Yenibosna Nisa Hastanesi

ilk doğumu mu nisa hastanesinde mürvet hanımda yaptım çokçok memnun kaldım arkadaşlar sezeryanla oldum ama 5saat olmadan çok rahat yürüyordum ve 10 günlükken daha evimin işlerini yapıyordum çok çok ii dr. ayrıca personel de süper ben hastanede kaldığım3 gün boyunca bütün hemşireleri gördüm hepsi tek tek ilgileniyor ayrıca başhekim bile geziyor nasılsınız bi sorun var mı diye..şiddetle tavsiye deiyorum..
çocuk dr.da ilk dönemlerde arzu hanım vardı süperdi ama yurtdışına çıkmış sanırım en son remzi beye gittik o da çok ii bi dr..

Yazılanları okuyorum kimi şiddetle tavsiye ediyor,kimi hiç önermiyor.Bende kararsız kaldım.Sanırım insanların beklentilerindeki farklılıkta buna etken.Ben ayrıntılara önem veririm.Bebeğin ve annenin bakımına ne derece özen gösteriliyor.Odalar temiz ve güzelmi.Acil durumlarda müdahale edilebiliyormu.En basitinden doğum yapan arkadaşlara soruyorum atılan dikişin düzgün olması bile önemli.Doğumdan memnun kaldık derken bu kriterleride dikkate alarak mı öneride bulunuyorsunuz.Ben Bir arkadaşımın şiddetle tavsiye etmesi neticesinde Meltem Hastanesine gittim.Doktorum çok iyi ama hastanenin girişleri çok dar ve basık odaları gezdim hiç içime sinmedi.Beklentiler bu noktada önemli kimine yeterlidir güzeldir kimininde hoşuna gitmez.Şimdi hastane araştırıyorum yarın Nisa Hastanesinede bakıcam inş.Umarım içime sinen bir doktor ve hastane bulurum

ilk doğumu mu nisa hastanesinde mürvet hanımda yaptım çokçok memnun kaldım arkadaşlar sezeryanla oldum ama 5saat olmadan çok rahat yürüyordum ve 10 günlükken daha evimin işlerini yapıyordum çok çok ii dr. ayrıca personel de süper ben hastanede kaldığım3 gün boyunca bütün hemşireleri gördüm hepsi tek tek ilgileniyor ayrıca başhekim bile geziyor nasılsınız bi sorun var mı diye..şiddetle tavsiye deiyorum..
çocuk dr.da ilk dönemlerde arzu hanım vardı süperdi ama yurtdışına çıkmış sanırım en son remzi beye gittik o da çok ii bi dr..

Slm Serrasu.Doğumunla ilgili bi sorum olacaktı.Acaba doğum sonrası yapılan dikişlerinden menunmusun?Buda önemli bir konu çünkü bir hastanede arkadaşımın göbeğine öyle bir dikiş attılarki tıpkı akrep resmi gibi oldu:gitme:bunlar geriye dönüşü olmayan hatalar işin bu boyutuda önemli.Ben bugün hastaneyi gezdim içime sindi gibi.Doktoruda beğenirsem doğumu orda düşünüyorum inş

Arkadaşlar Nisa hastanesinden aldığım fiyatları paylaşılıyorum.Umarım işinize yarar SGK lıya normal doğum 390+KDV,,,Epidural istersen +300 veriyorsun Doğum gece olursa doktor farkı+150 ödüyorsun.Sezeryan 850+KDV epiduralde artı ücret ödemiyorsum isteğe bağlı sezeryan 950+KDVymiş bunlara ilaçlar bebişin ilk aşıları dahil Odalarda bir yatak , yatak gibi açılabilen koltuk TV banyo ve WC var.

çok çok memnun kaldım arkadaşım dikişlerimde inan çok ii görünüyor ve ilk 10gün ağrı acı hissettim 3sene oldu şimdi 2. ye hamileyim bi kere sızlamadı bile çok şükür şimdide çanakkalede ikamet ediyorum ama buralarda cesaret edemiyorum sanırım 2.yi de nisa da doğuracağım kısmetse..ilgileri falan süper ya ben çok çok memnun kaldım arkadaşım allah herkese hayırlı sağlıklı doğum nasip etsin...

Asiye Hanım'dan randevu aldım ilk defa gidicem okuduğum kadarıyla hakkında kötü birşey söylenmemiş herkes memnun..

kızlar ben 32 haftalık hamileyim..doktor değiştirmem gerek..asiye hanımı çok metetmişsiniz..oan gitmeyi düşünüyorum..ama gece doğum olsa geliyormu?

Hamileliğimin basından bu yana Nisa Hastanesi Mürvet Hanım'a gidiyorum. Giden arkadasların da belirttiği üzre oldukca kalabalık, bu acıdan biraz sıkıntı verici gibi gorulebilir. Ama acil bir doğum ya da riskli bir hasta olmadığı surece randevu saatim hic gecmedi henuz.
Murvet hanım icin biraz asık suratlı demişlerdi:) ilginctir bana da cok sıcak ve samimi geliyor. sanırım ne beklediğinizle alakalı bu arkadaslar. Murvet hanım gerekli tüm soruları sorar ve anlattıklarınızı bıkmadan dinler, tabii ki saatlerce oturup bizimle konusmasını beklemek bencillik olur. Malumunuz dısarıda sıra bekleyen diğer hamişler de var :)
Kendi adıma ben doktor-hasta ilişkisinde hastanın da doktor kadar ozverili olması gerektiğini dusunenlerdenim.
Drumdan ve hastaneden oldukca memnunum su an icin. Nasip olursa kısa bir sure icinde doğumumu da orda gerceklestireceğim. Dilerim 9 aydır edindiğim izlenimlerin istikameti doğumda değişmez:)
Hepimiz hakkında hayırlısı olsun ve tabii ki bebeklerimiz hakkında herseyden once...

evet canım gittim ve güler yüzlü konuşkan biri olduğu için memnun kaldım.. asiye hanımda doğum yapan bir hastasıyla konuştum o da çok övdü, memnun kaldığını belirtti..

Sağol canım cevabın için. Ben de uygun bir zamanda randevu alıp gitmeye çalışacağım inşaallah.

slm arkadaşlar ben şu ana kadar mürvet hanım rarzu hanıma gittim ikisinide beğenmiyorum ablam asiye hanıma gitti hamileyken ama onunda yeni doğum oldu o yüzden acil durumlarda gelemiyebilir.ben alev hanımın methini çok duydum hem sakinmiş rahatlatıyomuş insanı ve ilgili bi doktormuş.mürvet hanım yılların tecrübesinden dolayı rahat bıkmış umrunda deil hiçbişi insanları çok azarlıyo yeterince lgilenmiyo çok kalabalık çünkü.ablamın doğumunda nöbetçi doktor idi ablam normal doğum yaptı panikledi baya kastı kendini korktu mürvet hanım doğum esnasında çok azarlamış bu kadar korkcaktın sezeryana alsaydık seni birsürü işim var beni uğraştırma fln demiş bi de ablam doğuma girmek için hanımın evden gelmesini bekledi nöbetçi bide eve gitmiş sanki oranın patronu gibi davranıyo size.ben alev hanımı çok iyi duydum arkadaşımı doğurttu hep bana genişlik verdi diyo yapabilirsin bak kendi başına bu kadar başardın bundan sonrası çok kolay diye genişlik vermiş.bide nisa hast.istanbulda bence kadın doğum üzerin en iyi hastane doğum ve doğum sonrası için güzel ilgileniyolar sancı odası ayrı hekesin özel sancı odası var diğer hastaneler gibi 10kişi biarada sancı çekmiyosun.orada çalışan arkadaşlarım var alev hanımı çok tavsiye ettiler bi de feryal hanım çok iyi millet taa nerelerden geliyo nisa hast için imkanın varsa gidin tavsiye ederim ssklıya muayene 12 tl özel sigorta 50 tl normal doğum ssklıya 250 tl sezeryan 350 tl

Son düzenleme:
arkadaşlar

bende doğumu nisa hastanesinde yaptım...doğumuma kadar asiye hanıma gititm tüm kontrollerimle tek tek ilgilendi asiye hanımın doğum zamanına denk geldiğim için bazı kontrollerimde arzu han gittim çok yoğun bi doktor olmadığı için herseyi konuşabildik neyse doğum zamanım geldi asiye hanımı çocukalrının yanına gitceği için istersen kalırım dedi ama sonuçta pek önemi olmadığını düşündüm zaten sancı anında kimseyi gözüm görmedi sadece sancı odasında kardeşim vardı zaten yetti bana (bu uygulama her hastanede yok normalde sancı odaları genel oluyo aynı anda 10 kişi bağırıyo ve psikoliji bozuluyo)))neyse mürvet hanım nöbetçiydi beni doğumhane ya aldıklarında gördüm doktoru sadece zaten tüm işi ebeler yapıyo :)))) çok yoğun bi doktor kendisi ama inannın bi kerameti yok.... bu hastanenin tüm doktorları personeli iyi doğum üzerine bence bir numaralar bukadarda iddialı konuşuyorum ilgi alaka süper:)))eee okadar para veriyoruz :))))
heee bu arada okadar yalvarmama rağmen beni sezaryana almadılar herseyin normal seni sezeryana almak hakszılık canım falan vs... ikna ettiler illa serzaryan meraklısı bi hastanede değil

bende devlet hastanesine gidiyorum bahçelievlerde ama doğumumu özelde sezeryan istiyorum nisa hastanesini önerdi bi tanıdık randevu alıyomuyuz telde yoksa orda bekliyomuyuz birde ayrıntılı ultrason fiyatı ne kadar kızlar

bende devlet hastanesine gidiyorum bahçelievlerde ama doğumumu özelde sezeryan istiyorum nisa hastanesini önerdi bi tanıdık randevu alıyomuyuz telde yoksa orda bekliyomuyuz birde ayrıntılı ultrason fiyatı ne kadar kızlar

normal doğum 300 350 lira sezeryan 750 civarı her ultrason 100-150 canım ben doğuma kadar 2-3 bin lira harcadım doğum hariç

X