Yeni kararlar

Sizinki neye benziyor biliyormusunuz eskiden annelerin çocuklarına akşam evde köfte yedik bak kimseye soyleme diye tembihlemesi ve cocugun misafir eve girer girmez biz köfte yemedik diye bağırmasına benziyor.
Sıfırdan tedavi görmelisiniz böyle hayat gecmez
Kusura bakmayın da bırakın da bunu psikolog um karar versin... Asıl çevremdekilerin terapiye ihtiyacı var ama kimse benim kadar cesur değil.... Kimse benim kadar kendine bu kadar güvenmiyor.... Çevremdekilerin travmalarını görüyorum ama onlar kabul etmiyorlar.... Keşke herkes bir terapi alsa dünya daha güzel olurdu....
Benim psikolojik sorunum yok olsa terapistim ilaç kullanmamı isterdi gerek yok dedi gayet akıllı ve mantıklı birisin çevren seni seni süreki öz güvenini düşürmüş dedi... Aynen eşim de benim gibi düşünüyor.... Ben kendimde çok eminim insanlar problemli ama onların normali kıskanç kibirli kendini beğenmiş ve sürekli eleştirel olmaları benim suçum değil.... Ama eleştirirken beni eksik hissettirir se sınımı da çekerim. Mesafemi de korurum.... Beni mutlu eden insanlar var zaten gerisine gerek yok...

Benim kişiliğim hassas ve alınganım o yüzden eksiklerimi dan dan yüzüme vurmak yerine bana eksik ve değersiz hissettirmek yerine daha naif bir şekilde söyleyebilirler ama çevremdekiler dağdan inmiş gibi bağır çağır... Bu onların normali şaşırmıyorum artık.... Rahatsız olmayı da bıraktım otonatikleşmiş kalıp davranışlar bana has değil. Sadece kocam bir tanecik kocam beni eleştirme yargılamaz beni el üstünde tutar naif davranır. Kocam bir yana dünya bir yana....
Bir kaç gün önce bosansam da kurtulsam diyordunuz

Bir kaç gün önce bosansam da kurtulsam diyordunuz
Evet sorun un eşimden kaynaklanmadıpına onunla alakası olmadığına sorunun ailesinin kişiliği ve huyu yüzünden aramızın bozulduğunu fark ettim. 2 kişiylen iyiysek sorun biz de değildir. Ha ailesinin kişiliği huyu benim hayatıma etki ettiği için konu uzadığı için yani biraz benden biraz da eşimden dolayı eşimde bende ikimizi de onların saçmalıklarını boşver deyip konuyu kafamızdan atsak sorun çözülecek ama benim kişiliğim hassas ne yapalım.
Zamana ihtiyacım var kabullenmem ve sakin olmak için son 1 aydır artık umursamaz davranıyorum eşimle de kavga da etmiyoruz bakalım...
Artık bunu tüm hayata yaymaya karar verdik. Kimseyle sorun yaşamadan o ortamda sınırımızı çizip o ortamda kapatıp direk kafamızdan çıkarıp hayatımıza devam etmeye başladık terapi yeni yeni meyvelerini veriyor ha daha zamanla daha da iyi olucak eminim ki...

Bakın 1 msja 3 cevabınız var bu bu sitede çok nadir görülür neyse ya ben konularinizin çoğunu girip okumuyorum bile yinede bugün yazmak istedim
Siz bilirsiniz siz sadece benim yazdığıma göre değerlendirme yapıyorsunuz yazdıklarımın yanında yazmadığım bir dünya şey var... Ama tabi başkasının derdi size ne demi haklısınız...

Siz bilirsiniz siz sadece benim yazdığıma göre değerlendirme yapıyorsunuz yazdıklarımın yanında yazmadığım bir dünya şey var... Ama tabi başkasının derdi size ne demi haklısınız...

Tabi ki yazdıklarınıza yorum yapicam ayol sihirli kürem yok oradan bakayim :KK70:
Yazdıklarınız da hep aynı, aynı öfke aynı hırs aynı ispat çabası. Banane olsa yazmazdım ztn ama bu kdr, istemeyene yapacak birsey yok

Ahahah bize de mi trip attınız? Çok komik değil mi bu?

Dünya sizin etrafınızda dönsün istiyorsunuz, ama mümkün değil bu. Bu yaşınıza kadar anlamış olmanız gerekirdi bunu sanki.

Bakın 1 msja 3 cevabınız var bu bu sitede çok nadir görülür neyse ya ben konularinizin çoğunu girip okumuyorum bile yinede bugün yazmak istedim
Foruma bir daha yazıp değerli insanların kıymetli zamanlarını almam pardon size ne benim derdimden iyileşmem den veya travmalarım dan yada mutsuz olmamdan demi uzman değilsiniz psikolog değilsiniz..... Ben en iyisi bir psikolog veya psikaytt gideyim veya gitmeyeyim böyle mutsuz yaşayayım sorunlarımı çözeyim yada ömür boyu sorunlu yalayayım sizin hayatınızda ne önemi var ki..... Tanımadığınız bir insan isterse mutsuz olup ilaç içip ilaçlarla yaşasın ister se tedavi olsun.... İsterse mutlu yaşasın yeter ki bir daha buraya yazıp da insanların kıymetli zamanlarını alıp boş yapmasın önemli olan bu istediğinizi vericem size bu foruma kanda kussam yazmam.... Teşekkürler bu zamana kadar okuyup zamanınızı ayırdınız... Bundan sonra zamanınızı ayırmanıza gerek yok ben yazmıcam bir daha görmiceksiniz... Herkese byyyeeee....

Ahahah bize de mi trip attınız? Çok komik değil mi bu?

Dünya sizin etrafınızda dönsün istiyorsunuz, ama mümkün değil bu. Bu yaşınıza kadar anlamış olmanız gerekirdi bunu sanki.
Tabiki herkesin merkezi kendisi doğrudur herkes bencil nihayetinde e

Foruma bir daha yazıp değerli insanların kıymetli zamanlarını almam pardon size ne benim derdimden iyileşmem den veya travmalarım dan yada mutsuz olmamdan demi uzman değilsiniz psikolog değilsiniz..... Ben en iyisi bir psikolog veya psikaytt gideyim veya gitmeyeyim böyle mutsuz yaşayayım sorunlarımı çözeyim yada ömür boyu sorunlu yalayayım sizin hayatınızda ne önemi var ki..... Tanımadığınız bir insan isterse mutsuz olup ilaç içip ilaçlarla yaşasın ister se tedavi olsun.... İsterse mutlu yaşasın yeter ki bir daha buraya yazıp da insanların kıymetli zamanlarını alıp boş yapmasın önemli olan bu istediğinizi vericem size bu foruma kanda kussam yazmam.... Teşekkürler bu zamana kadar okuyup zamanınızı ayırdınız... Bundan sonra zamanınızı ayırmanıza gerek yok ben yazmıcam bir daha görmiceksiniz... Herkese byyyeeee....
Siz hayatınızdaki herkese böyle davranıyorsunuz ortada bir şey yokken dram yarattınız kendi kendine . Allah tüm çevrenize sabır versin siz değil belki ama yakında kocanız ayrılma noktasına gelir

X