Yaza Merhaba Çekilişi Hediyeler Topiği

pişmaniye koymak benim neden aklıma gelmedi hiiç :KK53::KK53:

ben de pişmaniye ilinin bir vatandaşıyım halbukisi :KK8:

ben koydumki )))hemde çikolata kaplıı :KK33::KK33::KK33:
bu arada herkes cok zevli yaaaa harikasınız umarım benim hediyelerimde beğenilirrr (yazarkende neler aldım diye gözümün önüne getiriyorum :KK31: )

kesene bereket canım benim çok çok beğendim, kurabiye kırılmamış bacım hafif çatlamış ben foto çekerken düzeltiyim derken elimde kırıldı yani sapasağlam geldi paketim merak etme çikolatayı da biz yedik de hediyelere bakarken sadece kabını çektim :KK17: kitabı da okuyacağım sohbet havasında bı kıtaba benzıyor severım :KK34:

eveeet zevklidir katilcim :KK54: evlilerin paketleri ulaştıkça sen eleyeceksin lavincim:KK1:

beğendiğin için çok mutlu canım güzel güllerde kullan inşallahh :KK69::KK69::KK16:

bu arada kurabiyeler saklaman içindi ama neyse afiyet olsun:KK30::KK30::KK52::KK52:

Benim katilciğim Lavinmiş.Çok mutlu oldum.Hediyelerinin herbirine ayrı ayrı bayıldım.Çok zevkliymiş kendisi :KK16: Cebine bereket.Gerçektende sürpriz oldu.Kendisini arayıp teşekkür ettim ama birkez daha buradan da teşekkür ediyorum canım. Gelelim hediyelerimee :KK16:

Kutuyu ilk açtığımdaki manzara çok tatlıydı ellerine sağlık hepsiyle birbir uğraşmıs canım katilim

lavin çok zevkli şeyler almış bayıldım :KK16::KK16: güzel günlerde kullan canım :KK54::KK54:

Kizlar bunlar neyin hediyeleri 😊 bende istiyorum
Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

canım mayıs başında topik açtık "Yaza Merhaba Çekilişi" diye isteyen arkadaşlar katıldı..hani eskiden okullarda yılbaşında çekiliş yapardık ya onun gibi..
herkes kendini tanıttı başka bir topikte sevdiği sevmediği şeyleri falan yazdı...sonra çekilişte herkese bir isim çıktı sonra kimse kendine kimin çıktığını söylemedi hediyelerini aldı ve zamanı gelince yolladı... bu sırada da muhabbet topiğimizde ipuçları vererek herkes kendine hediye alıcak kişiyi bulmaya çalıştı...
bir sonraki çekilişimize katılırsın istersen....incelemek istersen de topiklerimiz şunlar;

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=714174

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=714533

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=721111

kızlar benim hediyelerim de bunlarrrr:KK16: cesmi_naza tekrar teşekkür ediyorummm...tek tek fotolarını çekemedim çünkü eşim evi bastı aniden :KK1: :KK1::KK1: çekilişten haberi yoktu :KK31:
Nurdancığıma yazdığı anlamlı mektup ve notlar için çok teşekkür ediyorum :KK16:
hep bilmiş gibi ihityacım olan şeyleri seçmiş..
havlularıma, not defterlerime, kalemlerime, notluk tutacağıma, kupalarıma, miss gibi limon kokulu sabunuma bayıldımmm:KK16:
not tutacağım not defterlerim kalemlerim kupalarım ve işyerindeki masamda yerlerini aldılar bileee:KK16:
hediyelerin üstüne yapıştırdığı nazar boncukları ayrıca hoşuma gitti:nazar::nazar: çok severim öyle nazar boncuklu süsleri gözlerim parladı görünce:KK16:
bebeklerimde ilk hediyelerini aldılarrr:emir_bebek::emir_bebek: biz bile bişeyler almamıştık daha çok mutlu oldular teyzesi bizi de düşünenler varmış diye :KK9: çeyizlerini mis kokan limon sabunuyla birlikte sakladım hemen giyecekleri günleri beklediklerine eminimmm:KK16:
hatta dün çok şükür ilk kez hareketlerini hissettim hediyelerinin de bunda payı büyüktü :KK16::KK16:
ve son olarakkkk kutuyu açtığımda gördüğüm limonlar karşısında rahat 5 dakika kahkaha attım ve dayanamayıp Nurdan'ı aradım :KK53:
topikte yazmıştım bana katilim çikileta yollamasın tiksindim limon yollasın diyee :KK1::KK1: beni dikkate aldığı için limonlarım ve limonlu şekerlerim için teşekkür ediyorummm:KK16::KK16:

$1.jpg $2.jpg

Son düzenleme:
kızlar benim hediyelerim de bunlarrrr:KK16: cesmi_naza tekrar teşekkür ediyorummm...tek tek fotolarını çekemedim çünkü eşim evi bastı aniden :KK1: :KK1::KK1: çekilişten haberi yoktu :KK31:
havlularıma, not defterlerime, kalemlerime, notluk tutacağıma, kupalarıma, miss gibi limon kokulu sabunuma bayıldımmm:KK16:
not tutacağım not defterlerim kalemlerim kupalarım ve işyerindeki masamda yerlerini aldılar bileee:KK16:
hediyelerin üstüne yapıştırdığı nazar boncukları ayrıca hoşuma gitti:nazar::nazar: çok severim öyle nazar boncuklu süsleri gözlerim parladı görünce:KK16:
bebeklerimde ilk hediyelerini aldılarrr:emir_bebek::emir_bebek: biz bile bişeyler almamıştık daha çok mutlu oldular teyzesi bizi de düşünenler varmış diye :KK9: çeyizlerini mis kokan limon sabunuyla birlikte sakladım hemen giyecekleri günleri beklediklerine eminimmm:KK16:
hatta dün çok şükür ilk kez hareketlerini hissettim hediyelerinin de bunda payı büyüktü :KK14::KK16:
ve son olarakkkk kutuyu açtığımda gördüğüm limonlar karşısında rahat 5 dakika kahkaha attım ve dayanamayıp Nurdan'ı aradım :KK53:
topikte yazmıştım bana katilim çikileta yollamasın tiksindim limon yollasın diyee :KK1::KK1: beni dikkate aldığı için limonlarım ve limonlu şekerlerim için teşekkür ediyorummm:KK16::KK16:

Eki Görüntüle 1125994 Eki Görüntüle 1125995
limon mu :KK53: bol bol yersin artık :KK52::KK52:

çok güzel güzel günlerde kullan canım :KK16::KK16:

limon mu :KK53: bol bol yersin artık :KK52::KK52:

çok güzel güzel günlerde kullan canım :KK16::KK16:

hehehe sağol canım normalde çikolatayı çok severdim ama hamilelik hormonlarından sürekli limonlu şeyler istiyo canım herşeye limon sıkıyorum :KK1: çok makbule geçti :KK16:

hatta dün çok şükür ilk kez hareketlerini hissettim hediyelerinin de bunda payı büyüktü :KK16::KK16:

Cesmi-naz'ın kesesine bereket, sen de bebişlerinle sağlıkla kullan cicilerini.
dün onları hissederek iki defa hediye almış oldunnnn.:KK16:

Ayrıca sen de benim gibi eşine çekilişi söylemeyenlerdensin sanırım:KK9:

aynen canım söylemedim..ya bişey demez aslında ama ne bilim bende kalsın istedim..bir dahakine söylerim ama :KK16:

Güle güle kullan zeyyy.nurdanında cebine bereket çok güzel ciciler almışş:KK16:

sağol canımm sende güle güle kullan hediyeciklerinii:KK16:

aynen canım söylemedim..ya bişey demez aslında ama ne bilim bende kalsın istedim..bir dahakine söylerim ama :KK16:

sağol canımm sende güle güle kullan hediyeciklerinii:KK16:

Aslında eşim mesela blogumu, blog çekilişlerimi falan bilir ama nedense hiç kk üyeliğimi söylemedim. Sakladığımdan değil, zaten buraya onun hoşuna gitmeyecek bir şeyler yazmıyorum ama bana kalsın istedim.

beğendiğin için çok mutlu canım güzel güllerde kullan inşallahh :KK69::KK69::KK16:

bu arada kurabiyeler saklaman içindi ama neyse afiyet olsun:KK30::KK30::KK52::KK52:

hadi bilemedik biz onu:KK56::KK56: ama lezzetliydi neyse ki iki tanesi hala sağlam:KK9::KK9:

lavin ve cesmii çok zevklisiniz ya hediyeler süper olmuş:KK76: zeynep'in bebeklerin ilk cicileri gelmiş:21: limonlara çok güldüm :KK49:
kargo gelince eşleriniz anlamıyo mu ya ben hiç tutamam içimde deyiveririm :26:
bu arada lavin senin bloğun mu vaaar zevklerimiz çok benziyor seninle takip ekmek isterim düğün şarkımız bile aynıymış :KK16:

Aslında eşim mesela blogumu, blog çekilişlerimi falan bilir ama nedense hiç kk üyeliğimi söylemedim. Sakladığımdan değil, zaten buraya onun hoşuna gitmeyecek bir şeyler yazmıyorum ama bana kalsın istedim.

aynen benimde üyeliğimi biliyo bazen yazdıklarıma telefonuma eğilip bakıyo falan :KK1:

hadi bilemedik biz onu:KK56::KK56: ama lezzetliydi neyse ki iki tanesi hala sağlam:KK9::KK9:

lavin ve cesmii çok zevklisiniz ya hediyeler süper olmuş:KK76: zeynep'in bebeklerin ilk cicileri gelmiş:21: limonlara çok güldüm :KK49:
kargo gelince eşleriniz anlamıyo mu ya ben hiç tutamam içimde deyiveririm :26:
bu arada lavin senin bloğun mu vaaar zevklerimiz çok benziyor seninle takip ekmek isterim düğün şarkımız bile aynıymış :KK16:

kargoyu işyerime istedim canım zaten evde olmuyorum şube evime de uzak işyerime de :KK1:
limonlara bende çok güldüm ama çok sevindim dün eve giderken almayı unutmuştum :KK9:

benim eşim bilir burayıda çekilişleride pembe siteyemi giriyorsun der hatta:KK9::KK9: ilk yılbaşı çekilişinde kıskanmıştı baya sonra alıştı:KK16:

güle güle kullaaaaan , özellikşle de limonlarınıııı :KK9::KK9::KK9:

X