Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Erkeği İle İlgilenenlere

evet yengeç erkeklerini çözücem diye 1,5 sene kafayı yemiş bir koç olarak sonunda bu hayatı böyle çekemeyeceğimi anlayıp tüm kapıları kapattım.

bu adamların en büyük hastalıkları gizli egoistlikleri. o kadar sevgi ve ilgi hastası ki bunlar ve bunu sizin gururunuz öylesine hiçe sayarak öylesine önemsemeyerek yapıyorlar ki yuh dersiniz.

asla boş bırakmamak, ne kadar aramasa sormasa bile herzaman sessiz sedasız da olsa bir kenardan onlara alkış tutmanız , ilginizi hayranlığınızı hep belirtmeniz lazım. ben seni 5 aradım sen de beni 1 ara diye beklerseniz size vereceği tek şey bir güzel küsmektir. ama asla duygularını triplerini ifade etmez. söylemez. benim için çok değerlisin der durur. ama bakarsınız size ilgi göstermemek için adeta olağanüstü çaba sarfeden adam başkalarına alenen ilgi göstermekten çekinmez.

yahu adam bak ben kıskancım beni böyle yaparak soğutuyorsun dediğinizde "aa kıskançlık bence çok kötü birşey der" geçer.
ama siz bir erkekle konuşurken ederken nedennnnse! aman kıskanır mı acaba kızar mı diye iki kez düşünmek zorunda kalırsınız. velhasıl siz herşeye ince ince dikkat ederken, ona yapma lütfen dediğiniz ne varsa eline koz geçmiş gibi inadına yapar.

benimki baştan öyle ilgi öyle hayranlık sergiledi ki, o kadar emindim ki.. sonra bi anda bodoslama al-aşağı etti. haa tamam o zaman ben yoluma giderim tavrı alınca da asla bırakmadı, aylarca sabırla özür dilemeden, itirafta bulunmadan ilgi gösterdi. sonra kendiliğinden gelişen bir şekilde barıştık, yine acayip ilgi alaka şoklardayım falan. uzun sürmedi yine öyle bir sessizliğe büründü ki. ne olduğumu anlamadım. ama bana bir adım gelmeyene ben de inadım inat olduğu için adım atmadım. tam artık bitti derken 2,5-3 aylık bir sessizlikten sonra niye aramıyorsun diyerek hem de geri döndü.

"sen uzak kalmak istiyorsun" dediğimde "hayır uzak kalmayalım sen beni hep ara" dedi. tabi bende kafa bi dünya. bi tamam dedim. sonra yok dedim biz arkadaş kalalım. bu şekilde iyice koparız, kaybetmek istemem dedim. başkalarına yazsan bile kıskanmam artık arkadaşımsın dedim. tmm dedi sonra yine ataklar. ee dedim noluyo. yok dedi arkadaşız ama düşündüğün gibi değil, seni seviyorum dedi.

ve sonra:)) bi kaç haftalık ilgi alaka ve yine derinnnn sessizlik... yine ne olduğunu anlamayan ben. yine bana göstermediği ilgi alakayı bilinçli şekilde başkalarına göstermeler. artık başlarım senin sevgine de, tribine de, dengizliğine de, yengeçliğine de, bana yaşattığın bu sahteliğe de, ... dedim ve heryerden engelleyip attım..

oysa sonsuz sevgi göstermeye, kimseye vermediğim değeri vermeye razıydım. tabi yetmezdi, o zaman da sıkılırdı.

velhasıl bu gelgitleri kaldıran sağlam bir sinirsisteminiz varsa, ilgi görmek umrunuzda değilse, gururlu değilseniz, iki kişilik bir ilişki de kendi kendinize yetebiliyor ve ne olursa ilgi göstermekten bıkmıyor, kızmıyor, alınmıyorsanız...

buyrun yengeç erkeği tam size göre.. tepe tepe...

Konu nerdeyse ölmüş ama yengeçler ve çektirdikleri bitmiyor tabiki!

Kafayı yemek üzereyim 7/24 düşünüp kuruyorum şu yengeç uzmanları bana da bir akıl verse...

8 senedir tanışıyoruz ama sadece 1 kere görüştük. Mayıs ayında hadi bi görüşelim dedik ve bir anda sevgili olduk. Herşey süper ötesi. Sevgisini deli gibi gösteriyor, sürekli ilgileniyor, sürekli görüşmek istiyor hediyeler sürprizler gırla... Ben de aynı şekildeyim. Tartışma, kavga, gerginlik yok. Herşey süper dengede.Bu arada 32 yaşına kadar evlenmeyi hiç düşünmeyen adam herkese ekimde evleniyorum diye ilan ediyor ama herkese! Ağustos ayında nişanlanıyoruz ve film kopuyor. Eylül ayında ilgisizliği başladı. Konuştum haklısın özür dilerim vs vs ama bişey değişmedi. Eskisi gibi görüşmek istemiyor, hediyeler sürprizler bitti, sürekli iltifat eden adam bir odun oldu, sevgisini eskisi gibi göstermez oldu... Daha sonra bu konuşmayı defelarca yapmak zorunda kaldım. Tam 7 kere. Her seferinde haklısın özür dilerim 1-2 günlük değişme sonra yine aynısı. Hatta bir seferinde yüzüğü çıkardım verdim bişey değişmiyorsa istemiyorum diye. Ama evden çıkmamla peşimden gelmesi bir oldu. Ağladım zırladım aşkım özür dilerim sana bunu nasıl yaptım falan dedi. Hatta uzun mesajıma karşılık duygusal bir mesaj attı falan ama yine kısa sürdü değişimi. Kasım ortasında ailecek olduğumuz bir gün ultra suratı asık ve ilgisiz olduğu için kendimi çekmeye karar verdim. Mesaj atmazsa atmadım canım cicim demedim. Önce canım cicim kesildi sonra da mesajlar. (1gün boyunca cevap vermeyip akşam cevap yazdım o da bir daha yazmadı) bu şekilde 8 gün geçti. Aradım napıyoruz biz bi konuşalım dedim. Kafam karışık seni düşmanım gibi görmeye başladım. Hangi yoldan gitmem daha doğru bilmiyorum falan dedi. Düşünmem lazım dedi. Ayrıl diyorum muhtemelen bunalımdayım pişman olacağım bi karar alamam şuan dedi. Ok dedim git kafanı dinle. Ardından 15 gün geçti yine aradım artık sonuca bağlayalım mı diye. Görüştük konuya bir türlü girmedi hep başka şeyler anlattı sonunda ben açınca konuyu evliliği biraz daha erteleyelim birbirimizden emin olalım dedi. Ben evlenme korkusuna girdim de ilişkimiz o yüzden mi bozuldu yoksa zaten bozulacak mıydı bir bakalım dedi. Ok dedim. Bu arada kendi işini yapıyordu ve işleri bozulduğu için bir yerde işe girmiş mecburen. Para konusunu kafasına çok taktığını daha ilk başlarda söylemişti. Ve neden ilgilenmiyorsun dediğimde hep işi bahane ediyordu kafamda milyon tane sorun var diye. 2 hafta gayet iyiydi herşey ama eskisi gibi değil. Sevgisini göstermekte bencil, seviyorum demeyen, iltifat etmeyen bi adamdı ama görüşüyorduk devamlı. Ailemin yanına gittim 4-5 gün döndüğümde görüşmek istedim. Cumartesi arkadaşımın düğünü vardı ve pazar boştu. Düğün havasında değilim gitmesek olmaz mı dedi. Ok dedim peki pazar? Pazar günü de halletmem gereken bir iş var dedi daha sonra sana gelirim dedi. Pazar akşamı ne yapıyosun diye mesaj attım. Bugün değil de yarın gelsem olur mu falan deyince patladım artık. Sen beni görmek istemiyor musun diye. 1 saat telde konuştuk otur düşün kafanı topla dedim. Sen ilişkinin gerekliliğini de yapmıyosun seven insan özler görmek ister dedim. Konuşuyorum mesajlaşıyorum sürekli görmeme gerek yok ilk başlardaki heyecan zaten artık olmaz ikimiz de müsait olunca görüşürüz dedi. Sen görüşmeye fırsat yaratmıyorsun varken de başka işle ilgileniyorsun falan dedim. Yine tartışmadan kapadık sonra konuşmak üzere. Fakat... Ertesi gün hiç konuşmadık benim donuk mesajlarıma o da aynı tepkiyi verdi sonra sevdiği bir arabayı yolda görüp fotosunu attım hiç bir şey yazmadı. Ertesi gün akşam ne zaman görüşüyoruz yazdım. watsapa sürekli girdi çıktı mesajı görüp okumadı 2 saat sonra yarın ararım planlarız yazdı. Aramadı. Ertesi sabah bütün sosyal hesaplarımı kapattım. Günaydın bugün müsait misin yazdı. Cevap vermedim. Bir daha ses seda yok. Ne yapmaya çalışıyor amacı ne anlamıyorum. Artık birlikte olmak istemiyor diye düşünüyorum. Ve nasıl davranacağımı tekrar eski yengecim olmasını nasıl sağlayacağımı bilmiyorum. Yengeç guruları bi akıl verin be :KK43:

Merhaba arkadaşlar. Yengeç sevgilim beni terk etti... :KK43:
Birkaç yıllık arkadaşımdı ve birkaç ay önce samimi olarak konuşmaya başladık. Sonra birbirimize olan hislerimizi açtık. Ancak o eski sevgilisi tarafından aldatılarak terkedildiği için bazı sıkıntıları vardı ve yeni bir ilişkiye hazır hissetmiyordu kendini. Arkadaşlık döneminden bildiğim için bu konuda doğru söylediğinden eminim. Bir şekilde benim de çabamla ilişkiye başlamayı denedik. Her şey çok güzeldi ama bir hafta sonunda bazı sorunları olduğunu söyledi. İlişki için kendini çok zorladığını, ileride bitirirse benim daha çok üzüleceğimden korktuğunu vs. Ben anlayışla karşılamaya çalıştım ve çözer gibi olduk. Ama sonra ben biraz üstüne gittim ve bitirmek mi istiyorsun filan diyerek biraz bunalttım sanırım. Zaman istedi benden. Bunu duyunca daha çok üstüne gittim ve sonunda bitti. Bir ay oldu ama arada dayanamayıp birkaç kere yazdım. Hep aynı şekilde ilişki istemediğini ve şimdi kendini zorlarsa benim ileride daha çok üzüleceğimi düşündüğünü söylüyordu. Son konuşmadan bir öncekinde benim tavrım yüzünden arkadaş kalamadığımızı söylemişti, facebook'ta da bir fotoğrafımı beğenince hiç olmazsa kaybetmemek için arkadaş kalmak istedim. Selam vermek için yazdım ama duvara çarpmış gibi oldum. Hiçbir şekilde görüşmek istemediğini, benim iyiliğim için tamamen kopmamız gerektiğini söyledi. Benim de aslında onu sevmediğimi, boşluktan dolayı öyle sandığımı söyleyince bende ipler koptu, bu sözü kaldıramayacağımı söyleyip sildim tüm sosyal medya hesaplarımdan. Ama şimdi çok kötüyüm, keşke olduğu gibi bıraksaydım, yazmasaydım o kadar. Tüm ümidim bitti... Sizce bu saatten sonra dönme ihtimali var mıdır?

Merhaba arkadaşlar. Yengeç sevgilim beni terk etti... :KK43:
Birkaç yıllık arkadaşımdı ve birkaç ay önce samimi olarak konuşmaya başladık. Sonra birbirimize olan hislerimizi açtık. Ancak o eski sevgilisi tarafından aldatılarak terkedildiği için bazı sıkıntıları vardı ve yeni bir ilişkiye hazır hissetmiyordu kendini. Arkadaşlık döneminden bildiğim için bu konuda doğru söylediğinden eminim. Bir şekilde benim de çabamla ilişkiye başlamayı denedik. Her şey çok güzeldi ama bir hafta sonunda bazı sorunları olduğunu söyledi. İlişki için kendini çok zorladığını, ileride bitirirse benim daha çok üzüleceğimden korktuğunu vs. Ben anlayışla karşılamaya çalıştım ve çözer gibi olduk. Ama sonra ben biraz üstüne gittim ve bitirmek mi istiyorsun filan diyerek biraz bunalttım sanırım. Zaman istedi benden. Bunu duyunca daha çok üstüne gittim ve sonunda bitti. Bir ay oldu ama arada dayanamayıp birkaç kere yazdım. Hep aynı şekilde ilişki istemediğini ve şimdi kendini zorlarsa benim ileride daha çok üzüleceğimi düşündüğünü söylüyordu. Son konuşmadan bir öncekinde benim tavrım yüzünden arkadaş kalamadığımızı söylemişti, facebook'ta da bir fotoğrafımı beğenince hiç olmazsa kaybetmemek için arkadaş kalmak istedim. Selam vermek için yazdım ama duvara çarpmış gibi oldum. Hiçbir şekilde görüşmek istemediğini, benim iyiliğim için tamamen kopmamız gerektiğini söyledi. Benim de aslında onu sevmediğimi, boşluktan dolayı öyle sandığımı söyleyince bende ipler koptu, bu sözü kaldıramayacağımı söyleyip sildim tüm sosyal medya hesaplarımdan. Ama şimdi çok kötüyüm, keşke olduğu gibi bıraksaydım, yazmasaydım o kadar. Tüm ümidim bitti... Sizce bu saatten sonra dönme ihtimali var mıdır?
Coook duyduk o laflari yengecten.
Ilgiyi tamamen kes umrunda bile olmasin. Gorebilecegi yerler birak ama. Mesela twitterin acik olsun mutlu oldugunu yaz, gez toz. Eglen. Gorebilsin ama takiplesmeyin.
Yengec erkegi kolaydir, ustune dusunce kacar geri gidince gelir. Zor olan boga erkegi bana gore. Ustune gitsen de gitmesen de gelmiyor.

Coook duyduk o laflari yengecten.
Ilgiyi tamamen kes umrunda bile olmasin. Gorebilecegi yerler birak ama. Mesela twitterin acik olsun mutlu oldugunu yaz, gez toz. Eglen. Gorebilsin ama takiplesmeyin.
Yengec erkegi kolaydir, ustune dusunce kacar geri gidince gelir. Zor olan boga erkegi bana gore. Ustune gitsen de gitmesen de gelmiyor.

Cevapladığın için teşekkür ederim. Daha önce arkadaşken, hislerimizi açtık ama onun sorunlarından dolayı başlayamıyoruz diye ben iletişimi kesmek istediğimi söyleyip silmiştim onu. O zaman mutlu olduğumu belli ettiğim bir şey paylaştıktan sonra o da silmişti beni. Onun sildiğini görünce dayanamayıp ben yazdım ve tekrar konuşmaya başladık. Ters tepiyor olabilir mi bu kişide bilmiyorum. Nasıl davranacağımı şaşırdım. :KK43:
Boğa pek duygusal değil, daha çok mantıklı bir bakış açısı var. Herhâlde o yüzden etkilenmiyor. :/

Cevapladığın için teşekkür ederim. Daha önce arkadaşken, hislerimizi açtık ama onun sorunlarından dolayı başlayamıyoruz diye ben iletişimi kesmek istediğimi söyleyip silmiştim onu. O zaman mutlu olduğumu belli ettiğim bir şey paylaştıktan sonra o da silmişti beni. Onun sildiğini görünce dayanamayıp ben yazdım ve tekrar konuşmaya başladık. Ters tepiyor olabilir mi bu kişide bilmiyorum. Nasıl davranacağımı şaşırdım. :KK43:
Boğa pek duygusal değil, daha çok mantıklı bir bakış açısı var. Herhâlde o yüzden etkilenmiyor. :/
Silmis olmasi da tepki iste. Eger yazmasaydin o yazacakti kisa zamanda emin ol. Yani cok yengec erkegi tanidim hepsi de boyleydi ama bambaska bir kisiligi varsa yanlis yonlendirmek de istemem tabii ki

Silmis olmasi da tepki iste. Eger yazmasaydin o yazacakti kisa zamanda emin ol. Yani cok yengec erkegi tanidim hepsi de boyleydi ama bambaska bir kisiligi varsa yanlis yonlendirmek de istemem tabii ki

Tipik bir yengeç aslında. O zaman ben de şaşırmıştım aslında onun da silmesine. Ben uzaklaşınca o gelir sanıyordum. Ama dediğin gibi belki biraz daha beklemeliydim, acele ettim. Şu anda uzak kalmaktan başka çarem yok zaten. Mecburen yapıyorum artık senin dediklerini. Hislerinin tamamen bittiğini söyledi çünkü. Belki bir gün özler, yeniden başlar hisleri... :KK43:

illa yönlendirmek lazım yoksa başkaları yönlediriyor.

Altına imzamı atarım, üstelik de kötü yönlendiriyorlar, bunlar olumlu pozitif yönlendirmelerden değil olumsuz ve kötü yönlendirmelerden etkileniyorlar, hele ki bu yönlendirmeleri yapan anne, yakın arkadaş gibi kişilerse... Dedik ya Drama Kralı olmak bunların yapılarında var ahahahahahah
Merhaba arkadaslar bende bir yengec bayani olarak sizlere sorularim olacakti. Oncelikle bi yillik iliskim 5 ay once bitti bi yengecle ama biz cok mutluyduk hatta evlencektik ama ben yurtdisina gelmek zorunda kaldim o da gelemedigi icin yoluna bak dedi bana ama hala bana yardimci oluyor fikirlerini soyluyor her konuda. Oncelikle biliyorum yengecler sakin gorunur oyle pek sinirlenmez imaji verir ama inanin ki cok iyi insanlardir bizim aramizda hicbir sorun yoktu cunku hep o benim arkamdaydi ve ilk tanistigimizda bile o bana ciddi bakmadikca yakinlasamayacagi imajini verdim ve kaciyordum her zaman. Ama o sevecen tavriyla beni hep alttan aliyor ve dinliyordu. Yani dediginiz dogru yengecler zoru sever ama sevince de hayatta birakmazlar. Simdi asil mesele kulicbaligi ozellikle sana soruyorm umarim buralardasindir. Yine kader mi desem bilmiyorm bir yengec erkegiyle tanistim bana karsi cok ilgili cok sefkatli ama cok zengin nasil yaklascagimi bazen kestiremiyorm ilk bulusmamizda ne kadae guzel oldugumdan bahseder dururdu ama gerci daha yeniyiz 2 hafta oldu. Su iki gunde ne olduysa bizimki yine benle ilgili ama boyle yanasmak istemiyor modunda bende kendime yanastirmiyorum ama onu umrunda degil imaji veriyorum. Gorseniz bana yemek hazirlamasi beni hep farkli yerlere goturmesi hep beni benden once dusunmesi cok hos ama bi gariplik var daha onceden birini sevmis ondan sonra pek kimseye yakinlik kuramamis simdi beni de zor gordu heralde ondan pesimde kosuyor bende gayet sakin gitmeye calisiyorum. Bisuru kiz var pesinde biliyorum ama ben hic umursamaz gozukuyorm. Ama bugun dayanamadm kim ariyor diye baya ustune gittim iste kiz veya erkek olmasi neyi degistiriyor dedi cok takildin sen buna dedi bende dedim kiz arkadasinsa ara o da demesin mi kiz arkadasim olsa seninle neden hep yanyana olayim.. ne bileyim ya cok kafam karisti biliyorum bende dengesizim ama off napcam yardimmm edinn:KK43:

bu adamlarda acayip bi intikam dürtüsü var öyle böyle değil. üstelik intikamlarını da yaratıcı biçimde değil senin ona yaptığının aynısını sana yaparak alıyorlar.
önceki postlarda bi arkadaş "illa yönlendirmek lazım yoksa başkaları yönlendiriyor" demiş. bu da tamamen doğru. arkadaşları, ailesi vs ne derse onu kapıyorlar üstelik kendi fikirleri gibi benimsiyorlar farkında bile değiller.
bi yengeç erkeğinin seni cidden isteyip istemediğini anlaman çok zor çünkü adamlar deli gibi isteseler de öyle bir soğuk duvara dönüşüyorlar ki dıştan, senden nefret ettiğini sanıyorsun. eğer kaybedecek bir şeyim yok diyorsan ve mecalin varsa üstüne git ilgilen eğer gerçekten seni istiyorsa bir noktada çatlıyor duvarları tamamen yıkılmasa da.

Merhaba arkadaslar bende bir yengec bayani olarak sizlere sorularim olacakti. Oncelikle bi yillik iliskim 5 ay once bitti bi yengecle ama biz cok mutluyduk hatta evlencektik ama ben yurtdisina gelmek zorunda kaldim o da gelemedigi icin yoluna bak dedi bana ama hala bana yardimci oluyor fikirlerini soyluyor her konuda. Oncelikle biliyorum yengecler sakin gorunur oyle pek sinirlenmez imaji verir ama inanin ki cok iyi insanlardir bizim aramizda hicbir sorun yoktu cunku hep o benim arkamdaydi ve ilk tanistigimizda bile o bana ciddi bakmadikca yakinlasamayacagi imajini verdim ve kaciyordum her zaman. Ama o sevecen tavriyla beni hep alttan aliyor ve dinliyordu. Yani dediginiz dogru yengecler zoru sever ama sevince de hayatta birakmazlar. Simdi asil mesele kulicbaligi ozellikle sana soruyorm umarim buralardasindir. Yine kader mi desem bilmiyorm bir yengec erkegiyle tanistim bana karsi cok ilgili cok sefkatli ama cok zengin nasil yaklascagimi bazen kestiremiyorm ilk bulusmamizda ne kadae guzel oldugumdan bahseder dururdu ama gerci daha yeniyiz 2 hafta oldu. Su iki gunde ne olduysa bizimki yine benle ilgili ama boyle yanasmak istemiyor modunda bende kendime yanastirmiyorum ama onu umrunda degil imaji veriyorum. Gorseniz bana yemek hazirlamasi beni hep farkli yerlere goturmesi hep beni benden once dusunmesi cok hos ama bi gariplik var daha onceden birini sevmis ondan sonra pek kimseye yakinlik kuramamis simdi beni de zor gordu heralde ondan pesimde kosuyor bende gayet sakin gitmeye calisiyorum. Bisuru kiz var pesinde biliyorum ama ben hic umursamaz gozukuyorm. Ama bugun dayanamadm kim ariyor diye baya ustune gittim iste kiz veya erkek olmasi neyi degistiriyor dedi cok takildin sen buna dedi bende dedim kiz arkadasinsa ara o da demesin mi kiz arkadasim olsa seninle neden hep yanyana olayim.. ne bileyim ya cok kafam karisti biliyorum bende dengesizim ama off napcam yardimmm edinn:KK43:
Yengeçler zoru sevmez hatta nefret eder bunu da hassaslık maskesi altına gizlerler.

Çok zengin olması neyi değiştiriyor anlayamadım, insan insandır, zengin olanların bir böbreği daha mı var? Herkese nasıl davranıyorsan öyle davran ama senin ki sıcak-soğuk taktiğine başlamış bile. Zaten daha önce birini sevip ondan sonra kimseyle yakınlık kuramamış ya... Buna kesinlikle inanma. Yakınlığı cinsel manada kurmuştur emin ol ama iş ilişkiye gelince oyalamıştır kadınları ve bahane uydurmuştur ama bir şekilde kadınları gece yarısı attığı yarım yamalak duygusal mesajlarla yakınında tutmaya devam ediyordur. Zaten nefret ederler yalnız kalmaktan.

Ha bu arada seni zor gördüğü falan yok, sana böyle hissetmeni sağlıyor hepsi bu... Kendini kaptırma yani, zaten bir kaç aya kokusu çıkar. İlk hatasında acıma şutla. Seninki 3. tip yengeç, bunlara acınmaz, acırsan acınacak hale düşersin.

2 gün önce acı çekmek neymiş gösterdiğim, kıskaçlarını kırıp eline verdiğim:sinirli: yengeç kişisi.. inan az bile yaptım sana dua et kabuğunu kırmadım.:KK62: 5 sene sabretmenin sonucu bu. şimdi nasıl bir psikoloji içerisindesin umurumda değil.:işsiz: sabahlara daha pozitif uyanıyorum.:süslü: seni deli etmenin huzuruyla kapı gıcırtısına bile oynuyorum. :KK6::rapci:not: akrep kadınları uzak dursun mümkünse 23 haziranda doğanlardan:işsiz:

2 gün önce acı çekmek neymiş gösterdiğim, kıskaçlarını kırıp eline verdiğim:sinirli: yengeç kişisi.. inan az bile yaptım sana dua et kabuğunu kırmadım.:KK62: 5 sene sabretmenin sonucu bu. şimdi nasıl bir psikoloji içerisindesin umurumda değil.:işsiz: sabahlara daha pozitif uyanıyorum.:süslü: seni deli etmenin huzuruyla kapı gıcırtısına bile oynuyorum. :KK6::rapci:not: akrep kadınları uzak dursun mümkünse 23 haziranda doğanlardan:işsiz:
yemin ediyorum biz akrep kadınlarının bu adamlardan çektiğini kimse çekmemiştir ya
topice yazanlarımızın %80'i akrep

yemin ediyorum biz akrep kadınlarının bu adamlardan çektiğini kimse çekmemiştir ya
topice yazanlarımızın %80'i akrep
sevgili burçdaşım tahmin edebiliyorum. öyle güzel oyuncular ki çevrem de ne kadar insan varsa onu haklı görüyordu cadı muamelesi gören bendim. şimdi o çıldırırken avazım çıktığı kadar susuyorum. akrebin intikamı:KK53:

sevgili burçdaşım tahmin edebiliyorum. öyle güzel oyuncular ki çevrem de ne kadar insan varsa onu haklı görüyordu cadı muamelesi gören bendim. şimdi o çıldırırken avazım çıktığı kadar susuyorum. akrebin intikamı:KK53:

aynısını yaşadım. adam beni ortak arkadaşlarımıza şikayet ederken öyle bi anlatıyordu ki kavgalarımızı, ben okurken "kimden bahsediyor bu ya" diye tereddüte düşüyordum :KK70: kendileri melek biz şeytan.

aynısını yaşadım. adam beni ortak arkadaşlarımıza şikayet ederken öyle bi anlatıyordu ki kavgalarımızı, ben okurken "kimden bahsediyor bu ya" diye tereddüte düşüyordum :KK70: kendileri melek biz şeytan.
bir tanesi de mi farklı çıkmaz ya hepsi mi aynı olur:skandal:

X