Yeni Şafak’tan ‘Ak Saray’daki ‘sade hayat': Kilosu 4 bin TL olan beyaz çay bol bol içiliyor

yav ne bilim

ben cumhurbaşkanı olsam, onu geç dünyanın en zengini olsam yenilen yemek yemektir ya. karnım doysun tamam. bi makarna konulsun hergün önüme gık demem.

ruhum fakirse zaar :110:

Yoğurt kaplarını saklayıp içine tereyağı yapıyormuş Emine annemiz..Sümeyye bacımız geçen bir tane bitmiş salça kavanozunu atacak olmuş da yıkmış ortalığı anacığı, "ben ona turşu kuracağıdım hızanım" demiş... Abdesti hep soğuk suyla alıyorlarmış... Bilal oğlan ders çalışacak diye küçük yatak ve masa yapmışlar sobanın yanına, orada hem kestane kebap keyfi yapıyor, hem çoraplarını da sobanın üstündeki askıda kurutuyorlarmış... Çocuklara hala hep bir beden büyük alınıyormuş kıyafetler, küçük kız büyüğün Vakko eşarba, küçük oğlan büyüğün Ramsey takıma talim...
Beyaz çay da mı içmesinler yaaa....
Kilosu 4000 liraysa ne olmuş yani...Öküz mü alsın o paraya?
Hayır yani parayı Nerede harcayacak ???
Böyle 37 IQ ile düşününce daha mı mutlu oldum ne

Bizim evdeki akşam yemeği menüsü bile daha zengin. Neden insanlara çamur atıp duruyorsunuz? Hem mangoyla beyaz çayla büyümüş insanlar bunlar. Alıştıkları yaşam standartından vaz mı geçsinler? Çok hasetsiniz :KK12:

beyaz çay içince emine gibi olunuyorsa ben içmem. 4000 lira değil 4 lira olsa bile içmem:KK53:

offf canımı beyaz çay çektirdiniz. komşu komşunun külüne ben sarayın çayına muhtacım. Gdip Emine ANAMdan bisokumluk çay isteyim :KK54::KK54:

X