Yeni doğum yaptım nasıl zayıflarim

Saripapatya060844

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2017
104
37
29
Kızlar merhaba sezeryanla doğum yapalı bir ay olacak hamile kalmadan önce 59 kiloydum sonra 72 ile doğuma girdim doğumdan çıktığımda 65 kiloydum ve ben 55 kiloya düşmek istiyorum bunun için ne yapabilirim bol bol su içip emzirmek ve hareketten başka yapılabilecek bir şey var mı moralim çok bozuk hiçbir kıyafetim olmuyor kendimi çok kötü hissediyorum nette bakıyorum doğum yapan annelere hemen zayıflamış nasıl oluyor bu anlam.veremiyorum özellikle basenlerim çok fazla :KK43:

Kızlar merhaba sezeryanla doğum yapalı bir ay olacak hamile kalmadan önce 59 kiloydum sonra 72 ile doğuma girdim doğumdan çıktığımda 65 kiloydum ve ben 55 kiloya düşmek istiyorum bunun için ne yapabilirim bol bol su içip emzirmek ve hareketten başka yapılabilecek bir şey var mı moralim çok bozuk hiçbir kıyafetim olmuyor kendimi çok kötü hissediyorum nette bakıyorum doğum yapan annelere hemen zayıflamış nasıl oluyor bu anlam.veremiyorum özellikle basenlerim çok fazla :KK43:
Aynı sorunla savaşıyoruz galiba ‍♀️

Ben yazdım sandım bian bende 58 ile hamile kaldım 73 le Doğuma girdim1 şubatta Doğum yaptım şuan 65 im sendemi tatlıya vs düştün

Ben 74 le hamile kaldim
Dogumdan 1 hafta sonra 72 oldum
3 ay sonra tatli ve gece yemeleri yuzunden 2 kilo aldim
Baktim istahim cok fena karataya basladim
Hem karnim doyuyor hemde kilo veriyorum sutumde azalmiyor
Suan dogum oncesinden de eksigim

X