Saç Rengi ve Saç Boyama Yeni köpük saç boyası Loreal ~

arkadaşlar bende loreal in köpük boyasını kullandım uygulaması çok kolay ama aldığım renkten çok farklı ve koyu bi renk oldu ve 1 hafta sonra boyadan hiç iz kalmadı hemen aktı açıkçası ben hiç beğenmedim krem boyaya geri döndüm

ben kullanıyorum canım. uyuglaması çok kolay. güzel de kokuyo. valla saçlarımı yıpratmadığını dahi hissediyorum. doğal renk tonuna uygun olanı seçip denemek de fayda var.

ben technicolor tercih ediyorum uygulaması gayet basit kalıcılığı ve parlaklığı gayet iyi...

Kızlar ben 30 numara saf kahve rengine boyadım ve boyadığıma pişman oldum,güzel bir kahverengi beklerken simsiyah saçlarım oldu.Hiç yakışmadı,bu boya ile boyayanlara tek sorum şudur ki boya çabuk akıyor mu ? Bu renkten ne kadar erken kurtulsam o kadar iyi.Saçlarımı yıpratmadı gibi,o konuda pek bir şikayetim yok,ama Loreal daha iyidit dedim aldım ve hayal kırıklığına uğradım.Kuaförede gitsem aynı parayı vercektim :KK43: Size önceki ve sonraki halini ekliyeyim ki benim düştüğüm hataya sizde düşmeyin !

Uploaded with ImageShack.us

arkadaşlar ben de yorumları bolca okudum ve koleston yerine loreal aldım.evet herkesin de dediği gibi 1 ton koyusu çıkıyor rengi.ben 3 gün önce boyadım bi kere en avantajlı yönü kokusu çok az, gözleri genizi yakmıyo.ve yıpratma yok denecek kadar az. ama daha yeni benimki ne kadar zamanda akar bunu bilemem.
uygulaması çok kolay. köpüğü sıkıp sıkıp yayıyorsun saçlarına.üstelik tek kutu yetmez diye 2 kutu aldım ama 1 kutu yetti.saçlarımın boyu omzundan biraz aşağıda. ha ama benim beyazım yok beyazları kapatır mı bilemem. açıkcası ben şimdilik beğendim...:KK9:

Arkadaşlar bende denedim lorealin köpük boyalarından ilk önce çok koyu oluyor ama benim yıkadıkça açıldı saçlarım aynı kutu üzerindeki gibi oldu ben çok memnun kaldm boyamasıda rahat o ilk zamanların koyuluğu rahatsız etmicekse deniyin bence ben saf açık kestaneye boyamıştım saçlarımı :)))

bende güzelim altın sarı saçlarımı 60 numaraya boyadım ama herkesin dediği gibi çok koyu oldu :KK43: akar diyenler var ama ne kadar akar eski saç rengime döner mi acaba ??? :18:

bende sapsarı saclarımı 70 rengıne boyamıstım ve kapkahverengı olmustu ayyyy cıldrmıstım her yıkamada aktı ama gereksız bı boya bence ogun gezerken 800 ve 830 renklerı cıkardıgını gordum hayran oldum kutudakı renklere ama tecrubelı oldugumdann almadım

bende sapsarı saclarımı 70 rengıne boyamıstım ve kapkahverengı olmustu ayyyy cıldrmıstım her yıkamada aktı ama gereksız bı boya bence ogun gezerken 800 ve 830 renklerı cıkardıgını gordum hayran oldum kutudakı renklere ama tecrubelı oldugumdann almadım

yani akmaktan kastın boyamadan önceki haline dönmesi mi ??

şu an saçımda boya var 30 dk dolmasını bekliyorum. bana koyu olacak gibi geliyor ya bakalım... köpük şişeden mor çıktı, saçlarımda bakıra dönüştü. çok dökülme yaptığı yazıyor bakalım bende nasıl olacak. tabi ki koyarım canım fotoğraf da.

740 bakır kahve gibi oldu.koyu istemiyorsanız boyamayın derim. 6 tonlarında bir şey çıkıyor. sevemdim çok

kızlar tam bi bakır istiyorsanız bu boyanın 740 ı güzel gayet. ilk başta hiç sevmemiştim ama şu an turuncu-bakır saçlarım. ilk yıkamada biraz koyu ve kırmızılıklı bir bakır çıktı bende. gerçi adı üstünde alevli bakır.

hayır canım yanı kahveydı bakır oldu sonra kumral oldu falan kutudkı renge yaklastı

teşekkür ederim cnm. bende tecrübeyle sabitledim durumu :) aynen dediğin gibi...yalnız şöyle bir problemim daha var kendi ana saçıma hiç etki etmedi bu boya ( no :60 ) sarı olan yerler boyandı dipler aynı kaldı..bu durumda dip boyası nasıl olcak şaştım kaldım :S

kızlar tam bi bakır istiyorsanız bu boyanın 740 ı güzel gayet. ilk başta hiç sevmemiştim ama şu an turuncu-bakır saçlarım. ilk yıkamada biraz koyu ve kırmızılıklı bir bakır çıktı bende. gerçi adı üstünde alevli bakır.

canım benim resim eklersen çok sevinirim çok meraktayım bu 740 numara boya ile ilgili :KK70:

ya ben de lorealin 6.2sini beğenmiştim ama yorumları okuyunca vazgectim. ben koyu bi renk istemiyorum, 7.0 bile koyu cıkıomus :KK43: kuaföre yeni boyattım ama sevmedim rengi(kumral doreye bakır kattığını söyledi, ama böle cansız görünüyo ilk yıkamadan sonra). belki loreal recital 6.35 boyarım ama o da koyu çıkacak gibi bi his var içimde... ya da tekrar gidip kuaföre boyatcas...

valla kullanimi ve boya sonrasi yumusakligi disinda berbat :_S.ne güzel sac uclarim turuncuydu.azcik sari olsun dedim.koyu oldu yaaaaaaaa :KK43:

X