Yatiya gelen misafir konumun uzerine - Yasadigim anlik sok

Biz her yazı yazlıkta birlikte yatarak geçirdik kuzenlerimle. Farklı şehirlerde yaşıyoruz yazlıkta buluşurduk. Çatı katı bizim koğuşumuzdu, oda diyemiyorum 6 kızın yaşadığı yere ancak koğuş denir 😂 sabahlara kadar sohbet ede ede takılırdık orda. Hala bir araya gelince erkekleri bi eve gönderip kızlar bi evde kalıp eskileri anıyoruz. Genelde de salona yataklar falan atıp bir arada uyuyoruz. Ama işte böyle ilişkisi olmayanın da çok anlayacağı ya da hoşnut olacağı bir şey değil.
Daha geçen haftalarda bir arkadaşım geldi 2 aydır görüşmüyorduk yatağa yattik gece 01.00'de 3'e kadar sohbet ettik güle oynaya sarmaş dolaş uyuduk yine gelse yine öyle uyuruz ben herkesi bunu normal karşılar diye düşünüyordum meğer biz tuhaf olan kısımmisiz 😅

Bende çok severim kuzenlerimle birlikte uyuduk buyuduk çocuklukdan beri şimdide goruşsek ayni şekilde eglenerek vakit geciririz ama bu kizin israri bir duşundurmuyo diyil konu sahibi yakinda degiliz diyor hani🤔
Yakın olmadığım kuzenimi düşününce evet gerçekten düşündürücü 😅 ne alaka ki salonda 2 farklk koltukta da uyunabilir

Üniversitedeyken yurtta sevdiğim 2 arkadaşım vardı ara ara birbirimizin yatağına geçer Ahmet Kaya dinlerken gözlerimiz kapanır dalar giderdik. Bir yandan sohbet bir yandan Ahmet Kaya paha biçilemez bir keyifti..

Demek ki kuzen sizi çok seviyor birlikte vakit geçirmek istiyor. Hemen de kötü düşünmeyin bence😂

Samimi değilseniz birlikte yatmazsınız olur biter de neden böyle bir şey teklif etmiş o da saçma. İstemediğinizi ısrarla belirtin. Alınacak bir durum yok ortada abartmasın kuzeniniz de yani.

ya bence boşuna sinirlenmişsin
ben olsam öyle bi dalga geçerdim ki bu durumla ahaha bin sene uğraşır konuşur dururdum
dilimden kurtulamazdı kusturana kadar takılırdım ahaha

Burda daha neler okuyacagim acaba. Sasirmam artik diyorum artik ama yine sasiriyorum. Illa yatalim diye israr etmek cok acayip. Benim yegenlerim gelir bana 9 ile 4 yasinda. Film aksami yapariz sonra onlar bile hazirladigim yataklara yatarlar. Bu havalarda bile gece terliyorum bazen asla bir baskasiyla yattigimi dusunemem. Kazik kadar kadinin bu israri cok sacma. Ki yakin bile degilmissiniz bu ne bicim istek.

Kizlar beni cok gerdiniz ya hahahahah
Simdi de telefonu kapatali 1 saat oldu bunu yazmis;
Amacım ısrar etmek ya da rahatsız etmek deildi öyle olduysa yazmak istedim. Nisanlin tatilde deyince aklıma öyle yatmıştı en başta, dedim beraber yatarız. Salonda yatmaktansa daha rahat olur diye düşündüm bnm için de.Ama bilmiyodum yatağın büyük olmadığını, rahatsız olabilceğini. Sorun yok ama teşekkür ederim yine de.

Yakin olmadigim boyle bir kuzenim olsaydi kesinlikle iptal ederdim. Gelemezdi. Iptal etme sansiniz yoksa eve guvendigin birini de cagir bence.

Kızlar çok yakın olmadığım bir kuzenim yatıya gelecek demiştim hatta başlık açmıştım misafir sevmediğim ile ilgili.
Kuzenim geldiğinde nişanlım evde olmayacak.
Sabah bana mesaj attı birlikte yatsak olur mu benden tiksinmezsin herhalde dedi (benim bazı konularda takıntılarım var başkasının banyosunu kullanma vs gibi)
Ben de hayır tiksinmem de neden birlikte yatalım ki yatağımız zaten çok büyük değil sen salonda rahat rahat yatarsın dedim.
Şimdi beni aradı ben pijama gecesi yaparız diye düşünmüştüm bi gece bari birlikte yatalım dedi ve inanılmaz ısrar etti başka bişey mi var niye benle yatmıyosun dürüst ol falan diye.
“Ben zaten nişanlımla bile yatmayı pek sevmiyorum, rahat edemiyorum, hem yerimiz de varken neden birlikte yatalım yerimiz olmasa neyse” diyorum hala ısrar ediyo bana. En son “en azından 1 gün” diyince tepem attı ve şakayla karışık gülerek sal beni artık lütfen dedim bozuldu baya telefonu kapattı.
Deliricem şimdi neydi bu konuşma 😰
Zaman kötü kolla gtü.Kuzenin hafiften bi gözü dönmüş💀

X