Yeni üyelere neden sahip çıkmıyorsunuz???!!!! Yeni üyeler buraya...

biz her geleni bağrımıza basarız canım sen yeter ki yaz tanıt kendini

üye olalı bir yılı geçti.. ilk 2 ay sadece izledim sonra dahil oldum.. ben dahil olduğumda yine popüler üyelerle onların etrafında dönen sohbetler vardı.. hangi foruma giderseniz gidin bu böyledir..

ben burada alacağımı aldım,çok kıymetli bulduğum kimselere "yanaşmadan ya da tabir yerindeyse alınma olmasın ama onları pohpohlamadan dostluklar kurdum..uzaktan izlediğim çok beğendiğim kimseler bana ulaştılar üstelik geyikler yapmadan,sadece düşüncelerime itibar ederek,değer vererek..

size iki yol sunuyorum..

ilk yol popüler üyelere yanaşıp,onlarla takılmaya çalışmanız ve akabinde yaklaşık 1 ayda bir numaralı üyelerden olmanız ..

ikinici yol kendiniz olmanız.. bu yol uzun bir süreci kapsar.. siz olduğunuz için daha sınırlı üye tarafından sevilip sayılmanız..

tercih sizin..

ama şunu belirteyim ne yaparsanız yapın alınganlık yapmayın..ben konularınıza baktım.. açtığınız konular bebek maması,mama sandalyesi vs... bu konular herkesin gündeminde olan konular değil,bu sebeple alınganlığa gerek yok bence..

ayrıca hoşgeldiniz..
dilerim güzel ve "gerçek" dostluklar kazanırsınız..

üye olalı bir yılı geçti.. ilk 2 ay sadece izledim sonra dahil oldum.. ben dahil olduğumda yine popüler üyelerle onların etrafında dönen sohbetler vardı.. hangi foruma giderseniz gidin bu böyledir..

ben burada alacağımı aldım,çok kıymetli bulduğum kimselere "yanaşmadan ya da tabir yerindeyse alınma olmasın ama onları pohpohlamadan dostluklar kurdum..uzaktan izlediğim çok beğendiğim kimseler bana ulaştılar üstelik geyikler yapmadan,sadece düşüncelerime itibar ederek,değer vererek..

size iki yol sunuyorum..

ilk yol popüler üyelere yanaşıp,onlarla takılmaya çalışmanız ve akabinde yaklaşık 1 ayda bir numaralı üyelerden olmanız ..

ikinici yol kendiniz olmanız.. bu yol uzun bir süreci kapsar.. siz olduğunuz için daha sınırlı üye tarafından sevilip sayılmanız..

tercih sizin..

ama şunu belirteyim ne yaparsanız yapın alınganlık yapmayın..ben konularınıza baktım.. açtığınız konular bebek maması,mama sandalyesi vs... bu konular herkesin gündeminde olan konular değil,bu sebeple alınganlığa gerek yok bence..

ayrıca hoşgeldiniz..

tavsiyelerin çok güzel.teşekkür ederim.bakim biraz taklıcam sarmazsa çıkarım:nazar:

saol ya nezaketimi anlamayıp beni salak yerine koydun ya.teşekkürler.etmiyorum teşekkür filan

ben sana salak mı dedim olm, insan gibi kendini yorma toptan herkese teşekkür et dedim, alıntı yapınca daha mı değişik oluyo, e al buyur yap napcaksan, yorulcak olan sensin, iyi nietle yaklaştığım halde böyle düşünüyosan o zaman sen de herkese ayrı ayrı alıntı yapıp yazarak sen salak yerine koyuyon, işteeeee kendime kızıyom böyle durumlarda, alemin derdi senimi gerdi, ah ibolya ah her halta burnunu ne sokuyon, buyur anam topic senin istediğin gibi takılabilirsin

aman da man benim heşmerimi kırmışlar mı adana topicine yaz da gör bakalım nası sahip çıkma varmış zerenim ben yaklaşık 6ay okuyan dinleyen takıp eden neredeyse tüm arşivi tarayan bir paylaşımcı oldum daha 2aydır filan ellerım tuşlarda dur alış azıcık

çok tatlısına.s. teşekkürler hemşerim benim:1hug:

Öncelikle aramıza hoşgeldin zeren,ben de yeni sayılırım halen.Uzun bir süre misafir gibi takıldım sitede,sonra doğum günümde içimden yazmak geldi ve o günden beri forumlara katılıyorum.
Bu arada ibolya kötü bir şey demedi sana,yeni olduğun için bilmeyebilirsin.Biz burada teşekkür et linkini kullanıyoruz mesajlarda.Onu demek istedi sana ama sen hemen alındın.Gurbaa ablası azıcık sitemizi tanıt bence.

size iki yol sunuyorum..

tercih sizin..

ayrıca hoşgeldiniz..

her satırına katılıyorum arkadaşım.daha güzel anlatılamazdı.sonuçta ben bu forumda birşeyler paylaşıyorum.yazarak rahatlıyorum hatta.buda bana yetiyor poh poh zaten asla yapamam.beni severlermi sevmezlermi endişesi yaşamıyorum. doğru bildiklerimi paylaşıyorum.herkestende bunu bekliyorum.arkadaşımada hoşgeldin diyoruma.s.

arkadaşlar bazılarına cevap vermiyorumlaelaelaelaelae bir sinek mi vızıldadı nenaniknanik:roflol:

öncelikle hoşgeldin...a.s.
Başlığından yola çıkarak bi kaç şey söylicem...
Bu gerçek hayattada olsun burda da olsun yeni giren kişiler her zaman arka plandadır ve gruplaşma vardır...
Çünkü önceden üye olmuş kişiler kendi düşünücelerine uygun kişilerle birlik olmuşlardır hep kendi aralarında muhabbet eder hep birbirini tutar birbirlerini popohlar ve ve ve diye gider bu...herkes kendi kafasına düşüncelerine uyan kişilerle muhattap olur.
Aynı şekilde bi sınıfa yeni gelen bi öğrenciyi düşünün.Yeni gelmiştir kimse onu tanımaz ve sınıfın eski öğrencileri belli kişilerle muhattap olur onu hiçe sayar vs vs vs.Bu her zaman böyledir.
Siz birşey yazarken kimsenin teşekkür etmesini beklemeyin.Etmedi diyede kızmayın.sizin yazdıklarınız yada burda ki varlığınız o teşekkürler sayesinde olmicak ya :)

arkadaşlar bazılarına cevap vermiyorumlaelaelaelaelae bir sinek mi vızıldadı nenaniknanik:roflol:

kim olursa olsun böyle konusman hoş değildi ..bir sinek mi vızıldadı ne derken..
insanlar seni kazanmaya,kazandırmaya calışırken iboyla ya verdigin tepki de neyin nesi:1shok:
neyse tekrar hoşgeldin ama davranısların böyle olursa , biraz zor gibi gibi ...

Cesaretine çok şaşırdım açıkçası,ben böyle şeyler yazamam,hele de yeniyken.Tavrın hiç hoş değil!..

canım sen bu tarzınla daha çokk teşekkür beklersin gibime geliyo. ilgi istedin gösterildi.ama sen ilgidede seçicisin maşallah...

X