıraktığımın ertesi akşamı ilişki yasadık adetim bigün gecikti simdi adet oldum ama yşinede hamile kaldımmı diye ümitleniyorum cokzor bir ihtimal degilmi:))))
Kaidınızmı peki

X