Yatiya gelen misafir konumun uzerine - Yasadigim anlik sok

Çok yakın değilse saçma ki yakın olsa bile kazık kadar insanların birlikte yatması komik yani ve rahatsız edici

bende sevmem rahatsız olurdum açıkçası yani mecbur değilsem yatak yoksa ancak öyle yoksa küserse küssün kimseyle koyun koyuna yatamam daralırım ayol hayırrrr demeyi öğrenin küserse küssün yahu

ya bence boşuna sinirlenmişsin
ben olsam öyle bi dalga geçerdim ki bu durumla ahaha bin sene uğraşır konuşur dururdum
dilimden kurtulamazdı kusturana kadar takılırdım ahaha

Nasil dalga gecerdiniz?
Kiz biraz yuzsuz bence ben hayir dedikce belki fikrin degisir diyor
Sal beni diyorum rahat edemem diyorum e nisanlinla nasil yatiyorsun o zaman diyo
Abi nisanlim cunku ruh hastasi misin kendini bir tutuyosun adamla 😰 Gun icinde bu olayi hatirlayip hatirlayip delirdim ya

Yok daha neler. Deli mıdır nedir. Bence siz başka isim çıktı şuraya gitmem lazım deyip evinize de almayın. Ben hiç sevmem öyle, sarılıp yatmayı bırak aynı odada bile bir başkasıyla kalmayi sevmiyorum. Ayrıca bu ısrar nedir yani. Almayın bu kızı evinize.

Babaannemde gece korkuyor, böyle bir takıntısı var maalesef. Ve ışık açık kalacak, köyde aynı odada kalmıştık mecburi şekilde. Çok zor 4 gün geçirdim

Yok daha neler. Deli mıdır nedir. Bence siz başka isim çıktı şuraya gitmem lazım deyip evinize de almayın. Ben hiç sevmem öyle, sarılıp yatmayı bırak aynı odada bile bir başkasıyla kalmayi sevmiyorum. Ayrıca bu ısrar nedir yani. Almayın bu kızı evinize.

Ya inanin zor durumda kaldigi icin aliyorum su an
Yoksa hayatta almazdim

Babaannemde gece korkuyor, böyle bir takıntısı var maalesef. Ve ışık açık kalacak, köyde aynı odada kalmıştık mecburi şekilde. Çok zor 4 gün geçirdim

Bunun korkuyla alakasi yok
Tek basina kaliyordu bundan once
Simdi eviyle ilgili bi problem cikti 3 gunlugune gecici olarak geliyor bana

Çocuklardan önce tek uyumayı severdim. Evlenince adamı bile garipsedim. İşin tuhafı o da böyleydi. Bir de deli yatardım tekme tokat Allah ne verdiyse. Uyurgezerlik de vardı. Benim gibi biriyle denk gelip, bir gece korku filmi izleyip uyusa sabaha çıkamaz o kuzen 😂😂

Üniversitedeyken yurtta sevdiğim 2 arkadaşım vardı ara ara birbirimizin yatağına geçer Ahmet Kaya dinlerken gözlerimiz kapanır dalar giderdik. Bir yandan sohbet bir yandan Ahmet Kaya paha biçilemez bir keyifti..

Demek ki kuzen sizi çok seviyor birlikte vakit geçirmek istiyor. Hemen de kötü düşünmeyin bence😂
A.kaya ile uyunur mu yaa,ağlaya ağlaya uyurdunuz herhalde 🥹

Kızlar çok yakın olmadığım bir kuzenim yatıya gelecek demiştim hatta başlık açmıştım misafir sevmediğim ile ilgili.
Kuzenim geldiğinde nişanlım evde olmayacak.
Sabah bana mesaj attı birlikte yatsak olur mu benden tiksinmezsin herhalde dedi (benim bazı konularda takıntılarım var başkasının banyosunu kullanma vs gibi)
Ben de hayır tiksinmem de neden birlikte yatalım ki yatağımız zaten çok büyük değil sen salonda rahat rahat yatarsın dedim.
Şimdi beni aradı ben pijama gecesi yaparız diye düşünmüştüm bi gece bari birlikte yatalım dedi ve inanılmaz ısrar etti başka bişey mi var niye benle yatmıyosun dürüst ol falan diye.
“Ben zaten nişanlımla bile yatmayı pek sevmiyorum, rahat edemiyorum, hem yerimiz de varken neden birlikte yatalım yerimiz olmasa neyse” diyorum hala ısrar ediyo bana. En son “en azından 1 gün” diyince tepem attı ve şakayla karışık gülerek sal beni artık lütfen dedim bozuldu baya telefonu kapattı.
Deliricem şimdi neydi bu konuşma 😰
Ne saçma sapan bir istek bu gitsin ayrı yatsın.

X