Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Erkeği İle İlgilenenlere

kocam yengeç ve ben kovayım, varın siz düşünün ortaya çıkanı

zıt kutuplar birbirini ceker challengercim. bende ömrüm boyu kaçtım yengeclerden o aglak zırlak duygusallıkları benim gibi bi koc kızı icin cok sıkıcı bunaltıcı ve anlasılmaz idi.
ama işte yine yengec geldi girdi hayatıma ve aynı hızla da cıktı gitti. gerci hala kendisini unutturmamak için ugrasıyor ama bu sartlarda benim onu silmekten baska seceneğim yok. korkak ve sıkıcılar nefret ediyorum bunların bu huylarından..

Koc ve yengec cok zordur bilirim, ben de kocum ve karsimda butun dengesizlikleriyle bir yengec var. Burdaki yazilari okuyunca burclara inandim resmen.

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Koc ve yengec cok zordur bilirim, ben de kocum ve karsimda butun dengesizlikleriyle bir yengec var. Burdaki yazilari okuyunca burclara inandim resmen.

Eşiniz yengeç sanırım. nisbeten şanslısınız en azından evlisiniz. sorunlar olunca susup kaçamaz evde yakalarsınız.
sevgili olunca insanın ömründen ömür alıyorlar ama. çok seviyorlar da çokta çektiriyorlar. :KK9:

Eşiniz yengeç sanırım. nisbeten şanslısınız en azından evlisiniz. sorunlar olunca susup kaçamaz evde yakalarsınız.
sevgili olunca insanın ömründen ömür alıyorlar ama. çok seviyorlar da çokta çektiriyorlar. :KK9:

Evet bir yengecle evliyim.
Yani degisen birsey olmuyor aslinda, susup konusmak istemiyor bu seferde. Omrumden omur yedi:KK43:

Kutla bitanem.. icinden geciyorsa yap.. neticede hala gorusuyorsunuz,cok samimi yada cok soguk birseyde yazmazsan sorun olmaz bence..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dilekçim aradım onu doğum gününde açmadı sonra bizimki hiç adeti olmayan birşey yaptı mesaj atmış yoldayım arıycam seni diye sonra bir de aramış üstelik. ben de öyle olunca tekrar aradım kutladım ondan sonra bir kaç gün konuşmadık. ben tatilteydim tatil dönüşü ofiste bir kaç işimiz oldu benden birşeyler istedi iş dışında. alış veriş sırasında akşam napıyorsun diye sordu :) zafer! havuza davet etti beni bakarız dedim :) neyse gittik yine yakın davrandı geri dönmeye çalışır bir sevgili gibi. etrafta başka arkadaşlarımız vardı gece beni eve bırakırken diğer arkadaşa yarın sana havuza gelebilirim pazar da denize gidelim dedim. bizimki de ona ya ben de sana planım var demiştim ama belli olmaz size takılabilirim dedi (bana 1 puan daha:) ertesi gün işi çıktı gelemedi sonra mesaj attı pazar planı hala geçerliyse ben de gelicem diye :) bana 1 puan daha.. bu kadar üsatüme düşmesinden tam da artık adam oldu diye düşünmeye başlamıştım( ilişkimizin sadece ilk günlerinde yaptığı davranışlara döndü sık sık arama ben arayınca ofisten açamazsa hemen geri dönme benim bir problemim olduğunda çözüm yolları arama eve bırakırken ben apartmana girene kadar bekleme gibi nazik şeyler..ama sonra birşey oldu malesef :/ dün deniz planına bir arkadaş daha dahildi ben organize etmeye çalışırken diğerine cevap vermekten benimkinin mesajlarına yarım saat boyunca geri dönmedim çok sinirlendi ve beni almadan gitti.. ben yapmayacağını düşünüp aradım bekliyorum nerdesin diyince ben çoktan çıktım dedi ben tabi şok ve çok kızdım malesef ağır bir mesaj attım o da karşılık olarak çok kötü şeyler yazdı ve whatsupptan engelledi. başta çok kızgındım kendimi haklı görüyordum ama akşama doğru sinirim geçti ve ona hak verdim bir özür mesajı attım.. cevap vermedi ve hala whatsupptan da engelliyim.bana bu kadar kızmış olduğu için bana fazlasıyla değer verdiğini düşünüyorum bilmem belki yanılıyorumdur. belki de herşey istediğim gibi oluyorken berbat ettim şimdi 1 puan ona :/ artık bir harekette bulunmayacağım ve bir kaç günün geçmesini bekleyeceğim umarım herşey yoluna girer.. gerçi bu olay öncesinde bakışları hala eskisi gibiydi ışıl ışıl bakıyordu bana ama bir tek buna güvenip onun hala beni sevdiğini düşünüp te kendimi yine bu yola sokmakta kararsızım sonuçta artık evlenmek niyetiyle gelirse onu kabul edebilirim ve o da bunu biliyor..

Dilekçim umarım senin için herşey yolundadır. ve Şerocum senin için de öyle..

15 gün sonra yeniden bir araya geldik.
gördüm ki unuttum sanmalarım yalanmış. ne o benden vazgeçebilmiş ne ben ondan.
ama artık sevgili olarak devam edemem, bunu yediremiyorum kendime. ... Tabi o bunu bilmiyor, henüz paylaşmadım ..
arkadaş olarak bile olsa hayatımda olsun yeter, zira gidince kocaman bi boşluk oluşturuyor ardında..
ben böyle bişi yaşamadım, aklım dengem herşeyim şaştı..

çok normal şerocuğum ben aynısını 3 ay sonra yaşamaya başladım bu adamlardan tamamen kopulmuyor tam bir ne seninle ne sensiz ilişkisi..
benim ki özellikle kötü davrandığını ağzından kaçırdı zaten sık sık ben sana canım cicim yapsam benden anında sıkırsın diyip duruyordu.. neyse artık belki de diyprum bu taktiklerle beni iyice kendine aşık edip öyle evlenmek isteyebilir yoksa diyorum tam 1 yıl oldu neden bu kadar uğraşşın bu kadar taktik savaşına girsin. adam sanırsın ilişki yaşamıyor satranç oynuyor..

kızlar ben artık bu yengeçleri allaha havale ettim....

cidden düşünmek bile istemiyorum bugün mesaj gelince ancak foruma girdim baktım....

adam tam bir egoist...bugün terapistim neşe abla bile artık isyan etti :)

sen, adama uzun uzun çok güzel bir şekilde hatasını kırdığını yaptıklarını ifade etmişsin, ama adam 1,5 aydır ne bir özür ne bir tepkiiii.... 1,5 ay önceki son mesajında ben seni hiç üzmedim derken bile sevgisini egoistçe ifade etmiş..

haksız olduğunu çok iyi biliyor ama sen bir adım atsan hemen hiç bir şey olmamış gibi davranmaya devam edecek ve özür dilemek zorunda kalmayacak..

egosuyla baş başa bıraktım.. nokta...

gelsin sıradaki :)

Benimki benimle evlenmek istediğini dolaylı olarak söyledi.
Ama ailem istemez bize huzur vermezler dedi, evlenip boşandığımdan dolayı.
Bende sen adam olsan yumruğunu masaya vurur ben bu kızı istiyorum derdin, sorun sende, aileni bahane etme dedim. git o zaman sevmediğin ama ailenin onayladığı biriyle evlen.
Ben evlenmeyeceğim.
Oda olur mu sende evlen dedi, hatta karşıma çıkanlara şans vermemi istiyor. Onlarla da görüştüm ama içime sinen biri olmadı, o varken olmuyor, onsuz da çok zor.
Beni seviyor evlenmek istiyor ama ailesi istemiyor diye vazgeçiyor.
Sen bilirsin dedim, mutlu olacaksan o şekilde öyle yap, başkası ile evlen.
Cevabı : Ben senin yanında seninle mutluyum.
O zaman dedim, iki ay içerisinde bu işi bitirelim, sen yoluna ben yoluma. Görüşmeyelim.
Buna da bozulduğu yüzünden anlaşılıyor.
Valla üzemem kendimi, boşandım diye bana defolu muamelesi yapmasına ne ona ne de onun ne ailesine izin vermem!
Paşa gönlü bilirr..

Yengeç erkeği mi aman aman eski erkek arkadaşım 7 yıldır canımdan bezdirdi beni halen peşimde aman aman tövbe benden uzak olsun:mad:

Arkadaslar lutfen bana yardimci olurmusunuz. Sevgilimle ayrildik ve o da tipik bir yengec erkegi. 8 aydir konisuyoruz ama bunun son 2 ayi gercek bir sevgili olarak gecirdik. Hep benden kacti ve ben kovaladim.iliskde hersey guzel gidiyordu seni seviyorum demeler aski sevgiyi sende tattim demeler annemle tanistircam falan da diyodu neyse 2 gunde bisi oldu bu cocuga ve ben seni sevmiyorum isinamadim alisamdim diyerek ayrildi sonra 10 gun sonra isyerine gittm ve baristik baristiktan 2 sonra annesiyle ve babasiyla tanistrdi yine hersey guzel gitmeye basladi derken 4 gun boyunca aramadi maj cekmedi sonra benim aramalarimi mesgule atmalar falan derken 4.gunun sonunda msj cekmis bana cok yogunum diye bende niye hic aramadin falandedim sonra icimden gelmiyor seni aramak dedi bendr ayrilalim ozaman dedim ayrilalim dedi. 3 gundur de ses seda yok. Ben napiyim bunla valla artik cildircam bana nolursunuz yardim edin.

Bugün 14:48K.İ.B.

+ Çoklu AlıntıCevapla

Bugün 15:07

VivaLaJuicyfilm noirÜye

cy1991 dedi: ↑

Hikayeni okudum canim kardesim bana da yardimci olmani cok isterim cunku ben isin isinden cikmiyorum. Sevgilimle ayrildik ve o da tipik bir yengec erkegi. 8 aydir konisuyoruz ama bunun son 2 ayi gercek bir sevgili olarak gecirdik. Hep benden kacti ve ben kovaladim.iliskde hersey guzel gidiyordu seni seviyorum demeler aski sevgiyi sende tattim demeler annemle tanistircam falan da diyodu neyse 2 gunde bisi oldu bu cocuga ve ben seni sevmiyorum isinamadim alisamdim diyerek ayrildi sonra 10 gun sonra isyerine gittm ve baristik baristiktan 2 sonra annesiyle ve babasiyla tanistrdi yine hersey guzel gitmeye basladi derken 4 gun boyunca aramadi maj cekmedi sonra benim aramalarimi mesgule atmalar falan derken 4.gunun sonunda msj cekmis bana cok yogunum diye bende niye hic aramadin falandedim sonra icimden gelmiyor seni aramak dedi bendr ayrilalim ozaman dedim ayrilalim dedi. 3 gundur de ses seda yok. Ben napiyim bunla valla artik cildircam bana nolursunuz yardim edin.

Arkadaşlar yengeç burucunu bır de benden dınlemenız ısterım cunku 4 senelık ılsıkıde oldugum erkek yengec.ve 25senemı gercırdıgım babam ve hatta ıyu bır arkadasım!Şimdi öncelıkle burçlara ınanmam lakin yengec erkegı dıye bır gercek vardır...ne güldürür ne öldürür dıyorum oncelıkle..aşırı derecede takıntılı huysuz bırseyı begnemyen adamdır bunlar.tabı kı dengesızdırler.bır sabah uyanırlar gunesı selamlarlar dıger sabah dünyaya söverler.ruya gormus olabılırler aklıllarına gecms gelmıs olabılır.cunku bu erkekler geçmıislerıne ınanılmaz meraklıdır.Yenı baslayan varsa şunu onerırım ona asla gecmısınden bahsetmeyn gerekırse saklayın! çok şüphecıdır demıstım degl m.4 sene gectı hala ordan burdan ne yapar ne eder şifrelerımı bulur aastırır ve asla unutmazlar.dıkkat edın..guvendıklerınde tatlı ılgılı bır erkektır.onların yanında asla saldırgan olmayn! sessız olun sakin olun.heee dıyın gecın.ben bunu asla yapamadım cunku koc bayanıyım.vuruyorum bagırıyorum bı bakmısım benım yengecım yaylana yaylana kaçmış:)))))Her kavgada gecmısımı yuzume vurur alıstım artık...beraberızdır her sey guzel elımı tutar senı sevıyorum der.eve gıder o gıtmıs kütük gelmıs yerıne.neden? cunku uzaklıktan nefret eder 1 yengec.uzakta kalınca sıkılır sıkıldıkca ulan ben bu kızın nasıl sinirini bozarım dıye dusunur cok asırı zekıdır.sakın uste cıkmaya calısmayın kırmayın onu telefonunu kapatır sız arayana kadar aramaz.hatta arama bıttı der.aramayınca neden aramadın yaaee ?der.şaşırır kalırsın.ben başlarda sinir hastasıydım sımdı sak,iin oldum:KK70: bıyere gıtmek ıstemezler evcıldırler.gıdelım der gıyınırsınız.vazgecer.uykusu gelır.üşenır.gecmısı aklına gelır.aman trip atmayın.aman! tamam canım dınlen dıyıverın gari! ılgısız bırakmayın.sabırlı olun.onlar sadıklar yıne de tatlılar bence e ıyı burc yıne de.kıskanclıklaarının sebebı kendılerıne oaln ozguven yetersızlıgı.adamlarda ozguven hırs yok.sız hıc gordunuzmu hırs yapan yengec.ben gormedım.hemen pes ederler cunku sıkılganlar.neyse 5senemın ıcıne ettı yıne de mutluyum.aılesıne ıyı davranın.her dedıgını yapın.daha yazacak cok sey var ama ınanın ben de cozemedm yengec erkegını.:)))allah bıze sabır versın dıger burclraa benzemez bunlar!

sen yıne 3gun ıyı.ben 30gun trıp attıgını bılırım! sakin ol oyle cok msj atma sakın!arada bıkomık eglencelı onu sevdıgını soyleyen msjlar at.ılgı goster ama sakn ustune gtme.braz sakinleşsın gelır o:)))

Arkadaşlar yengeç burucunu bır de benden dınlemenız ısterım cunku 4 senelık ılsıkıde oldugum erkek yengec.ve 25senemı gercırdıgım babam ve hatta ıyu bır arkadasım!Şimdi öncelıkle burçlara ınanmam lakin yengec erkegı dıye bır gercek vardır...ne güldürür ne öldürür dıyorum oncelıkle..aşırı derecede takıntılı huysuz bırseyı begnemyen adamdır bunlar.tabı kı dengesızdırler.bır sabah uyanırlar gunesı selamlarlar dıger sabah dünyaya söverler.ruya gormus olabılırler aklıllarına gecms gelmıs olabılır.cunku bu erkekler geçmıislerıne ınanılmaz meraklıdır.Yenı baslayan varsa şunu onerırım ona asla gecmısınden bahsetmeyn gerekırse saklayın! çok şüphecıdır demıstım degl m.4 sene gectı hala ordan burdan ne yapar ne eder şifrelerımı bulur aastırır ve asla unutmazlar.dıkkat edın..guvendıklerınde tatlı ılgılı bır erkektır.onların yanında asla saldırgan olmayn! sessız olun sakin olun.heee dıyın gecın.ben bunu asla yapamadım cunku koc bayanıyım.vuruyorum bagırıyorum bı bakmısım benım yengecım yaylana yaylana kaçmış:)))))Her kavgada gecmısımı yuzume vurur alıstım artık...beraberızdır her sey guzel elımı tutar senı sevıyorum der.eve gıder o gıtmıs kütük gelmıs yerıne.neden? cunku uzaklıktan nefret eder 1 yengec.uzakta kalınca sıkılır sıkıldıkca ulan ben bu kızın nasıl sinirini bozarım dıye dusunur cok asırı zekıdır.sakın uste cıkmaya calısmayın kırmayın onu telefonunu kapatır sız arayana kadar aramaz.hatta arama bıttı der.aramayınca neden aramadın yaaee ?der.şaşırır kalırsın.ben başlarda sinir hastasıydım sımdı sak,iin oldum:KK70: bıyere gıtmek ıstemezler evcıldırler.gıdelım der gıyınırsınız.vazgecer.uykusu gelır.üşenır.gecmısı aklına gelır.aman trip atmayın.aman! tamam canım dınlen dıyıverın gari! ılgısız bırakmayın.sabırlı olun.onlar sadıklar yıne de tatlılar bence e ıyı burc yıne de.kıskanclıklaarının sebebı kendılerıne oaln ozguven yetersızlıgı.adamlarda ozguven hırs yok.sız hıc gordunuzmu hırs yapan yengec.ben gormedım.hemen pes ederler cunku sıkılganlar.neyse 5senemın ıcıne ettı yıne de mutluyum.aılesıne ıyı davranın.her dedıgını yapın.daha yazacak cok sey var ama ınanın ben de cozemedm yengec erkegını.:)))allah bıze sabır versın dıger burclraa benzemez bunlar!

Tam benim erkek arkadasimi anlattin cnm...7 sene cektim halada cekiyorum ama bu aralar aramiz bozuk :KK43:

Benimki benimle evlenmek istediğini dolaylı olarak söyledi.
Ama ailem istemez bize huzur vermezler dedi, evlenip boşandığımdan dolayı.
Bende sen adam olsan yumruğunu masaya vurur ben bu kızı istiyorum derdin, sorun sende, aileni bahane etme dedim. git o zaman sevmediğin ama ailenin onayladığı biriyle evlen.
Ben evlenmeyeceğim.
Oda olur mu sende evlen dedi, hatta karşıma çıkanlara şans vermemi istiyor. Onlarla da görüştüm ama içime sinen biri olmadı, o varken olmuyor, onsuz da çok zor.
Beni seviyor evlenmek istiyor ama ailesi istemiyor diye vazgeçiyor.
Sen bilirsin dedim, mutlu olacaksan o şekilde öyle yap, başkası ile evlen.
Cevabı : Ben senin yanında seninle mutluyum.
O zaman dedim, iki ay içerisinde bu işi bitirelim, sen yoluna ben yoluma. Görüşmeyelim.
Buna da bozulduğu yüzünden anlaşılıyor.
Valla üzemem kendimi, boşandım diye bana defolu muamelesi yapmasına ne ona ne de onun ne ailesine izin vermem!
Paşa gönlü bilirr..
Yengecler aile ve akraba meraklisidir
İnsanı tuketirler
Asla ilk adimi atmazlar
Tabi yinede karakter meselesi
Hayırlısı olsun hakkınızda

X