Yatak Odası Seçimi

byzemr

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2023
120
137
25
Merhabalar, nişanlımla ev alışverişi yapmaya yavaştan başladık ama yatak konusunda hiç bir fikrimiz oluşmadı. Hangi marka yatak alınmasını önerirsiniz? Rahatlık ve iyi bir uyku açısından yatak marka ve modellerinden memnun kaldığınız var mı yardımcı olabilir misiniz?

Valla yatak çok kişisel bi şey. Biz ordan oraya gezmeyi sevmediğimiz için mobilyaları weltew'den alırken yatağı da oradan aldık. Benim her yerim ağrıyor, eşimin de öyleydi alıştık bi nebze. Arkadaşım geldi eşiyle, bebekli de oldukları için yatağı onlara verdik. Sabah bebek gibi uyandık bu yatak nereden, biz yataş'tan aldık böyle iyi değil dediler. Şansınız varsa gidin üstünde hoplayın zıplayın öyle karar verin o yüzden

Valla yatak çok kişisel bi şey. Biz ordan oraya gezmeyi sevmediğimiz için mobilyaları weltew'den alırken yatağı da oradan aldık. Benim her yerim ağrıyor, eşimin de öyleydi alıştık bi nebze. Arkadaşım geldi eşiyle, bebekli de oldukları için yatağı onlara verdik. Sabah bebek gibi uyandık bu yatak nereden, biz yataş'tan aldık böyle iyi değil dediler. Şansınız varsa gidin üstünde hoplayın zıplayın öyle karar verin o yüzden
Kesinlikle katılıyorum dediğinize. Bizde ilk etapta marka model isimlerini değerlendirip sonrasında gidip deneyerek seçmeyi planlıyoruz. Ama çok marka var çok yorum var kafa karışıklığımız da eklenince insan ne yapacağını bilemiyor :)

Merhabalar, nişanlımla ev alışverişi yapmaya yavaştan başladık ama yatak konusunda hiç bir fikrimiz oluşmadı. Hangi marka yatak alınmasını önerirsiniz? Rahatlık ve iyi bir uyku açısından yatak marka ve modellerinden memnun kaldığınız var mı yardımcı olabilir misiniz?
Tamamen şans işi.

Kesinlikle katılıyorum dediğinize. Bizde ilk etapta marka model isimlerini değerlendirip sonrasında gidip deneyerek seçmeyi planlıyoruz. Ama çok marka var çok yorum var kafa karışıklığımız da eklenince insan ne yapacağını bilemiyor :)
Mobilya yatak nasıl denenir ki, üstünde azıcık yatsan, hoplasan, zıplasan anlaşılır mı? En az bir gün uyumak lazım. @byzmr nasıl bir yatağa karar verdiniz ve nasıl denediniz?

Mobilya yatak nasıl denenir ki, üstünde azıcık yatsan, hoplasan, zıplasan anlaşılır mı? En az bir gün uyumak lazım. @byzmr nasıl bir yatağa karar verdiniz ve nasıl denediniz?
Biz ilk olarak Yatsan, İdaş, Bambi, Yataş, ve İşbir gibi herkes tarafından bilinen yatak markalarına baktık.
İlk olarak hangi sertlikte yatak tercihiniz olduğu soruluyor. (Yumuşak-Sert-Orta Sert şeklinde üç farklı çeşit varmış) Tercih ettiğiniz sertliğe göre ellerinde olan yatak modellerini gösteriyorlar. Denemek için yatak üzerine bir örtü seriliyor ve yatağa uzanarak deneme şansınız oluyor. Burada tek can sıkıcı nokta satış temsilcisinin başınızdan ayrılmaması :) Tabi ki oda işini yapıyor ama ben şahsen yatarken birinin başımda durup bana bakmasından biraz rahatsızlık duymuştum. Ayrıca kısa sürede birden fazla yatağa uzanıp denediğiniz için hangisi iyi çok bir fark anlaşılmıyor maalesef. Henüz bir seçim yapmadık ama sanırım İdaş' ın Natural Comfort modelini tercih edeceğiz.

Denemek için yatak üzerine bir örtü seriliyor. Burada tek can sıkıcı nokta satış temsilcisinin başınızdan ayrılmaması :) Tabi ki oda işini yapıyor ama ben şahsen yatarken birinin başımda durup bana bakmasından biraz rahatsızlık duymuştum.
[/QUOTE]

Evet yaa, erkek elemanın yatağı denerken uzanırken izlemesi kötü. Bayan satış elemanının olduğu yatakcılara bakarız biz de. Size katılıyorum aynı anda birkaç yatak deneyince aklı karışır insanın. Sağ olun.

X