Yazz Dkh yardıımm :(

Busras1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2024
8
3
25
Merhaba, Adet değilken dkh kullanmaya başladım. Doktorum kızdı regl olmazsan ikinci kutuya başlama dedi. Memede hassasiyet dışında bir yan etki olmadı. Beyaz hapların sonuncusunda regl oldum. Bu ay ikinci kutuyu kullanıyorum adet sonrası bitmeyen bir lekelenme var. Bu leke kahverengi olarak geliyor. Sağ kasığımda ise son 5 gündür minik bir ağrı oluyor. Bugün 15. Gün ve pembe kırmızı bir lekelenme ile durdu. 5 pembe 4 beyaz hapım henüz bulunuyor. Bugün hemen test yaptım negatif çıktı. Bu durum normal mi?

Erkek arkadaşım içime boşalmadı ama prezervatif olmadan birlikte olduğumuz oldu. Hap koruyor mudur? Bu konuda lütfen beni aydınlatır mısınız? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Yumurtlama zamanın muhtemelen. Adet sonrası o zamanlara geliyor. Hap kullanırken bende de olurdu doktor yumurtlama kanaması, problem değil demişti. Hatta birinde geçmemişti de ilaç vermişti ilaçla kanamayı kesmiştik… ben hapı 5 sene kullandım. Korunmasız ilişki de olsa gebelik yaşamadım. Ne zaman artık çocuk istiyoruz dedik hapı komple bıraktım. O ay gebe kaldım. Düzenli aldıysan hapı hiç zannetmiyorum olacağını

Yumurtlama zamanın muhtemelen. Adet sonrası o zamanlara geliyor. Hap kullanırken bende de olurdu doktor yumurtlama kanaması, problem değil demişti. Hatta birinde geçmemişti de ilaç vermişti ilaçla kanamayı kesmiştik… ben hapı 5 sene kullandım. Korunmasız ilişki de olsa gebelik yaşamadım. Ne zaman artık çocuk istiyoruz dedik hapı komple bıraktım. O ay gebe kaldım. Düzenli aldıysan hapı hiç zannetmiyorum olacağını
Çok teşekkür ederim. Ne kadar güzel açıklamışsınız. Allah razı olsun içimi çok rahatlattınız. Yolunuz hep ışık olsun ♥️ eğer size destek olabileceğim bir konu olursa lütfen bana da sorun. Artık sanal bir ortamda da olsak beni bir arkadaşınız olarak görebilirsiniz. 🤗
En fazla 15 dakika gecikiyor her gün düzenli kullanıyorum ❣️

Çok teşekkür ederim. Ne kadar güzel açıklamışsınız. Allah razı olsun içimi çok rahatlattınız. Yolunuz hep ışık olsun ♥️ eğer size destek olabileceğim bir konu olursa lütfen bana da sorun. Artık sanal bir ortamda da olsak beni bir arkadaşınız olarak görebilirsiniz. 🤗
En fazla 15 dakika gecikiyor her gün düzenli kullanıyorum ❣️
Ne demek canım senden de Allah razı olsun 🌺 ben de soracağın olursa bildiğim bir şeyse yardımcı olmaya çalışırım ☺️ hiçbir şey olmaz 15 dakikadan canım

X