Yeni evli çift

suheydaelif

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2023
155
155
28
Merhaba hanımlar.
Ben evleneli henüz 2 ay olmadı bile ama cinsel anlamda büyük hayal kırıklığına uğradım. Eṣim çok isteksiz. Neredeyse hep ben yaklaṣıyorum. Sürekli öper, sever ama cinseliğe sıra geldimi tık yok.
Hafta'da bir kez cinsel iliṣkimiz oluyor. Bence bu yeni evli bir çift için çok az ama ona fazlasıyla yetiyor.
Bugün kıyafetlirimi onun yanında çikarttım (seksi iç çamaṣırları giymiṣtim), sadece biraz baktı ve iṣine geri döndü.
Geçen hafta iliṣki de çok kanamam oldu doktorda randevu aldım daha gidemedim ama gidicem. Ama ṣimdi de bunu bahane edip en az bir hafta çinsel iliṣkiye girmeyelim diyor.
Ben anlamıyorum hani erkekler seks'e çok bağlı olurdu, hani cinselik evliliğin yüzde 80'iydi... Ben mi abartıyorum?
Bunun dıṣında eṣim ile sorunum yok ve kesinlikle gay/beni aldıtığını düṣünmüyorum.

Canım ben 6 senedir evliyim iki arkadaş gibi olduk iki dost olduk bizde de durumlar aynı ama bu tablo çok acı içi bizi yakar dışı onları yaksın bir bebeğim de var ama boşanmak falanda istemiyorum parasını yiyorum yatıyorum kalkıyorum ağlıyorum keyfime bakıyorum 🥹🥹🥹

Merhaba hanımlar.
Ben evleneli henüz 2 ay olmadı bile ama cinsel anlamda büyük hayal kırıklığına uğradım. Eṣim çok isteksiz. Neredeyse hep ben yaklaṣıyorum. Sürekli öper, sever ama cinseliğe sıra geldimi tık yok.
Hafta'da bir kez cinsel iliṣkimiz oluyor. Bence bu yeni evli bir çift için çok az ama ona fazlasıyla yetiyor.
Bugün kıyafetlirimi onun yanında çikarttım (seksi iç çamaṣırları giymiṣtim), sadece biraz baktı ve iṣine geri döndü.
Geçen hafta iliṣki de çok kanamam oldu doktorda randevu aldım daha gidemedim ama gidicem. Ama ṣimdi de bunu bahane edip en az bir hafta çinsel iliṣkiye girmeyelim diyor.
Ben anlamıyorum hani erkekler seks'e çok bağlı olurdu, hani cinselik evliliğin yüzde 80'iydi... Ben mi abartıyorum?
Bunun dıṣında eṣim ile sorunum yok ve kesinlikle gay/beni aldıtığını düṣünmüyorum.
Tam anlamıyla iktidara gelemiyor olabilir mi o yüzden çekiniyordur belki

Canım ben 6 senedir evliyim iki arkadaş gibi olduk iki dost olduk bizde de durumlar aynı ama bu tablo çok acı içi bizi yakar dışı onları yaksın bir bebeğim de var ama boşanmak falanda istemiyorum parasını yiyorum yatıyorum kalkıyorum ağlıyorum keyfime bakıyorum 🥹🥹🥹
Vallaha artık kendimi sapık gibi hisediyorum. Bende mi sorun var diye

Karşınıza alıp açıkca konuşmanız gerekiyor belki bir sıkıntısı olabilir bu şekilde kendinizi yemekten başka sonuca varamazsınız.

Merhaba hanımlar.
Sevis(e)meyecektiyse evlenmeseydi, otursaydi anasinin dizinin dibinde. Hafta 1 cinsellik nedir ya 🤦🏼‍♀️

Erkekler kolpa
Sadece avlanmayi seviyorlar, yemeyi sevmiyorlar bu salaklar
Her yerde aynı bu tür
Peşinden koşarlar, yatağa atmak için bin takla atarlar, azgın azgın konuşurlar
Ama sen evet dediğinde bir iki boşalma sonrasi, bir hafta kalitesiz performans
Valla her gün ya da gün aşırı sevişen bir partneri olanlar kiymetini bilsin, eşi benzeri yok onların.
Biz kadınlar istesek her gün sevişiriz
Bence asil kadınlar Çok eşli olmali
Yetmiyor çünkü

Merhaba hanımlar.
Bunun dıṣında eṣim ile sorunum yok ve kesinlikle gay/beni aldıtığını

Bence erkeğin zevk alamıyodur cinsel hayatınızı etkileyecek farklı pozisyonlar farklı kıyafetler farklı istekler onu heyecanlandırabilir ve sizi daha çok arzulamasına sebep olur monotonlaşmış ilişki istemiyodur belkide FARKLILIKLAR GÜZELDİR 😉💐

Ereksyon sorunu yok aslında. Sadece çok isteksiz. Bu arada 33 yaṣında
Benim eşim de 33 yaşında ama günde minimum 2 kez birlikte oluyoruz zamanımız ve keyfimiz varsa 4 kez falan. Bu arada kanamam oldu demişsiniz ben de yeni evliyim ilk etapta yoğun kanamalarım oldu vajinusmusmuş. Vajina kaslarımı çalıştırdıktan sonra problem kalmadı

Karşınıza alıp konuşun, evliliğin cinselliği de doya doya yaşamak için olduğunu ve var olanın sizi mutlu etmeye yetmediğini söyleyin. Baktınız gelişme yok yol verin gitsin. Şimdi başka her şey iyi gidiyor olabilir ama ilerleyen yıllarda o iyilerin hepsinden tiksinmeye başladığınızda gerçek anlamda bir evlilik yaşamaya geç kalmış olursunuz.

Benim eşim de 33 yaşında ama günde minimum 2 kez birlikte oluyoruz zamanımız ve keyfimiz varsa 4 kez falan. Bu arada kanamam oldu demişsiniz ben de yeni evliyim ilk etapta yoğun kanamalarım oldu vajinusmusmuş. Vajina kaslarımı çalıştırdıktan sonra problem kalmadı
Kaç yıllık evlisiniz

X